Perşembe , Aralık 12 2019
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
  • 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 102
Kullanıcı avatarı

Re: ÇKYS ye düşmek ve göreve başlamak.

#4296267  gönderen dr_demirci
 08.08.2019 - 21:58:29
ckrv99 yazdı:
02.08.2019 - 15:17:23
Demirci hocam eşimin bitirmesi 26 agustos, ekim yerine aralık atamasına girmek istiyoruz. Evrakları 1 ay geç teslim edip aralık atamasına kalmamız sorun yaratır mi, teşekkür ederim
bitirdiğiniz kurum evrağınızı gönderir

#4296287  gönderen ckrv99
 08.08.2019 - 22:59:27
dr_demirci yazdı:
08.08.2019 - 21:58:29
ckrv99 yazdı:
02.08.2019 - 15:17:23
Demirci hocam eşimin bitirmesi 26 agustos, ekim yerine aralık atamasına girmek istiyoruz. Evrakları 1 ay geç teslim edip aralık atamasına kalmamız sorun yaratır mi, teşekkür ederim
bitirdiğiniz kurum evrağınızı gönderir
Kaçış yok o zaman, teşekkürler cevap icin hocam
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4296293  gönderen esoesoes
 08.08.2019 - 23:33:35
Peki ya aramazlarsa? Nitekim şimdiye kadar arayan olmadı. Aile hekimi olmayıp sağlık bakanlığı kazananlardan başlayanlar bile oldu. Aramazlarsa beklemem gereken süre nedir?

#4296295  gönderen esoesoes
 08.08.2019 - 23:37:04
esoesoes yazdı:dr_demirci hocam merhaba. Aile hekimiyim. Sağlık bakanlığı kadrosuyla üniversite hastanesini kazandım. Olabildiğince geç başlamak istiyorum. Evraklarımı bakanlığa yolladım. Aile hekimliğinden ayrılmam için henüz aranmadım. Eğer aramazlarsa ne kadar süre beklemem lazım? Hak kaybı yaşar mıyım? Diğer tusa kadar başlamak gerekli diye bir söylenti var doğru mu? Ya da ararlarsa ve aile hekimliğinden yine de ayrılmazsam sorun olur mu? Yani olabildiğince geç başlayabilmek için ne yapmam gerekiyor? Bakanlık telefonlara yanıt vermiyor. İl sağlık müdürlüğü birşey bilmiyor. Konuyla ilgili mevzuat bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
dr_demirci yazdı:
esoesoes yazdı:
30.07.2019 - 22:31:33
dr_demirci hocam merhaba. Aile hekimiyim. Sağlık bakanlığı kadrosuyla üniversite hastanesini kazandım. Olabildiğince geç başlamak istiyorum. Evraklarımı bakanlığa yolladım. Aile hekimliğinden ayrılmam için henüz aranmadım. Eğer aramazlarsa ne kadar süre beklemem lazım? Hak kaybı yaşar mıyım? Diğer tusa kadar başlamak gerekli diye bir söylenti var doğru mu? Ya da ararlarsa ve aile hekimliğinden yine de ayrılmazsam sorun olur mu? Yani olabildiğince geç başlayabilmek için ne yapmam gerekiyor? Bakanlık telefonlara yanıt vermiyor. İl sağlık müdürlüğü birşey bilmiyor. Konuyla ilgili mevzuat bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
tusla bir ilgisi yok. sizi aradıklarında kadronuza dönmeniz gerekir. aksi halde atama iptali yapabilirler
Peki ya aramazlarsa? Nitekim şimdiye kadar arayan olmadı. Aile hekimi olmayıp sağlık bakanlığı kazananlardan başlayanlar bile oldu. Aramazlarsa beklemem gereken süre nedir?

