Pazar , Mayıs 31 2020
Gecmis yillara ait tus sinav bilgi paylasimlari...
Kullanıcı avatarı

Re: Ankara - Kütüphane - Çalışma Salonu

#3739354  gönderen drmattilda
 30.11.2016 - 15:44:24
sefilinternn yazdı:
drmattilda yazdı:ben asistanım..bizim için ayrı yerler varmış galiba?bir de nasıl kaydolunuyor..oprası da çok kalabalık sanki
ademisyen salonu var orda hep boş yer oluyor gelince beklemeden kart okutup geçiyorlar
iyiymiş hocam..peki priz var mı acaba orda notebbook kullanabiliyormuyuz?

#3739440  gönderen byab
 30.11.2016 - 18:47:46
Milli kutuphane is the best. Orada 4-5 adet salon var.biri liselilerin digerleri herkesin. Genel sinav donemlerinde(kpss, tus,dus, hakimlik sinavi,vs) kalabalik olur hatta 9 da acilan kapisinin onunde 2-3 genis daire olacak sekilde sira olur. Oyle oluyor ki salonlar doluyor, insanlar hala sirada bekliyor ki bir kisi cikinca onun yerine oturayim diye. Simdi boyle anlatinca ben cok asiri ustun harik biyer degil tabi ki ama 6 senelik okul 2 senelik tus maceramda her yeri denemis olarak burasi en iyisi diyebiliim. Haftaici 9-24 haftasonu 9.30-22 arasiacik kendisi. Iceriye su ve cay kahve otomatlari da koymuslar cok iyi olmus. En en en alt katta da simitci .... isimli kafenin subesi var . Acikinca yemek oradan yenilebilinir. Ben genelde yanimda aperatif biseyler goturup yiyordum. Cayyolu metrosunun m.k. duragi da acildi ulasim daha kolay . Bi de insan etrafinda calisanlari gorunce gaza geliyo acikcasi calisiyo,iyi oluyo. Akademisyen salonu ise 8 tane tekli kabin var 2 adet 12 kisilik calisma salonu var . Yaz donemi burasi da kalabalik oluyor tez yazanlar ,sinavlara calisanlar vs. Ama yine de sabah oglene kadar gidersn rahat yer bulursun. Sigara icmedigim icin molaya hic cikmadim ama sanirim 20 dakika mola suresi. Cuma gunleri cuma namazi nedeni ile mola 2 saat veriliyor 7.caddede yemek yiyip geri gelebiliyorsun. Salonlarda prizli/prizsiz masalar var senin secimine gore oturuyorsun. Kayit olmak ise cok kolay 5 dakika . 3 TL. baska sorusu olan? 😆
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3739526  gönderen drmattilda
 30.11.2016 - 20:24:59
byab yazdı:Milli kutuphane is the best. Orada 4-5 adet salon var.biri liselilerin digerleri herkesin. Genel sinav donemlerinde(kpss, tus,dus, hakimlik sinavi,vs) kalabalik olur hatta 9 da acilan kapisinin onunde 2-3 genis daire olacak sekilde sira olur. Oyle oluyor ki salonlar doluyor, insanlar hala sirada bekliyor ki bir kisi cikinca onun yerine oturayim diye. Simdi boyle anlatinca ben cok asiri ustun harik biyer degil tabi ki ama 6 senelik okul 2 senelik tus maceramda her yeri denemis olarak burasi en iyisi diyebiliim. Haftaici 9-24 haftasonu 9.30-22 arasiacik kendisi. Iceriye su ve cay kahve otomatlari da koymuslar cok iyi olmus. En en en alt katta da simitci .... isimli kafenin subesi var . Acikinca yemek oradan yenilebilinir. Ben genelde yanimda aperatif biseyler goturup yiyordum. Cayyolu metrosunun m.k. duragi da acildi ulasim daha kolay . Bi de insan etrafinda calisanlari gorunce gaza geliyo acikcasi calisiyo,iyi oluyo. Akademisyen salonu ise 8 tane tekli kabin var 2 adet 12 kisilik calisma salonu var . Yaz donemi burasi da kalabalik oluyor tez yazanlar ,sinavlara calisanlar vs. Ama yine de sabah oglene kadar gidersn rahat yer bulursun. Sigara icmedigim icin molaya hic cikmadim ama sanirim 20 dakika mola suresi. Cuma gunleri cuma namazi nedeni ile mola 2 saat veriliyor 7.caddede yemek yiyip geri gelebiliyorsun. Salonlarda prizli/prizsiz masalar var senin secimine gore oturuyorsun. Kayit olmak ise cok kolay 5 dakika . 3 TL. baska sorusu olan? 😆
hocam çok sağol..kralsın

