Salı , Ağustos 20 2019
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Arkadaslar merhaba. Istifaliydim. Eah kazandim. Bugun ckysye düştüm. Kadrom asistan olarak gorunuyor ama hastane olarak eski calistigim ilce devlet hastanesi gorunuyor. Yeni yerine atanmis ancak mevcut yerinden ayrilmamis olarak yaziyor. Ne yapmam lazim, en gec ne zaman yeni yerime baslangic yapmaliyim??
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
arkadaşlar bugün herkesin işlemleri tamamlandı mı şimdi ben anlamadım ben de istifalı eah bekliyorum çkys de yokum ilk defa böyle bir durumla karşılaştığımdan bilgim yok birkaç güne mi tamamlanıyor bu atamalar yoksa bugün tamamlandı mı anlayamadım
Aktif olarak çalışıyorum. SBA ile Dumlupınar Üni kazandım. Sonra sanırım Kütahya Sağlık Bilimleri Üni.ye dönüşmüş fakülte. Normalde Çkys de çalıştığım yer ile birlikte "kadrosunun olduğu yerde çalışıyor" yazarken, 26 Hazirandan beri "Pasif" yazıyor. Şu an çalıştığım kurumun Çkysinde Kütahya Dumlupınar gözüküyor. Çkys Belge Sorgulamada ise belge "Eğitim Personel Atama Birimi"nde. Telefonları açmıyorlar biliyorsunuz. Şimdi Muvafakat yazım gelmeden başlama yapamıyorum değil mi? Neden hala Çkysde şu an çalıştığım kurum yazıyor hala, Pasif yeterli midir? Şu an tek eksiğim Bakanlıktan gelmesi beklenen Muvafakat yazım değil mi? Tecrübenize göre Pasif yazısından itibaren ne kadar süre içinde gelir? Neden hiç bir yetkili şunu adamakıllı açıklamıyor :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36