#4296309  gönderen painness
 09.08.2019 - 01:54:41
dr_demirci yazdı:
08.08.2019 - 21:57:55
esoesoes yazdı:
dr_demirci hocam merhaba. Aile hekimiyim. Sağlık bakanlığı kadrosuyla üniversite hastanesini kazandım. Olabildiğince geç başlamak istiyorum. Evraklarımı bakanlığa yolladım. Aile hekimliğinden ayrılmam için henüz aranmadım. Eğer aramazlarsa ne kadar süre beklemem lazım? Hak kaybı yaşar mıyım? Diğer tusa kadar başlamak gerekli diye bir söylenti var doğru mu? Ya da ararlarsa ve aile hekimliğinden yine de ayrılmazsam sorun olur mu? Yani olabildiğince geç başlayabilmek için ne yapmam gerekiyor? Bakanlık telefonlara yanıt vermiyor. İl sağlık müdürlüğü birşey bilmiyor. Konuyla ilgili mevzuat bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
tusla bir ilgisi yok. sizi aradıklarında kadronuza dönmeniz gerekir. aksi halde atama iptali yapabilirler
Hocam telefonla aramalarinin resmi bi yönü olur mu.resmi yazi gelmeden telefonla aradik zaten deyip islem yapabilirler mi ki
Kullanıcı avatarı

#4296345  gönderen dr_demirci
 09.08.2019 - 10:27:59
esoesoes yazdı:
esoesoes yazdı:dr_demirci hocam merhaba. Aile hekimiyim. Sağlık bakanlığı kadrosuyla üniversite hastanesini kazandım. Olabildiğince geç başlamak istiyorum. Evraklarımı bakanlığa yolladım. Aile hekimliğinden ayrılmam için henüz aranmadım. Eğer aramazlarsa ne kadar süre beklemem lazım? Hak kaybı yaşar mıyım? Diğer tusa kadar başlamak gerekli diye bir söylenti var doğru mu? Ya da ararlarsa ve aile hekimliğinden yine de ayrılmazsam sorun olur mu? Yani olabildiğince geç başlayabilmek için ne yapmam gerekiyor? Bakanlık telefonlara yanıt vermiyor. İl sağlık müdürlüğü birşey bilmiyor. Konuyla ilgili mevzuat bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
dr_demirci yazdı:
esoesoes yazdı:
aramazlarsa veya ulaşamazlarsa yazılı olarak ulaşırlar
Kullanıcı avatarı

#4296347  gönderen dr_demirci
 09.08.2019 - 10:29:56
painness yazdı:
dr_demirci yazdı:
esoesoes yazdı:
Hocam telefonla aramalarinin resmi bi yönü olur mu.resmi yazi gelmeden telefonla aradik zaten deyip islem yapabilirler mi ki
yok, devlette her şey yazılı olur. atama iptal edilmeden önce mutlaka yazılı olarak ulaşırlar
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4296604  gönderen Renassincar
 10.08.2019 - 00:03:52
Hocam selamlar
112de 4924 sözleşmeli Doktorum 2019 Şubat tusu ek yerleştirmesiyle EAH AİLE HEKİMLİĞİNE yerleştim.4924ten uygun istifa dilekçemi verdim 18 Eylül’de istifa etmiş olucam.beni arayan olmadı ve çkysye de henüz düşmedim.18 Eylül’e kadar beklersem hak kaybına uğrar mıyım?

#4297002  gönderen Renassincar
 12.08.2019 - 02:02:25
dr_demirci yazdı:
09.08.2019 - 10:29:56
painness yazdı:
dr_demirci yazdı:

yok, devlette her şey yazılı olur. atama iptal edilmeden önce mutlaka yazılı olarak ulaşırlar

Hocam selamlar
112de 4924 sözleşmeli Doktorum 2019 Şubat tusu ek yerleştirmesiyle EAH AİLE HEKİMLİĞİNE yerleştim.4924ten uygun istifa dilekçemi verdim 18 Eylül’de istifa etmiş olucam.beni arayan olmadı ve çkysye de henüz düşmedim.18 Eylül’e kadar beklersem hak kaybına uğrar mıyım?

#4298886  gönderen esoesoes
 18.08.2019 - 22:29:25
dr_demirci yazdı:
esoesoes yazdı:
dr_demirci yazdı: tusla bir ilgisi yok. sizi aradıklarında kadronuza dönmeniz gerekir. aksi halde atama iptali yapabilirler
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ancak bana hala ulaşan olmadı. Diyelim ki sözlü ya da yazılı hiçbir şekilde ulaşılmadı bana; aile hekimliğinden istifa için beklemem gereken süre nedir? 1 ay mı 5 ay mı 1 sene mi?

