Perşembe , Ekim 24 2019
Tus ile ilgili kategori harici tum tum paylasimlari bu baslik altinda yapabilirsiniz...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 52
Kullanıcı avatarı

Tus ta en iyi puan artışı

#3446717  gönderen DrSspe
 23.01.2016 - 19:24:46
Merak ediyorum acaba 2014 ve sonrasında bir önceki tus a göre puanınını uçuk sekilde yüksekselten elemanlar nasıl yukseltmisler kaç puan artirmislar?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3446767  gönderen DrSspe
 23.01.2016 - 20:27:46
47 den 64 de iyi yukselmis. Formülu ne acaba?
Kullanıcı avatarı

Re: Tus ta en iyi puan artışı

#3446774  gönderen DrSspe
 23.01.2016 - 20:38:53
steteskobumsekil yazdı:Ne kadar doğru bilemem ama 14 puan yukselteni duymustum. Iki tus arasindaki calisma farki da tts imiş.
eskiden oluyormus tts ile cok puan artiran olmus ama artik eski tus sorulari eskisi kadar efektif değil :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3446804  gönderen DrSspe
 23.01.2016 - 21:02:48
dejinasal yazdı:formulu ilk başta düşük yapmak sanırım :D
Hahahahaha ya çok güldüm :D sizin yazdığınız mesaji ben cidden düşük yapmak zannettim :D e yani gebelikte zor olur falan derkene jeton düştü :D ama yani bi doktora düşük dersen anlayacağı o :D haklısınız zaten o yukselme yuksek puanlarda olamaz :) 40 li puanlardan artis 60 li puanlara göre daha kolay ama yani öyle 15 20 puan da artırmak buyuk mesele 👍
Kullanıcı avatarı

#3446806  gönderen burakb
 23.01.2016 - 21:12:36
ekstra bi şey yapmadım fakülte sınavlarına nasıl çalışırsam öyle çalışayım dedim her kafadan bi ses çıkıyordu.. kaynak seçimim yanlış oldu sadece beni çok geriletti nisanda acilden istifa ettim öncesinde çalışmamıştım hiç tusa, özel sebeplerden dolayı 10 haziran da başlayabildim arada 2 defa 1er haftalık bırakmak zorunda olduğum dönemler oldu ailevi. ders ders çalıştım kronometre ile çalıştım, ders sonları çıkmış soruları çözüp açıklamalarına baktım ekstra bi soru bankası, spot not, deneme çözmedim tarzım olmadığı için. sadece ihsan hocanın farmakoloji sorularını aldım çünkü benim farma kitabım felaketti zaten aranırsa bir sürü saydırmışımdır forumda sınav dönemi cinnet geçirip kaynaklarıma.daha düzgün kaynaklarla daha iyi netler yapılabilir..
Kullanıcı avatarı

#3446813  gönderen DrSspe
 23.01.2016 - 21:37:44
burakb yazdı:ekstra bi şey yapmadım fakülte sınavlarına nasıl çalışırsam öyle çalışayım dedim her kafadan bi ses çıkıyordu.. kaynak seçimim yanlış oldu sadece beni çok geriletti nisanda acilden istifa ettim öncesinde çalışmamıştım hiç tusa, özel sebeplerden dolayı 10 haziran da başlayabildim arada 2 defa 1er haftalık bırakmak zorunda olduğum dönemler oldu ailevi. ders ders çalıştım kronometre ile çalıştım, ders sonları çıkmış soruları çözüp açıklamalarına baktım ekstra bi soru bankası, spot not, deneme çözmedim tarzım olmadığı için. sadece ihsan hocanın farmakoloji sorularını aldım çünkü benim farma kitabım felaketti zaten aranırsa bir sürü saydırmışımdır forumda sınav dönemi cinnet geçirip kaynaklarıma.daha düzgün kaynaklarla daha iyi netler yapılabilir..
aslında 100 gun icin bu artis iyi cidden. Ortalama kac saat çalıştiniz o iki hafta disinda

#3446815  gönderen filozofyadamall
 23.01.2016 - 21:38:42
burakb yazdı:ekstra bi şey yapmadım fakülte sınavlarına nasıl çalışırsam öyle çalışayım dedim her kafadan bi ses çıkıyordu.. kaynak seçimim yanlış oldu sadece beni çok geriletti nisanda acilden istifa ettim öncesinde çalışmamıştım hiç tusa, özel sebeplerden dolayı 10 haziran da başlayabildim arada 2 defa 1er haftalık bırakmak zorunda olduğum dönemler oldu ailevi. ders ders çalıştım kronometre ile çalıştım, ders sonları çıkmış soruları çözüp açıklamalarına baktım ekstra bi soru bankası, spot not, deneme çözmedim tarzım olmadığı için. sadece ihsan hocanın farmakoloji sorularını aldım çünkü benim farma kitabım felaketti zaten aranırsa bir sürü saydırmışımdır forumda sınav dönemi cinnet geçirip kaynaklarıma.daha düzgün kaynaklarla daha iyi netler yapılabilir..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3446819  gönderen filozofyadamall
 23.01.2016 - 21:40:34
DrSspe yazdı:
aslında 100 gun icin bu artis iyi cidden. Ortalama kac saat çalıştiniz o iki hafta disinda
kaynak seçimim yanlıştı dediniz.hangi dersaneden çalıştınız ki

#3446832  gönderen tid
 23.01.2016 - 22:03:18
Hocam tebrik ederim cidden çok iyi arttırmışsın. Bi an kendim için acaba mı dedim ama neyseki hemen geçti :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 52