Pazartesi , Kasım 18 2019
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
Kullanıcı avatarı
kursatkara yazdı:
20.07.2019 - 11:42:24
dr_demirci yazdı:
19.07.2019 - 23:30:26
kursatkara yazdı:
19.07.2019 - 21:01:39
Merhaba demirci hocam ben sba kadrosunda asistandim ve kadromda baska bir sehirdeydi daha sonra yok kadrosu kazandim o ikisindende farkli bir sehirdeydi ben once sbadan ayrilip kadromun bulundugu yere dondum sonra oradan ayrilis yapip kazandigim universiteye basladim bana sbadan kadroma donerken 1 yolluk birde kadromdan kazandigim yere giderken ayri bir yolluk verdiler bu uygulama dogru mudur yoksa sonradan geri mi isterler bu yolluklardan birini tesekkurler
naklen atama yapıldıysa yolluk ödenmesi doğrudur
Hocam soyleki sbadan kadroma donerken gorevlendirme iptali oldu kadromun bulundugu hastaneden yok kadrosuna giderken naklen oldu 2 ayri yolluk odediler bana hem gorevlendirme iptali hem yok kadrosunu kazandigim icin bi arkadas 2 yolluk olmaz geri alirlar falan dedi de ondan hocam
sizin bir hatanız olmadan yanlış ödeme olursa 2 ay içinde geri istemeleri lazım. bu süre geçtikten sonra isteyemezler.
dr_demirci yazdı:
20.07.2019 - 12:08:30
kursatkara yazdı:
dr_demirci yazdı:
19.07.2019 - 23:30:26

naklen atama yapıldıysa yolluk ödenmesi doğrudur
Hocam soyleki sbadan kadroma donerken gorevlendirme iptali oldu kadromun bulundugu hastaneden yok kadrosuna giderken naklen oldu 2 ayri yolluk odediler bana hem gorevlendirme iptali hem yok kadrosunu kazandigim icin bi arkadas 2 yolluk olmaz geri alirlar falan dedi de ondan hocam
sizin bir hatanız olmadan yanlış ödeme olursa 2 ay içinde geri istemeleri lazım. bu süre geçtikten sonra isteyemezler.
Hocam benim ogrenmek istedigim bu uygulama sizce dogru mu ben talep ettim odediler yani haksiz para aldiysam iade edeyim tabiki hocam ondan da soruyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
kursatkara yazdı:
20.07.2019 - 13:02:53
dr_demirci yazdı:
kursatkara yazdı:

Hocam benim ogrenmek istedigim bu uygulama sizce dogru mu ben talep ettim odediler yani haksiz para aldiysam iade edeyim tabiki hocam ondan da soruyorum
Cunku bu konuda mutemetlerin falan dogru durust bilgisi var kimisi odenir dedi kimisi olmaz dedi
Kullanıcı avatarı
kursatkara yazdı:
20.07.2019 - 13:03:32
kursatkara yazdı:
dr_demirci yazdı:

Cunku bu konuda mutemetlerin falan dogru durust bilgisi var kimisi odenir dedi kimisi olmaz dedi
sizin bir şey yapmanıza gerek yok. her atamada yolluk verilir. eğer yanlış bir durum var ise size ulaşırlar
dr_demirci yazdı:
22.07.2019 - 11:01:35
kursatkara yazdı:
20.07.2019 - 13:03:32
kursatkara yazdı:

sizin bir şey yapmanıza gerek yok. her atamada yolluk verilir. eğer yanlış bir durum var ise size ulaşırlar
Teşekkür ederim hocam
demirci hocam,ben şubat tusunda eah kazandım.gecen hafta 4924'ten 657 ye geçtim.bugün atama emrini tebellüğ ettim.ne kadar sürede ayrılış yapmam gerekir ben 9 unda ayrılış yaparım diye plan yapıyordum sıkıntı olur mu?şimdiden teşekkürler
Demirci hocam merhaba. Ankara'da yök kadrosunda asistanken feragat ederek il sağlık müdürlüğü tarafından merkezi olmayan uzak bir ilçeye atandım. İkametgahım Ankara merkezde. Hiç ilçeye aldırmadım. Şimdi Ankara'da eah kadrosuna asistan olarak başladım. Nakillerimin hiçbirinde yolluk almadım. Doğrusu bu mudur?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
isduymaz yazdı:
23.07.2019 - 13:30:35
demirci hocam,ben şubat tusunda eah kazandım.gecen hafta 4924'ten 657 ye geçtim.bugün atama emrini tebellüğ ettim.ne kadar sürede ayrılış yapmam gerekir ben 9 unda ayrılış yaparım diye plan yapıyordum sıkıntı olur mu?şimdiden teşekkürler
tebliğ edildiğinde mehil müddeti başlar
Kullanıcı avatarı
circadian yazdı:
23.07.2019 - 17:55:18
Demirci hocam merhaba. Ankara'da yök kadrosunda asistanken feragat ederek il sağlık müdürlüğü tarafından merkezi olmayan uzak bir ilçeye atandım. İkametgahım Ankara merkezde. Hiç ilçeye aldırmadım. Şimdi Ankara'da eah kadrosuna asistan olarak başladım. Nakillerimin hiçbirinde yolluk almadım. Doğrusu bu mudur?
ilk atama açıktan atama olduğu için verilmez. ikincisinden alırsınız
dr_demirci yazdı:
23.07.2019 - 22:26:04
isduymaz yazdı:
23.07.2019 - 13:30:35
tebliğ edildiğinde mehil müddeti başlar
mehil müddeti ayrılış yaptıktan sonra başlamıyor muydu?
dr_demirci yazdı:
23.07.2019 - 22:27:06
circadian yazdı:
23.07.2019 - 17:55:18
ilk atama açıktan atama olduğu için verilmez. ikincisinden alırsınız
Çok teşekkür ederim
Demirci hocam iyi günler. Şubat tusuyla yök kadrosu kazandım. Tebligat elime ulaştı ancak ben başlangıcımı rapor alarak geciktirmek istiyorum. Kazandığım üniversiteden farklı bir ildeyim ve 15 günlük mehil müddetimin bitişi kurban bayramı tatiline denk geliyor. Şuan rapor alsam aldığım raporun üzerine mi mehil müddeti ekleniyor (yani 10 gün rapor alırsam önce 10 gün raporum işliyor sonra +15 gün mehil müddetim mi oluyor) ? Bir de bayram tatilindeyken acilden aldığım rapor kabul edilir mi ?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Hocam bir de son olarak yök kadrosu için rapor alarak başlangıcımı geciktirdiğimde; raporlarımı başlangıç yaptıktan sonra teslim edebiliyor muyum, yoksa başlangıçtan önce faks yoluyla ulaştırmalı mıyım ? Şimdiden teşekkürler
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107