Cuma , Ekim 18 2019
2018 TUS 1.Dönem Sınavı: 25.02.2018
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dr_kd yazdı:
uykusuzfare yazdı:
dr_kd yazdı:son durum hakkında bilgisi olan var mı acaba?
Şuan bisey bi haber yok bildiğim kadarıyla :(
o kadar önemli ki benim için belli olması
Aynen hocam ben de kötü durumdayım sinirden cümleyi bile tam kuramamisim :?

#3964470  gönderen whatawickedgame
 10.08.2017 - 21:51:13
Ağustos sınavından önce herhangi bir açıklama yapılacağını düşünmüyorum. Şubatın iptal olma olmadığı var. Altun hocaya göre %60 sami hocaya göre %90. Sınavın en ufak iptal olma ihtimali varsa bunu Ağustos'tan önce öğrenmek herkesin hakkıdır. Aksi halde sınav bittikten sonra öğrenilse, herkes keşke daha önce bilseydik de daha çok çalışsak derdi. Bu yüzden bunun bizle paylaşılmasını iyi niyetli buluyorum. Çoğunluk benim aksime kötü niyetli bulduğu için sınav öncesi Datadan bir açıklama daha yapılacağını zannetmiyorum. Sınavdan sonrayı bekleyin asıl o zaman ortalık karışacak.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3964504  gönderen melekce
 10.08.2017 - 22:23:17
whatawickedgame yazdı:Ağustos sınavından önce herhangi bir açıklama yapılacağını düşünmüyorum. Şubatın iptal olma olmadığı var. Altun hocaya göre %60 sami hocaya göre %90. Sınavın en ufak iptal olma ihtimali varsa bunu Ağustos'tan önce öğrenmek herkesin hakkıdır. Aksi halde sınav bittikten sonra öğrenilse, herkes keşke daha önce bilseydik de daha çok çalışsak derdi. Bu yüzden bunun bizle paylaşılmasını iyi niyetli buluyorum. Çoğunluk benim aksime kötü niyetli bulduğu için sınav öncesi Datadan bir açıklama daha yapılacağını zannetmiyorum. Sınavdan sonrayı bekleyin asıl o zaman ortalık karışacak.
şubatın iptali mi yoksa sınavın yapılması mı %90 sami hocaya göre ..tam anlayamadım..
borsa gibi zaten herkes bir yüzde veriyor yüzdeler de değişip duruyor....

#3964519  gönderen dremre123
 10.08.2017 - 22:34:06
whatawickedgame yazdı:Ağustos sınavından önce herhangi bir açıklama yapılacağını düşünmüyorum. Şubatın iptal olma olmadığı var. Altun hocaya göre %60 sami hocaya göre %90. Sınavın en ufak iptal olma ihtimali varsa bunu Ağustos'tan önce öğrenmek herkesin hakkıdır. Aksi halde sınav bittikten sonra öğrenilse, herkes keşke daha önce bilseydik de daha çok çalışsak derdi. Bu yüzden bunun bizle paylaşılmasını iyi niyetli buluyorum. Çoğunluk benim aksime kötü niyetli bulduğu için sınav öncesi Datadan bir açıklama daha yapılacağını zannetmiyorum. Sınavdan sonrayı bekleyin asıl o zaman ortalık karışacak.
Bu ciddi bir durum puanlar 60ın üstüne uçacaktır ayrıca yılda tek sınav olacaksa mesela kadrolar yine 3000 olarak mı açılacak yoksa nisan+eylül 6000 olarak mı açılacak esas soru bu bence

Re:

#3964535  gönderen kevinduramk
 10.08.2017 - 22:48:21
Muhtemelen doğru arkadaşlar. Yeni mezun hekimlerin tus açıklanana kadar atanmaması da mantığa oturmuş oluyor böylece.

Re:

#3964538  gönderen dremre123
 10.08.2017 - 22:51:46
kevinduramk yazdı:Muhtemelen doğru arkadaşlar. Yeni mezun hekimlerin tus açıklanana kadar atanmaması da mantığa oturmuş oluyor böylece.
yeni mezun hekim zaten tus açıklanana kadar atanmayacak. güvenlik soruşturması 3 ay sürüyor

#3964539  gönderen beyna
 10.08.2017 - 22:51:53
Kendiniz bizzat mı duydunuz sami bey den , sınavın iptal olma olasılığının yüzde 90 olduğunu ?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3964542  gönderen dremre123
 10.08.2017 - 22:56:49
bu ülkede 24 saat bile çok uzunmuş

#3964562  gönderen whatawickedgame
 10.08.2017 - 23:17:22
beyna yazdı:
Kendiniz bizzat mı duydunuz sami bey den , sınavın iptal olma olasılığının yüzde 90 olduğunu ?
Bizzat duymadım

Re:

#3964593  gönderen wenegra
 10.08.2017 - 23:52:54
Bunlar bizden ne istiyor ya . Ölelim mi ne yapalım . Bu ülkenim dr kesiminin bu hallere getirilmesinin altındaki saçmalık nedir ya .
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15