Perşembe , Ekim 24 2019
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018
Tusun astronomik ücretini bimere veya başka kuruluşlara toplu halde yazsak faydası olur mu acaba? Bizimle çok ilgilenilmedi, öğle arası geldim doktor yoktu vs vs diye bile şikayet edilebilirken biz haklı bir başvuruda bulunsak faydası olur mu acaba?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Tusun astronomik ücretini bimere veya başka kuruluşa top

#3966845  gönderen naturele
 14.08.2017 - 20:25:26
prozac_ yazdı:Tusun astronomik ücretini bimere veya başka kuruluşlara toplu halde yazsak faydası olur mu acaba? Bizimle çok ilgilenilmedi, öğle arası geldim doktor yoktu vs vs diye bile şikayet edilebilirken biz haklı bir başvuruda bulunsak faydası olur mu acaba?
Bunu kpss için yaptılar ve sonuç aldılar. Denemeden bilemeyiz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
pehhh kaç tus geçti o astronomik ücretlerle. Korkarım o sınavlarda tuzun kuruydu. Şimdi de benim kuru ödeyin bi güzel. Klasik doktor mantıgı. Keser döner sap döner halbuki ama o kadar kafası çalışsa doktor mu olurdu
prozac_ yazdı:Tusun astronomik ücretini bimere veya başka kuruluşlara toplu halde yazsak faydası olur mu acaba? Bizimle çok ilgilenilmedi, öğle arası geldim doktor yoktu vs vs diye bile şikayet edilebilirken biz haklı bir başvuruda bulunsak faydası olur mu acaba?
Hocam bu meslek grubunda "toplu halde" diye bir şey yok. Herkes kendi çıkarına hangisi uyuyorsa onu destekliyor. Sınav 1000tl mi oldu "iyi bari bu parayı herkes veremez" mantığıyla ses çıkarmayacak tipler olur. Hem nüfusumuz az hem de genel olarak etliye sütlüye karışmayan, aman başıma bela almıyım, sınav varsa ona çalışıyımcı insanların çoğunlukta olduğu bir meslek grubuyuz.
Kullanıcı avatarı
Bissinozis56 yazdı:
Hocam bu meslek grubunda "toplu halde" diye bir şey yok. Herkes kendi çıkarına hangisi uyuyorsa onu destekliyor. Sınav 1000tl mi oldu "iyi bari bu parayı herkes veremez" mantığıyla ses çıkarmayacak tipler olur. Hem nüfusumuz az hem de genel olarak etliye sütlüye karışmayan, aman başıma bela almıyım, sınav varsa ona çalışıyımcı insanların çoğunlukta olduğu bir meslek grubuyuz.
+1
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009