Cumartesi , Ekim 19 2019
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018
Merhabalar,
Dhy takvimi açıklandı malumunuz. Gerekli form doldurma vs. işlemlerimi yapmaz isem atama kurasından muaf olur muyum? Zira Şubat TUS'una hazırlanıyorum, eğer atamaya girersem sınava bir - bir buçuk ay kala göreve başlamak sıkıntı olcak. EAH hakkımı da korumak istiyorum.

Bu konuda bilgisi olan var mı? Bu düşündüğüm işe yarar bir çözüm mü?

Teşekkürler
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
aster yazdı:Ben de bir şey sorabilir miyim? Tıp fakültesinden yeni mezun olunduğunda bu kuraya katılmama gibi bir durum mümkün mü?
Fakülteniz gerekli deadline tarihine kadar evraklarınızı bakanlığa iletti ise, ilgili atamaya ait ilan edilen listede isminiz görünüyor ve kuraya mecburen katılıyorsunuz diye biliyorum. Eğer TC vatandaşı değilseniz kuraya katılmıyorsunuz. Çifte vatandaşlar da TC vatandaşlığı bulunduğu için kuraya katılıyor.

#3993072  gönderen Panda
 23.09.2017 - 00:26:49
Ek yerleştirme ile bir yere yerleştim. Kurada ismim çıktı. Yeni yere başlamam dhy ile yaklaşık aynı zamana denk geliyor.nasıl bir yol izlemem lazım

#3993310  gönderen 39ihl
 23.09.2017 - 14:28:08
Ama kura ilan metninde güvenlik soruşturması formunu doldurmayanlar atanmayacaktir diye yazıyor.genel kuraya kalma durumu;tercih yapmayanlar,tercihlerinde yanlışlık olanlar..vs için diye anladım ben.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3993686  gönderen drjustice
 23.09.2017 - 22:20:09
39ihl yazdı:Ama kura ilan metninde güvenlik soruşturması formunu doldurmayanlar atanmayacaktir diye yazıyor.genel kuraya kalma durumu;tercih yapmayanlar,tercihlerinde yanlışlık olanlar..vs için diye anladım ben.
hiç bir sey yapmasan da genel kura ile ataniyoosun. İsmin listede varsa iş bitmiştir.

#3993785  gönderen aster
 23.09.2017 - 23:43:34
drjustice yazdı:
39ihl yazdı:Ama kura ilan metninde güvenlik soruşturması formunu doldurmayanlar atanmayacaktir diye yazıyor.genel kuraya kalma durumu;tercih yapmayanlar,tercihlerinde yanlışlık olanlar..vs için diye anladım ben.
hiç bir sey yapmasan da genel kura ile ataniyoosun. İsmin listede varsa iş bitmiştir.
Teşekkür ederim hocam listede olması gereken birini göremedim de okulu uzattı heralde asdfghjk takipteyiz.

#3993788  gönderen drjustice
 23.09.2017 - 23:45:29
aster yazdı:
drjustice yazdı:
Teşekkür ederim hocam listede olması gereken birini göremedim de okulu uzattı heralde asdfghjk takipteyiz.
Aynen uzatmistir