Çarşamba , Eylül 23 2020
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Kullanıcı avatarı
drsacafankilus yazdı:
13.11.2019 - 01:34:54
dr_demirci yazdı:
25.10.2019 - 21:31:34
drsacafankilus yazdı:
18.10.2019 - 17:36:38

@dr_demirci hocam selamlar
kurul raporu için konuşuyorum(tek hekim, aile hek, uzman dr raporu değil), üniversite yök kadrosunda çalışan asistanların rapor için bi üst sınırı varmıdır?
yanılmıyorsam 657 için sağlık durumu devam etsede 45 günden fazla rapor alınca memurluk dşüyordu, asistanlığın düşmesi gibi bi durum var mı?
teşekkürler
memurluk düşmesi diye bir şey yok. yök kadrosundaki asistan için de bu kurallar geçerli. üst sınır yok ancak uzun süreli raporlar olursa mesleğinizi yapamayacağınız için malulen emeklilik veya buna hak yoksa memurluğun düşürülmesi söz konusu olabilir.
hocam peki bunun sınırı nedir yani hangi koşullarda dedikleriniz gerçekleşebilir?
belirli bir süre yok
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
demirci hocam merhaba,
naklen atama ile x devlet hastanesinden y üniversitesine gidicem de kendi kurumumdan ayrılış yapıp mehil müddetinde rapor almak istiyorum sorun olur mu?sürekli tek hekim raporu alsam mesela 10-10-10 gibi,ayrıca raporları gidiceğim üniversiteye vericem dimi?cevaplarsanız çok sevinirim saygılar.
Heyet raporluyken noterden vekaletle ilişik kesilebilir mi? Forumda buna benzer sorular vardı ancak tam cevabımı alamadım. Anladığım tek şey mehil müddetinin ilişik kesilse de rapor bitiminden sonra başlayacağı.
Peki bu arada maaş nerden yatar?
drdii yazdı:
06.01.2020 - 12:41:44
Heyet raporluyken noterden vekaletle ilişik kesilebilir mi? Forumda buna benzer sorular vardı ancak tam cevabımı alamadım. Anladığım tek şey mehil müddetinin ilişik kesilse de rapor bitiminden sonra başlayacağı.
Peki bu arada maaş nerden yatar?
Kullanıcı avatarı
drsacafankilus yazdı:
28.11.2019 - 01:38:09
dr_demirci hocam rapor süresi içinde bir başka yere gidip raporun bitişinden itibaren rapor alınabilir mi?(kurul raporundan bahsediyorum)
aksi halde uzman dr hekimden en fazla kaç gğnlğk rapor alınabilir?
ilk maddedeki belirttiğim kurallara göre alınabilir.
Kullanıcı avatarı
02adnan yazdı:
04.12.2019 - 00:07:53
demirci hocam merhaba,
naklen atama ile x devlet hastanesinden y üniversitesine gidicem de kendi kurumumdan ayrılış yapıp mehil müddetinde rapor almak istiyorum sorun olur mu?sürekli tek hekim raporu alsam mesela 10-10-10 gibi,ayrıca raporları gidiceğim üniversiteye vericem dimi?cevaplarsanız çok sevinirim saygılar.
ilk maddeki kurallara göre alınabilir. gideceğiniz kuruma verirsiniz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Merhaba,4924 lu olarak bir devlet hastanesi acilinde calisiyorum.istifa edecegim icin ocak sonunda 10 gun rapor aldim.raporum subat 1 de calisabilir seklinde bitiyor.ikinci 10 gun raporu 3 subatta alabilir miyim? Yoksa 3 subatta mutlaka mesai yapip 4 unde mi almaliyim? Ikinci olarak,4924 ten 2. 10 gunluk rapor bitiminde usulsuz olarak,657 ye gecmeden istifa edecegim.hastaneye dilekceyi verdikten sonra istifam onaylanana kadar mesaide olmam gerekir mi yoksa dilekceyi verdikten sonra onaylanana kadar calismamak icin tekrar rapor mu almaliyim?
dr_demirci yazdı:
11.01.2020 - 20:00:43
02adnan yazdı:
04.12.2019 - 00:07:53
demirci hocam merhaba,
ilk maddeki kurallara göre alınabilir. gideceğiniz kuruma verirsiniz.
Demirci hocam, tus öncesi Suriye görevlendirilmesiyle ilgili yapılacak bir şey var mı? Usülsüz istifa tek yol mudur?
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41