Cumartesi , Aralık 14 2019
Tus ile ilgili kategori harici tum tum paylasimlari bu baslik altinda yapabilirsiniz...

Tekrar TUS'a girmeden alan değiştirme imkanı verilmeli mi?

Tekrar TUS'a girilmeli
21
7%
Bir defaya mahsus alan değiştirme hakkı verilmeli
156
55%
Kadro azalması ve başkalarının hak kaybı olmayacaksa istediği kadar alan değiştirebilir
105
37%
Kesinlikle verilmeli ve anabilim dalı başkanının onayına sunulmamalı. Aday dışında söz hakkı olmamalı başka makamın. Hatta sadece bölüm değil hastane de değiştirilebilmeli bir defa ile sınırlı olmak üzere her tus puanı için. Böylece mobbing insan haklarına aykırı çalışma şartlarını dayatmak çok daha zor olur anabilim dalları için.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
2. şık manipülatif hocam. Puanı yüksek birinin bikaç bölüm dolaşmasını millet sadece şımarıklık olarak yorumlayacak ankette (bir ortadoğulu olarak), halbuki 5 bölüm bile dolaşsa,hiçbiyerde onu sırtında taşımayacak kimse, ayrıca gittiği yerde en az 6 ay kalma şartı koyarsın 10 tane bölüm dolaşsın bizi ne ilgilendirir zaten gittiği yerin en çömezi olacak.Her asistan talep toplama döneminde hocasına dilekçe verir ben gideceğim diye, ona göre de kontenjan verir yök yada bakanlık.Tüm bunlara rağmen ben verirlerse bu hakkı 1 kereye mahsus verirler diyorum yani bişeyi yine tam yapmazlar. :)
En son bafetimbi tarafından 26.11.2019 - 10:53:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Eğer uygulayabileceklerse kesinlikle verilmeli Derma secip sıkılan radyoya gecebilsin radyo ağır gelen dermaya geçebilsin klinikten cerrahiye cerrahiden kliniğe temele şartlar el verdiğince geçilsin 6 ay boyunca sınava çalışıp ömürden ömür giden hayatlar güzelleşsin.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Ugurulgenn yazdı:
26.11.2019 - 11:21:48
Tekrar tusa gırılmelını ısaretleyın adam degıldır her turlu şiddeti sonuna kadar hakedıyordur
Bu nasıl bir kafa yapısı? Her türlü şiddeti hak ediyor ne demek? Yani sırf sizin gibi düşünmüyor diye bıçaklanmalı mı mesela veya kafasında kaldırım mı kırılmalı? Her türlü doktora şiddeti makul görüyorsunuz demek ki çünkü doktora şiddet uygulayanların hepsinin sebebi karşıdaki doktorun onların istediğini yapmaması. Siz de buradaki doktorlar sizin istediğinizi yapmıyorlar diye şiddet görmelerini istiyorsunuz hem de sebep hiçbir şeye etkisi olmayan basit bir anket.