Pazartesi , Ekim 14 2019
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018

Nerden soru çalışmalı?

#3995767  gönderen Ummu_Mariam
 27.09.2017 - 00:29:00
İyi akşamlar arkadaşlar. yeterince gergin durumda olmimiza rağmen sizden yardım istiyorum. Sts'ye hazırlanıyorum. 1 dönem klinik ve temel derslerde oldum datada, ilk Nisan sınavında 3 tekrarlarla girdim 37 puan, şimdi Ağustos sınavına 5 tekrar ders notu,5 tekrar tts,,ve 2 tekrar Ydus dahiliye ve pediatri yapdim, denemelere düzenli girdim. Hatta denemelerde 50 puana kadar yükseldim, ama sınavda 38 yapdim. Ben anlamıyorum arkadaşlar siz belki biliyorsunuzdur ben neden bunca tekrarla netimi yukseltemedim?sizce yalnısim nerde Ve ne yapmam lazim? Önerebileceğiniz soru kitabi varmı?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Nerden soru çalışmalı?

#3995921  gönderen BilgiBilekBuker
 27.09.2017 - 12:12:53
Ummu_Mariam yazdı:İyi akşamlar arkadaşlar. yeterince gergin durumda olmimiza rağmen sizden yardım istiyorum. Sts'ye hazırlanıyorum. 1 dönem klinik ve temel derslerde oldum datada, ilk Nisan sınavında 3 tekrarlarla girdim 37 puan, şimdi Ağustos sınavına 5 tekrar ders notu,5 tekrar tts,,ve 2 tekrar Ydus dahiliye ve pediatri yapdim, denemelere düzenli girdim. Hatta denemelerde 50 puana kadar yükseldim, ama sınavda 38 yapdim. Ben anlamıyorum arkadaşlar siz belki biliyorsunuzdur ben neden bunca tekrarla netimi yukseltemedim?sizce yalnısim nerde Ve ne yapmam lazim? Önerebileceğiniz soru kitabi varmı?
konu ve soru konusunda detaylı oalrak yazdığı bir yazı. faydalı olması temennisiyle.
http://antitusif.com/viewtopic.php?f=258&t=1896

#3995923  gönderen Ummu_Mariam
 27.09.2017 - 12:15:36
BilgiBilekBuker yazdı:
Ummu_Mariam yazdı:İyi akşamlar arkadaşlar. yeterince gergin durumda olmimiza rağmen sizden yardım istiyorum. Sts'ye hazırlanıyorum. 1 dönem klinik ve temel derslerde oldum datada, ilk Nisan sınavında 3 tekrarlarla girdim 37 puan, şimdi Ağustos sınavına 5 tekrar ders notu,5 tekrar tts,,ve 2 tekrar Ydus dahiliye ve pediatri yapdim, denemelere düzenli girdim. Hatta denemelerde 50 puana kadar yükseldim, ama sınavda 38 yapdim. Ben anlamıyorum arkadaşlar siz belki biliyorsunuzdur ben neden bunca tekrarla netimi yukseltemedim?sizce yalnısim nerde Ve ne yapmam lazim? Önerebileceğiniz soru kitabi varmı?
konu ve soru konusunda detaylı oalrak yazdığı bir yazı. faydalı olması temennisiyle.
//
tesekkur ederim. kafamda vaka kampi soru kitabini almak var, ne dersiniz

#3995928  gönderen BilgiBilekBuker
 27.09.2017 - 12:21:13
Ummu_Mariam yazdı:
BilgiBilekBuker yazdı:
//
tesekkur ederim. kafamda vaka kampi soru kitabini almak var, ne dersiniz
gerek yok. doğru bulduklarımı belirttim yazıda zaten.