Perşembe , Kasım 14 2019
2017 sonbahar donemi TUS sinav tarihi:27 Agustos 2017

Re: Sakarya Acil Tıp Kliniği Tanıtımı

#4321456  gönderen muhalefet
 19.10.2019 - 08:50:49
Şansa bu sefer sadece 3 kadro açmışlar, soran çok..ama gelmez demeyin yazın...
Azcık güleryüzünüz varsa, antisosyal değilseniz, iletişim probleminiz yoksa bizi tercih edebilirsiniz...iddia ediyoruz...
Türkiye'de günde 1000 ve üzeri hasta bakan aciller içinde asistan hekimin daha rahat çalıştığı bir başka acil servis yoktur...

Gezin, görün sonra da bizi gezin görün...çünkü herkes kendi işini yapar, asistan uzmanlar ve hocalar para, puan kaybetme pahasına yeşilde Çalışmaz...

Yeşil yoksa, zaten gerisi senin işin...
Gelip de istifa eden yok, inşaallah olmayacak da... (Son 3 yıldır en azından, öncesini bilmiyorum)

40 düşünün 1 yazın, 40 hastane gezin 1ini yazın
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4321466  gönderen Shield
 19.10.2019 - 11:03:12
Ensar hocam, 1 tane bile olsa YÖK kadrosu açtırın olur. Aciller içinde böyle iyi bir yerin boş kalmasının başka bir sebebi olamaz. Fakülte yönetiminin dikkatini çekmiyor mu durum kaç tustur boş kaliyor orası

#4321485  gönderen muhalefet
 19.10.2019 - 12:56:50
Napalım YÖK kadrosu açmiyorlar, ben de biliyorum ama buna rağmen gelip asistanliga başlayan arkadaşlar var...

Burada kıdemli çömez muhabbeti olmadığı için kimse altına adam gelsin diye beklemez, çünkü kıdemli çömez gibi aktif çalışır, sadece çalıştıkları birimler farklı olur...

Belki bundan da reklamı yapılmıyor :)

Katı bir kıdem sistemi olsaydı her tus gelen altına adam gelsin diye öve öve bitiremedi :)

Üniversite kendisine tahsis edilen araştırma görevlisi kadrolarını tıp yerine diğer bölümlere kullandirdigindan YÖK kadrosu da olmuyor maalesef...