Perşembe , Ocak 23 2020
Olgu sunumlari, olgu soru - cevap bolumu...
Kullanıcı avatarı
banabebegimde yazdı:
the_dr yazdı:
banabebegimde yazdı: bakın biz insanlara yardım etmek için doktor olduk. zaten doğma amacımız da aşağı yukarı bu. "doğuyorsun ama vajinal gençleştirme yapamazsın" deselerdi yoldan dönerdim net yani. ve burada dr.tamer bey bir pörofeşınıl-treynır(official) hanıma yardım ediyor. sesinden de anlaşıldığı üzere aldığı tıbbi hizmetten de son derece memnun. tıbbi hizmetlerin özelleştirilmesi bildiğim kadarıyla yasal ve hatta teşvik ediliyor. ama şunu mu önerirsiniz siz: "vajinal gençleştirme prosedürlerinin sosyal medyada paylaşılmasında fizişının onamı" isimli bir makale mi paylaşsaydım. baktım pubmed'e yok. oradan geliyorum. ıssızdı. doldurulması gerek bir boşluk bene bilimsel olarak.

saygılar
etikten bahsediyordun, yaptığın yoruma bak.

yorumunuzu çirkin, ayrıştırıcı ve tatsız buluyorum. yaptığınız ima ve niyet okumayı ise kadın cinsine doğrudan bir saldırı olarak algılıyorum.
ben yorum yapmadım senin yazdığını boldladım , instagram yorumlarını ve ekşiden copy paste yapmadan birkaç kere düşün. ne demek istediğini herkes çok iyi anladı , beginner seviyesinde trollük yapıyorsun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Bakıyorumda herkes ahlak dersi vermeye başlamış...Halbuki sosrsan gerek kadın için çekicilikten erkek içinden partnerini daha çekici bulması amacıyla birçok kişinin istediği birşey..Ne tevaczüler istsmarlar yapılıyor onlara sez buna var...
Tabi bununda reklam kokan hareketlerden olduğunu hatırlatalım
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3715833  gönderen Carlito
 02.11.2016 - 17:58:53
Royal kaşar ya.

Her daim buzdolabının en solunda,en ucuzu...
Kullanıcı avatarı
banabebegimde yazdı:etik düzenleme/ekleme: olay türkiye/istanbul/nişantaşı'nda geç,yor. önümüzdeki günlerde muhtemelen çok konuşulacak. özet olarak bir kimse vajinal beyazlatma için özel bir kliniğe başvurup prosedürü sosyal medya hesabında paylaşıyor. doktoru da bu paylaşıma kendi rızasıyla dahil.
görsel olarak ahlaka mugayir bir durum yok. güvenle tıklayın.

ne diyorsunuz?
Sen doktor musun? Vajina beyazlatma ne yaaa :D :D koptum.vajina beyazlatilir mi la,vulva beyazlatilir.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3715895  gönderen bellapais
 02.11.2016 - 20:28:44
. resmen skandal...
En son bellapais tarafından 02.11.2016 - 22:03:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.