Cuma , Mayıs 29 2020
Gecmis yillara ait tus sinav bilgi paylasimlari...
Kullanıcı avatarı

Re: Uludağ Pediatri

#3932491  gönderen ScHeveningen
 29.06.2017 - 20:08:26
eski bilgiler hep kötülüyor. Uludağ hakkında güncel bilgi verebilir misiniz? eğitim maaş ortam yoğunluk .. henüz kazanmadım belki önümüzdeki dönem gelirim. Selam verdiniz borçlu çıkardım kusura bakmayın :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3932497  gönderen ScHeveningen
 29.06.2017 - 20:12:15
ben de kıdemliler çalışma arkadaşlarını arıyorlar ne güzel diye sevinmiştim :D forumdaki araştırmalarıma göre genel izlenimim kötü ama ciddi araştırma için 2 ay sonrayı bekliyorum forumdakiler eski bilgiler :) hayırlı olsun. Yeni bilgilerin varsa paylaşabilir misin
Kullanıcı avatarı

#3932503  gönderen Asperger
 29.06.2017 - 20:16:34
Kazananlar bana ulaşabilirler özelden yazarsanız bir watsap grubu yaparız orda daha interaktif anlatabiliriz hayırlı olsun 😇🙏🏻
Kullanıcı avatarı

#3933647  gönderen drhkn06
 30.06.2017 - 17:56:48
Whatsapp grubumuz kuruldu arkadailar kalan 3 arkadaşı arıyoruz 😊
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4033049  gönderen drhkn06
 21.12.2017 - 19:38:23
Herkese merhaba,hayırlı olsun herkese.Uludağ pediatri düşünen arkadaşlar bana ulaşabilirler. Koşullardan bahsedecek olursam 11 nöbetle başlanır,tüm yan dallar mevcut olup,acil ve yoğun bakım hocası şu an bulunmamaktadır. Çalışma ortamı gerçek anlamıyla yoğun,gelecek arkadaşların hazır olmasını öneririm. Asistan ortamı son derece güzel,tam anlamıyla bir aile gibiyiz. çömez ekibi oldukça kalabalık olarak geldik,ileriki zamanlar için oldukça güzel bir durum olacak.
Eğitim açısından her gün sabah toplantıları yapıyoruz bir gün önceden yatan hastalar anlatılıyor,acilde yatan hastalar anlatılıyor,farklı özellikli hastalar sunumu yapılıyor. haftada 2-3 gün makale anlatılıyor . Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler bana ulaşabilir,herkese hayırlı olsun şimdiden :)

#4174623  gönderen smsm
 01.10.2018 - 22:43:34
uludağ pediatri hakkında güncel bilgi verebilecek olan var mı? acil :/ yarın son gün :/

#4281381  gönderen qlabella
 21.06.2019 - 12:40:10
Uludağ pediatri eski yıllarda yazılanlar gibi değil artık. Yeni gelen asistan 11 nöbetle başlıyor. 1 boş hafta sonu, 2 Cuma Pazar-1 Cumartesi nöbeti mevcut. İlk başlayan asistan 6 ay kliniklerde çalışmakta. Bütün yandalları mevcut, hasta çeşitliliği açısından gayet yeterli. Ek iş yükü olarak değerlendirilen aslında hastaları daha kolay takip edebilmek için iş listesi diye bir sistem mevcut. Hergün hastalara progress düşülmekte, tıbbi sekreter olmadığı için bu bilgisayar epikriz işleri asistanlarda. Ek olarak kan alma işlemi asistanlar tarafından yapılmakta. Damar yollarını hemşireler açmakta. Asistan ortamı iyi, yeni başlayan çok arkadaşımız var. Yeni başlayan asistanlar için eğitimler düzenlenmekte. Ayrıca her asistanın yılda 2 makale, 1 semineri mevcut. Haftada 4 gün sabah eğitim saati mevcut, birisinde makale, birisinde asistan semineri, birisinde hoca semineri, birisinde vaka sunumu yapılıyor. Aralıklı öğle aralarında da uzmanlar tarafından eğitim yapılmakta. Eğitim gayet yeterli geliyor, istifa oranları oldukça az.