Pazar , Eylül 20 2020
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 113

Re: YOLLUK ve MEHİL MÜDDETİ ile ilgili herşey...

#4330704  gönderen Death
 20.11.2019 - 16:43:21
Mehil müddet süresi istifalı biri için çkys düştüğün gün mü başlıyor yoksa ikametkah adresine belge mi geliyor ya da toplu açıktan atama duyurusu olarak mı yayınlanıyor
Eşimle naklen atamayla birimiz üniversiteye birimiz de eğitim araştırmaya yerleştik.İkimize de yolluk tam mı verilir? Eah için ayrıldığımız kurumdan aldık ama üniversite biraz sıkıntı çıkarıyor. Bilgisi olan var mıdır bu konuda?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4333654  gönderen xreal
 03.12.2019 - 21:10:08
Arkadaşlar lütfen bilen cevap yazsın eah kazanan ve bi kurumda çalışmayan bir kişi adı çkysye düştükten sonra kaç gün içerisinde başlamalıdır??Aynı ilde 24 saat farklı ilde 15 gün durumu var mı? Eğer varsa nüfus cüzdanında yazan nüfusa kayıtlı adresimiz mi yok sa ikametgah adresimiz mi dikkate alınıyor?Lütfen bilen varsa cevap yazsın...
xreal yazdı:
Arkadaşlar lütfen bilen cevap yazsın eah kazanan ve bi kurumda çalışmayan bir kişi adı çkysye düştükten sonra kaç gün içerisinde başlamalıdır??Aynı ilde 24 saat farklı ilde 15 gün durumu var mı? Eğer varsa nüfus cüzdanında yazan nüfusa kayıtlı adresimiz mi yok sa ikametgah adresimiz mi dikkate alınıyor?Lütfen bilen varsa cevap yazsın...
ikametgah adresi geçerli aynı il 24 saat farklı il 15 gün evet,aynı durumda olan arkadaşımdan biliyom
demirci hocam merhaba,
naklen atama ile x devlet hastanesinden y üniversitesine gidicem de kendi kurumumdan ayrılış yapıp mehil müddetinde rapor almak istiyorum sorun olur mu?sürekli tek hekim raporu alsam mesela 10-10-10 gibi,ayrıca raporları gidiceğim üniversiteye vericem dimi?cevaplarsanız çok sevinirim saygılar.

#4333730  gönderen xreal
 04.12.2019 - 10:46:27
02adnan yazdı:
04.12.2019 - 00:10:35
xreal yazdı:
ikametgah adresi geçerli aynı il 24 saat farklı il 15 gün evet,aynı durumda olan arkadaşımdan biliyom
Çok teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
toraksCT yazdı:
14.11.2019 - 09:21:48
hocam merhaba, tusu kazandım, ismim çkys ye düşünce kaç gün içinde ayrılışı yapmam lazım, mesela 3 ay daha bulunduğum yerde çalışabilir miyim ismim çkys ye düştükten sonra
çkys ye düşmekle hiç bir süre başlamaz. size kurumunuz tebliğ edince mehil müddeti başlar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
OLECRANON11 yazdı:
14.11.2019 - 13:15:41
Hocam şu an aktif olarak Dhy de çalışıyorum.Calistigim yer ikametgah adresimin olduğu şehirden farklı bir şehirde.Tus u kazandığım yer ise ikametgah adresimle aynı şehirde.Ben çalıştığım yerden ayrılışımi yaptığımda 15 gün mehil muddetim olacak mı.Yani burda bakılan ikametgah adresi mi yoksa çalışılan yerin adresi mi
çalışılan yer
Kullanıcı avatarı
Death yazdı:
20.11.2019 - 16:43:21
Mehil müddet süresi istifalı biri için çkys düştüğün gün mü başlıyor yoksa ikametkah adresine belge mi geliyor ya da toplu açıktan atama duyurusu olarak mı yayınlanıyor
tebligat ile başlar.
Kullanıcı avatarı
Tostaky yazdı:
26.11.2019 - 22:18:45
Eşimle naklen atamayla birimiz üniversiteye birimiz de eğitim araştırmaya yerleştik.İkimize de yolluk tam mı verilir? Eah için ayrıldığımız kurumdan aldık ama üniversite biraz sıkıntı çıkarıyor. Bilgisi olan var mıdır bu konuda?
ayrı ayrı verilir
Kullanıcı avatarı
xreal yazdı:
çkys ye düşmekle hiç bir süre başlamaz. mehil müddeti tebligat ile başlar.
Kullanıcı avatarı
02adnan yazdı:
04.12.2019 - 00:10:52
demirci hocam merhaba,
naklen atama ile x devlet hastanesinden y üniversitesine gidicem de kendi kurumumdan ayrılış yapıp mehil müddetinde rapor almak istiyorum sorun olur mu?sürekli tek hekim raporu alsam mesela 10-10-10 gibi,ayrıca raporları gidiceğim üniversiteye vericem dimi?cevaplarsanız çok sevinirim saygılar.
tek hekim 20 gün verebilir sonra heyet gerekir.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Hocam ckys ye düştük.Şu an Calıştığımız hastaneye de yazımız geldi diyelim.Hastane yönetiminin bunu bize belli bir süre tebliğ etmeyip bizi tutma hakkı var mıdır.Varsa bunun bir süresi var mıdır.Belli bir süresi varsa,bu süreden fazla tutulmasına bağlı kazandığımız yere başlayamama gibi bir hak kaybıyla karşılaşma ihtimalimiz var mıdır,insan biraz korkuyor açıkçası
Hocam 88. Dhy ile atandım şuna bir devlet hastanesinde çalışıyorum. Eylül 2019 tus ile farklı şehirde eah kazandım. Adım çkys ye düştü hemen ayrılış yapıp (başhekim onay verirse tabi) kazandığımız yere başlayabiliyor muyuz?
Kullanıcı avatarı

#4334173  gönderen efe009
 05.12.2019 - 20:01:26
dr_demirci yazdı:
04.12.2019 - 21:38:19
02adnan yazdı:
04.12.2019 - 00:10:52
demirci hocam merhaba,
tek hekim 20 gün verebilir sonra heyet gerekir.
Demirci hocam selamlar, ben sba kadrosundan yerleştim ve yazım geldi kuruma bugün, başlayışı geciktirme şansım nedir rapor almadan geciktirme şansım olur mu? Hocam ayrıca sba görevlendirme gibi oluyor, burada mehil müddeti var mı, yolluk ödenir mi? Bir de bunlarda normal asistanlık görevi gibi eşim eş durumu yaparak yanıma gelebilir mi? Hocam okursanız acil cevap yazabilir misiniz lütfen??
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 113