#4298889  gönderen hayda
 18.08.2019 - 22:34:04
esoesoes yazdı:
dr_demirci yazdı:
esoesoes yazdı:

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ancak bana hala ulaşan olmadı. Diyelim ki sözlü ya da yazılı hiçbir şekilde ulaşılmadı bana; aile hekimliğinden istifa için beklemem gereken süre nedir? 1 ay mı 5 ay mı 1 sene mi?
ösym kılavuzunda bu haklar sadece bu tus için geçerlidir yazıyor ya o maddeyi istedikleri gibi kullanıyorlar .bu yüzden bu eylüldeki tustan önce başlamalıydınız deseler haklı olurlar. Bence arayın ne zaman ayrılmanızı istiyorlarsa o zaman ayrılın kimisine tolerans gösteriliyor kimisine gösterilmiyor

#4298893  gönderen esoesoes
 18.08.2019 - 22:39:57
hayda yazdı:
18.08.2019 - 22:34:04
esoesoes yazdı:
dr_demirci yazdı:

ösym kılavuzunda bu haklar sadece bu tus için geçerlidir yazıyor ya o maddeyi istedikleri gibi kullanıyorlar .bu yüzden bu eylüldeki tustan önce başlamalıydınız deseler haklı olurlar. Bence arayın ne zaman ayrılmanızı istiyorlarsa o zaman ayrılın kimisine tolerans gösteriliyor kimisine gösterilmiyor
Sağlık bakanlığını belki 50 kere aradım. Cevap vermiyor hiçbir dahili numara.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4302393  gönderen crestant
 30.08.2019 - 02:12:12
Aile hekimiyim 2019 Şubat la yök kadrosu kazandım bazı kişisel sebeplerden başlayamadım.üniversite başlamayacaksınız feragat dilekçesi verin dedi ben başlamaya karar verdim ancak diğer tuş geldi diye başlıyamazsınız diyorlar ne yapmam gerekli atama yapmamak kimin elinde . Daha önce tuştan sonra başlayAn arkadaşım ollmıştu

#4302435  gönderen Drmikro
 30.08.2019 - 12:15:33
Ünuversite hastanesinde YÖK kadrosunda asistanım.87. Dhy ile uzman olarak başka bir ilde sağlık bakanlığı kadrosuna atandım..bu arada internetten iki tane tebligat yayınlandı.ikisinde de ismim yoktu.19 ağustos tarihinde bakanlıktan atama biriminden aradılar.sizin için ayrı tebligat çıkmayacak.bu aramamız tebligat yerine geçiyor.üniversitenizden takip edin dediler.27 ağustosta da üniversite beni arayıp ayrılış yapabileceğimi yazımın geldiğini söyledi.ben ayrılış yaptıktan sonra 15 gün sürem olacak.merak ettiğim ayrılış yapmak için belli bir sürem var mı?bakanlıktan arandığım tarihten itibaren 15 gün gibi ya daüniversiteye evrak geldikten sonra 15 gün gibi. 9 eylülde ayrılış yapmayı düşünüyorum.bir hak kaybına uğrar mıyım?yazılı olarak hiçbirşey imzalamadım.bakanlıktan bir telefon ve 23ünde evrak bakanlıktan üniversiteye gelince 27sinde üniversitede bir telefon var sadece.bir an önce ayrılış yapmalı mıyım yoksa 10 gün oyalanabilir miyim?

#4302457  gönderen doctor1984
 30.08.2019 - 14:31:18
crestant yazdı:
30.08.2019 - 02:12:12
Aile hekimiyim 2019 Şubat la yök kadrosu kazandım bazı kişisel sebeplerden başlayamadım.üniversite başlamayacaksınız feragat dilekçesi verin dedi ben başlamaya karar verdim ancak diğer tuş geldi diye başlıyamazsınız diyorlar ne yapmam gerekli atama yapmamak kimin elinde . Daha önce tuştan sonra başlayAn arkadaşım ollmıştu
Diğer tustan sonra başlayan 2 kişi biliyorum. Ortada bir yanlış anlaşılma olmalı hocam
  • 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 102