#3740241  gönderen byab
 01.12.2016 - 11:58:15
drmattilda yazdı:bir de kitaplarımızı orda bırakabiliyormuyuz akademisyenler bölümünde masada?
Masada birakamiyorsun ama 308 de dolaplar var oraya koyabilirsin

#3747710  gönderen denoo
 08.12.2016 - 09:03:46
hocam üşenmezsen gölbaşı halk kütüphanesi var:)) 8-5 arası açık.ortam sessiz sakin.akşama kadar çay ikramı var.milli kütüphanede sabah bi saat sıra bekleyene kadar oraya gtmek daha kolay:) çok mu sıkıldn mogan gölü yürüyerek 5 dakika git iki turla:)

#3747749  gönderen denoo
 08.12.2016 - 10:13:31
milli kütiphaneye gidince doktor kimliğinizi götürürseniz 50 yıllık üyelik açıyolar. yoksa 1 yıllık. ufak bi dipnot olsun:)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3747804  gönderen Blgcn
 08.12.2016 - 12:05:15
denoo yazdı:milli kütiphaneye gidince doktor kimliğinizi götürürseniz 50 yıllık üyelik açıyolar. yoksa 1 yıllık. ufak bi dipnot olsun:)
Vaay güzelmiş =))
Kullanıcı avatarı

Re:

#3747805  gönderen Blgcn
 08.12.2016 - 12:06:35
Milli Kütüphane candır.. Dışarıdan girişler açıldıysa Bilkent kütüphanesi de iyidir
Kullanıcı avatarı

#3747876  gönderen Kyla
 08.12.2016 - 14:11:33
denoo yazdı:milli kütiphaneye gidince doktor kimliğinizi götürürseniz 50 yıllık üyelik açıyolar. yoksa 1 yıllık. ufak bi dipnot olsun:)
ciddi misin
Kullanıcı avatarı

#3747878  gönderen Kyla
 08.12.2016 - 14:14:04
byab yazdı:Milli kutuphane is the best. Orada 4-5 adet salon var.biri liselilerin digerleri herkesin. Genel sinav donemlerinde(kpss, tus,dus, hakimlik sinavi,vs) kalabalik olur hatta 9 da acilan kapisinin onunde 2-3 genis daire olacak sekilde sira olur. Oyle oluyor ki salonlar doluyor, insanlar hala sirada bekliyor ki bir kisi cikinca onun yerine oturayim diye. Simdi boyle anlatinca ben cok asiri ustun harik biyer degil tabi ki ama 6 senelik okul 2 senelik tus maceramda her yeri denemis olarak burasi en iyisi diyebiliim. Haftaici 9-24 haftasonu 9.30-22 arasiacik kendisi. Iceriye su ve cay kahve otomatlari da koymuslar cok iyi olmus. En en en alt katta da simitci .... isimli kafenin subesi var . Acikinca yemek oradan yenilebilinir. Ben genelde yanimda aperatif biseyler goturup yiyordum. Cayyolu metrosunun m.k. duragi da acildi ulasim daha kolay . Bi de insan etrafinda calisanlari gorunce gaza geliyo acikcasi calisiyo,iyi oluyo. Akademisyen salonu ise 8 tane tekli kabin var 2 adet 12 kisilik calisma salonu var . Yaz donemi burasi da kalabalik oluyor tez yazanlar ,sinavlara calisanlar vs. Ama yine de sabah oglene kadar gidersn rahat yer bulursun. Sigara icmedigim icin molaya hic cikmadim ama sanirim 20 dakika mola suresi. Cuma gunleri cuma namazi nedeni ile mola 2 saat veriliyor 7.caddede yemek yiyip geri gelebiliyorsun. Salonlarda prizli/prizsiz masalar var senin secimine gore oturuyorsun. Kayit olmak ise cok kolay 5 dakika . 3 TL. baska sorusu olan? 😆
İçeride ders çalışıldığına emin misin?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3748085  gönderen byab
 08.12.2016 - 19:59:45
Kyla yazdı:
Soru tarzinizla ne kastettiginizi anlamadim ama ben ders calisiyorum,gerisini bilemem
Kullanıcı avatarı

#3748087  gönderen Kyla
 08.12.2016 - 20:01:32
byab yazdı:
Kyla yazdı:
Soru tarzinizla ne kastettiginizi anlamadim ama ben ders calisiyorum,gerisini bilemem
Afedersin

#3748099  gönderen drhattorihanzo
 08.12.2016 - 20:11:02
milli kütüphane halide edip candır gerisi heyecandır :D adını bile duyunca 2 ay önceki tus kampı günlerim aklıma geliyor. çok güzel bir yerdi ıspartadan gelen bir tusçu olarak keşke hep burda çalışsaydım dedim :)