Salı , Eylül 17 2019
2017 sonbahar donemi TUS sinav tarihi:27 Agustos 2017
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Drsefacardiolog yazdı:
01.11.2017 - 17:28:25
İlk dava başvurumuzdan red yedik ! Müdürlüğün 60 gün önce yazdığım dilekçeme verdiği yanıt kurumlar arası yazışma niteliğinde olup dava konusu hakkında tereddüt oluşturuyormuş .
Gittim müdürlüğe dava kararı bu bana net cevap verin
MÜDÜRLÜK- Yok veremeyiz bakanlık ne dediyse o
BEN -Ama bakanlık örnek karara göre bu kişiye işlem yapın demiş size
Müdürlük - olsun öyle yazmasaymış direk senin adına yazsaydı o da topa girmemiş o yazmamış ben niye yazayım
Ben - e o zaman ben çalışabilirim
Müdürlük - hayır çalışamazsın açık yazmış
Ben - ama mahkeme kabul etmiyor
Müdürlük - yapacak bir şey git bakanlığa bir daha dilekçe yaz
Ben - ya zaten yazdığım dilekçeye bakanlıktan hiç bir birim cevap vermiyor her. Yönetim Hizmetleri kamu hastaneleri insan kaynakları hepsi çalışmazsın ama bu yazıyı ben sana veremem diyor şimdi ben dilekçe yazsam ne olacak ... şimdi ya ben şimdi gitsem Adana Başkent’te ÇALIŞSAM KİM BANA ÇALIŞMA DİYECEK KİM DENETLEYECEK DEDİM
- biz başkent e karışamayız vakıf özel hastane olsa bize gelir ama başkentin hiç bir doktoruna biz karışmıyoruz!!!!
Bu ne saçma iş tek yolum mahkeme mahkemeye vereceğim kararı alamıyorum
SIRF MAHKEMEYE VERME DİYE UZATIYORUZ DEDİLER YUH
Bu bir aziz nesin hikayesi
Hocam benim bildiğim 3 istifa hakkını kullanan bir daha memur olamaz bu durumda mecburisini öszleşmeli olarfak yapar mecburisi bitince istifa ettirilir diye bu size de uyması gerekmesz mi sonuçta siz de memur olma hakkını kaybettiniz iş yeri hekimliği için engel var mı ?Moralişnişzi yüksek tutun her şey hal olur illa zamanla en zor bölümlerden birini bitirmişsiniz bu da biter
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Drsefacardiolog yazdı:
01.11.2017 - 17:28:25
İlk dava başvurumuzdan red yedik ! Müdürlüğün 60 gün önce yazdığım dilekçeme verdiği yanıt kurumlar arası yazışma niteliğinde olup dava konusu hakkında tereddüt oluşturuyormuş .
Gittim müdürlüğe dava kararı bu bana net cevap verin
MÜDÜRLÜK- Yok veremeyiz bakanlık ne dediyse o
BEN -Ama bakanlık örnek karara göre bu kişiye işlem yapın demiş size
Müdürlük - olsun öyle yazmasaymış direk senin adına yazsaydı o da topa girmemiş o yazmamış ben niye yazayım
Ben - e o zaman ben çalışabilirim
Müdürlük - hayır çalışamazsın açık yazmış
Ben - ama mahkeme kabul etmiyor
Müdürlük - yapacak bir şey git bakanlığa bir daha dilekçe yaz
Ben - ya zaten yazdığım dilekçeye bakanlıktan hiç bir birim cevap vermiyor her. Yönetim Hizmetleri kamu hastaneleri insan kaynakları hepsi çalışmazsın ama bu yazıyı ben sana veremem diyor şimdi ben dilekçe yazsam ne olacak ... şimdi ya ben şimdi gitsem Adana Başkent’te ÇALIŞSAM KİM BANA ÇALIŞMA DİYECEK KİM DENETLEYECEK DEDİM
- biz başkent e karışamayız vakıf özel hastane olsa bize gelir ama başkentin hiç bir doktoruna biz karışmıyoruz!!!!
Bu ne saçma iş tek yolum mahkeme mahkemeye vereceğim kararı alamıyorum
SIRF MAHKEMEYE VERME DİYE UZATIYORUZ DEDİLER YUH
Kurumlar arası yazışma dava konusu olamaz mıymış? Bizi bağlar mı onların yazışma şekli karar şekli vs, sanki siz kendi kendinize müstafi oldunuz bu nasıl bir red ya....
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
deoksiriboz yazdı:
01.10.2017 - 21:15:01
Sizi bir daha memur yapmayacaklarsa dhy'nizi de otomatikmen düşürmeleri gerekir. Geçen aylarda güvenlik soruşturması olumsuz gelip memur yapılmayan dhy yükümlüsü pratisyenler dhy lerinin iptali için idari mahkemeye dava açmaya hazırlanıyorlardı. Bu davaların durumunu araştırabilirsiniz.
Arkadaşlar şimdi ben tus için istifa edeceğim yazımı mart başı veriyorum ama güvenlik soruşturmasından kalanlar var şaşırıp kalıyorum. Şimdi biz de memuriyete dönmek istediğimizde bize de olumsuz yanıt vermesin bu geri zekalılar? Böyle örnek var mı acaba etrafta???
Kullanıcı avatarı
dr-atrium yazdı:
08.02.2018 - 16:40:56
4-5 yil devlette calisan bir pratisyen hekim tusu kazanirsa guvenlik sorusturmasindan gecer mi tekrardan ?
Kazandığın yere göre değişiyor, bazıları sadece istifalılara yapıyor. Bazıları hem çalışan hem istifalılara da güvenlik soruşturması yapıyor.
deoksiriboz yazdı:
08.02.2018 - 16:47:15
dr-atrium yazdı:
4-5 yil devlette calisan bir pratisyen hekim tusu kazanirsa guvenlik sorusturmasindan gecer mi tekrardan ?
istifa etmişse soruşturma geçirir.
Hocam hic istifa yok 5 yillik meslek gecmisim var kidem derevemde baya dustu buna ragmen yapilir mi tekrardan bide bikac ay onu mu beklicem
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dr-atrium yazdı:
08.02.2018 - 17:43:37
deoksiriboz yazdı:
08.02.2018 - 16:47:15
dr-atrium yazdı:
istifa etmişse soruşturma geçirir.
Hocam hic istifa yok 5 yillik meslek gecmisim var kidem derevemde baya dustu buna ragmen yapilir mi tekrardan bide bikac ay onu mu beklicem
Birkaç istisna yer dışında halen çalışanlara soruşturma yapılmıyor. Yapılırsa da süresi 2 ay dan başlıyor ucu açık. 1 yıldan fazladır bekleyenler bile var.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8