Pazar , Ağustos 18 2019
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018
Drfth123 yazdı:
27.03.2018 - 20:11:04
Sağlık bakanlığı adına üniversite hastanesi kazanıp daha sonra normal yök kadrosuyla üniversite hastanesinde bir bölüm kazandığımızda nasıl bir yaptırımla karşılaşırız, altına imza attığımız tutarın tamamını mı ödemek zorunda kalırız yoksa aldığımız ay kadarını mı öderiz yoksa hiçbir yaptırım olmadan sadece yüzde 2 puan kesintine uğrayıp kazandığımız yere yerleşip uzman olduğumuzda mecburi hizmetimiz sb kadrosunda çalıştığımız kadar mı uzar?
Up
dr_demirci yazdı:
29.03.2018 - 09:52:40
drinternal yazdı:
27.03.2018 - 11:07:34
Devlette çalışıyor olan ve özel üniversite kazananlar için istifa etmek şart diyorlar, doğru mu?
evet maalesef şart

hocam merak ettiğim bir şey var tuk'u arıyorum ama ilgili bölüm açmıyor telefonu kaç haftadır.
ben istifalıyım yanı açıktan atama olacağım. ağustos sınavı ile eah kazandım ve geçen gün çkys ye düştüm. şubat'ta ise üniversite yök kadrosu kazandım. yakında sonuçlanacak. ben yök kadrosuna başlamayı düşünüyorum ama eah'a başlamazsam istifa hakkım gider mi veya feragatname mi yazmam gerekir belgelerimi eah'a teslim etmeden? istifa hakkını korumak için nasıl bir yol izlemeliyim?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kumsaati yazdı:
07.06.2018 - 22:07:49
ben eah de asıstanım başka bölüm ve yök kadrosu kazandım
bana tebliğ edildikten kaç gün sonra başlangıç yapmam gerekıyor acaba
30 gün bekleme süremiz var diye biliyorum doğru mudur
naklen atanırsanız 15 günlük mehil müddetinde başlamanız lazım. açıktan başlayacaksanız süre çok önemli değil