Pazartesi , Kasım 18 2019
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
  • 1
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 107
Kullanıcı avatarı
hering breuer yazdı:
14.07.2019 - 15:46:10
Merhabalar ben 2019 aralık ayında mezun oluyorum ve şubat tusuna gireceğim aklıma takılan bir soru var. Sorun şu ki 2020 için bedelli takvimi açıklandı ve 2020 mart ayından itibaren kuraya gore dağıtımlar başlayacak. Ben şubat tusunda bir yere yerleşirsem ve dağıtımım kazandığım yerin kayıt zamanı ile çakışırsa kaydımı geciktirebilir miyim. Mesela haziranda askere alınırsam ve bu ayda kazandığım yere başlamam gerekirse hakkım iptal olur mu böyle bir durumda askerliğin bitiminde kayıt yaptırmak mümkün olur mu bedelliye başvursam mi başvurmasam mi bilemedim. Yardim ederseniz cok sevinirim
kayıt süresi için mazeret kabul edilmez
dr_demirci yazdı:
15.07.2019 - 09:22:24
hering breuer yazdı:
Merhabalar ben 2019 aralık ayında mezun oluyorum ve şubat tusuna gireceğim aklıma takılan bir soru var. Sorun şu ki 2020 için bedelli takvimi açıklandı ve 2020 mart ayından itibaren kuraya gore dağıtımlar başlayacak. Ben şubat tusunda bir yere yerleşirsem ve dağıtımım kazandığım yerin kayıt zamanı ile çakışırsa kaydımı geciktirebilir miyim. Mesela haziranda askere alınırsam ve bu ayda kazandığım yere başlamam gerekirse hakkım iptal olur mu böyle bir durumda askerliğin bitiminde kayıt yaptırmak mümkün olur mu bedelliye başvursam mi başvurmasam mi bilemedim. Yardim ederseniz cok sevinirim
Teşekkürler peki kaydı vekaletle yapabilir miyiz ya da bir yakınımız belgeleri alıp yapabilir mi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Merhaba birşey soracaktım. 15 gün mehil müddeti var. Yök kadrosu kazandım. Bu 15 gün içinde üniversiteye herhangi bir evrak vermem gerekiyor mu? 15 güne kadar hiç üniversiteye uğramasam sıkıntı olmaz sanırım?
doctor1984 yazdı:
16.07.2019 - 12:48:09
Merhaba birşey soracaktım. 15 gün mehil müddeti var. Yök kadrosu kazandım. Bu 15 gün içinde üniversiteye herhangi bir evrak vermem gerekiyor mu? 15 güne kadar hiç üniversiteye uğramasam sıkıntı olmaz sanırım?
Bilen yok mu arkadaşlar?
Kullanıcı avatarı
hering breuer yazdı:
15.07.2019 - 11:02:55
dr_demirci yazdı:
15.07.2019 - 09:22:24
hering breuer yazdı:
Teşekkürler peki kaydı vekaletle yapabilir miyiz ya da bir yakınımız belgeleri alıp yapabilir mi.
hayır
Kullanıcı avatarı
doctor1984 yazdı:
gerekmiyor.
dr_demirci yazdı:
17.07.2019 - 13:13:08
doctor1984 yazdı:
gerekmiyor.
Teşekkürler Demirci hocam cevabınız için.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Merhaba demirci hocam ben sba kadrosunda asistandim ve kadromda baska bir sehirdeydi daha sonra yok kadrosu kazandim o ikisindende farkli bir sehirdeydi ben once sbadan ayrilip kadromun bulundugu yere dondum sonra oradan ayrilis yapip kazandigim universiteye basladim bana sbadan kadroma donerken 1 yolluk birde kadromdan kazandigim yere giderken ayri bir yolluk verdiler bu uygulama dogru mudur yoksa sonradan geri mi isterler bu yolluklardan birini tesekkurler
Merhaba. Farklı şehirdeysek 15 gün yol iznimiz var, biliyorum. Müstafi sayılacağımız limit de 10 gün. Yani, atandığımız yere atandıktan 24 gün sonra (9. gün) gitsek, bi sıkıntı olur mu? İlaveten, tebligat ikametgahımıza mı geliyor? Başka bi yerden öğrenme imkanımız oluyor mu? Çok teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
kursatkara yazdı:
19.07.2019 - 21:01:39
Merhaba demirci hocam ben sba kadrosunda asistandim ve kadromda baska bir sehirdeydi daha sonra yok kadrosu kazandim o ikisindende farkli bir sehirdeydi ben once sbadan ayrilip kadromun bulundugu yere dondum sonra oradan ayrilis yapip kazandigim universiteye basladim bana sbadan kadroma donerken 1 yolluk birde kadromdan kazandigim yere giderken ayri bir yolluk verdiler bu uygulama dogru mudur yoksa sonradan geri mi isterler bu yolluklardan birini tesekkurler
naklen atama yapıldıysa yolluk ödenmesi doğrudur
Kullanıcı avatarı
ferhunde yazdı:
19.07.2019 - 22:56:06
Merhaba. Farklı şehirdeysek 15 gün yol iznimiz var, biliyorum. Müstafi sayılacağımız limit de 10 gün. Yani, atandığımız yere atandıktan 24 gün sonra (9. gün) gitsek, bi sıkıntı olur mu? İlaveten, tebligat ikametgahımıza mı geliyor? Başka bi yerden öğrenme imkanımız oluyor mu? Çok teşekkür ederim
ne ataması?
dr_demirci yazdı:
19.07.2019 - 23:31:38
ferhunde yazdı:
ne ataması?
Zorunlu hizmet, yeni mezunum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
ferhunde yazdı:
20.07.2019 - 00:19:53
dr_demirci yazdı:
19.07.2019 - 23:31:38
ferhunde yazdı:
ne ataması?
Zorunlu hizmet, yeni mezunum.
mecburi hizmette internetten yapılan tebligat geçerli. mazeretiniz var ise geç gidebilirsiniz. yoksa hakkınızda işlem yapılabilir. atama iptali için 60 gün geçmesini beklerler
dr_demirci yazdı:
19.07.2019 - 23:30:26
kursatkara yazdı:
19.07.2019 - 21:01:39
naklen atama yapıldıysa yolluk ödenmesi doğrudur
Hocam soyleki sbadan kadroma donerken gorevlendirme iptali oldu kadromun bulundugu hastaneden yok kadrosuna giderken naklen oldu 2 ayri yolluk odediler bana hem gorevlendirme iptali hem yok kadrosunu kazandigim icin bi arkadas 2 yolluk olmaz geri alirlar falan dedi de ondan hocam
  • 1
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 107