Pazartesi , Kasım 18 2019
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 41
Merhaba hocam, üniversite Hastanesinden iki kez 10 günlük iş göremezlik raporu aldım. Bu ikinci raporun bittiği gün sgk anlaşmalı özel bir hastaneden aynı tanıyla heyet raporu alsam geçerli olur mu yoksa neden ilk hastaneden alınmadığı konusunda sorun yaşar mıyım acaba?? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
yesilbahcem yazdı:
17.01.2019 - 11:57:12
Merhaba hocam, üniversite Hastanesinden iki kez 10 günlük iş göremezlik raporu aldım. Bu ikinci raporun bittiği gün sgk anlaşmalı özel bir hastaneden aynı tanıyla heyet raporu alsam geçerli olur mu yoksa neden ilk hastaneden alınmadığı konusunda sorun yaşar mıyım acaba?? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
EsinKiraz yazdı:
14.01.2019 - 18:39:18
Hocam merhaba. TSM hekimi olarak görev yapmaktayım. Geçici görevlendirmeyle asm’de çalışıyorum. Rapor hakkım var değil mi? Tek hekim raporu alsam olur mu?
alabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Gazitipelif yazdı:
21.01.2019 - 10:41:57
4924 pratisyen hekimim, riskli gebelik nedeniyle heyet raporu almamı, çalışmamam gerektiğini söyledi doktorum. sözleşmeli iken heyet raporu almam da sıkıntı olur mu? maaş kesintisi olur mu ? teşekkürler
sözleşmelilerle ilgili bilgim yok.
Raporun son günü yıllık iznin ilk gününe denk gelecek şekilde bir uygulama yapılabilir mi ?
Yani yıllık izni salı başlayacak birinin cuma günü 5 günlük rapor alması sonrası neler olabilir ?
Geçerli midir ? Kuruma başlangıç yapılır mı ? yoksa kaldığı yerden devam mı eder ?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Drrubella yazdı:
31.01.2019 - 20:38:32
Raporun son günü yıllık iznin ilk gününe denk gelecek şekilde bir uygulama yapılabilir mi ?
Yani yıllık izni salı başlayacak birinin cuma günü 5 günlük rapor alması sonrası neler olabilir ?
Geçerli midir ? Kuruma başlangıç yapılır mı ? yoksa kaldığı yerden devam mı eder ?
başlayış yapıp izne ayrılır
Kadrom olan ilçe hastanesinden il merkezinde ki devlet Hastanesine görevlendirildim 30 gün 10 ar gün şeklinde rapor aldım 2.aldığım rapor heyete yollanmış ama ben 3. Aldığım rapor bitince gideceğim ,bana rapor alınca personel telefon ile en yakın zaman da gelin demişti ,yasal olarak bir sıkıntı olur mu rapor aldığım süre içinde gitmediğim için? Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Hayırlısı44 yazdı:
25.02.2019 - 23:17:37
Kadrom olan ilçe hastanesinden il merkezinde ki devlet Hastanesine görevlendirildim 30 gün 10 ar gün şeklinde rapor aldım 2.aldığım rapor heyete yollanmış ama ben 3. Aldığım rapor bitince gideceğim ,bana rapor alınca personel telefon ile en yakın zaman da gelin demişti ,yasal olarak bir sıkıntı olur mu rapor aldığım süre içinde gitmediğim için? Teşekkürler...
Üst üste aldıysanız son rapor geçersizdir. Heyete girmezseniz 9 gün işe gitmediğinize dair tutanak ile müstafi kabul edilme riski bile var
dr_demirci yazdı:
26.02.2019 - 00:56:22
Hayırlısı44 yazdı:
Üst üste aldıysanız son rapor geçersizdir. Heyete girmezseniz 9 gün işe gitmediğinize dair tutanak ile müstafi kabul edilme riski bile var
hocam merhaba bipolar bozuklukta %40 engelli raporundaki gibi dhy bitince atama beklemeden direkt dilekçe ile istediğimiz yere gidebiliyor muyuz şu an acildeyim ben mesela aile hekimligine de direkt geçebiliyor muyuz
piangle yazdı:
27.02.2019 - 20:39:34
dr_demirci yazdı:
Hayırlısı44 yazdı:
hocam merhaba bipolar bozuklukta %40 engelli raporundaki gibi dhy bitince atama beklemeden direkt dilekçe ile istediğimiz yere gidebiliyor muyuz şu an acildeyim ben mesela aile hekimligine de direkt geçebiliyor muyuz
+1
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
piangle yazdı:
27.02.2019 - 20:39:34
dr_demirci yazdı:
Hayırlısı44 yazdı:
sağlık mazereti her zaman istenebilir. aile hekimliğine geçiş şartları başka. mazeret ile başka bir yerde uygun kadroya atanırsınız
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 41