Perşembe , Kasım 14 2019
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar yardım. Askerlik tecilim iptal olmuş:/

#4094453  gönderen Wortex
 07.04.2018 - 19:36:45
İstifalıyım herhangi bir yerde asistan değilim şuan. muhtemelen şubat tusunda yerleşeceğim daha önceden 30 haziran 2018 e kadar tecilliydim e- devlette filan öyle gözüküyordu. Bugün askerlik şubesinden posta geldi mayıs celbine katılmış olmam gerektiğini ve bakaya kaldığımı yazmışlar nasıl böyle bir şey olabiliyor aklım almıyor yardımcı olabilir misiniz strese soktular durduk yere başına böyle bir şey gelen var mı sistemsel bir hata mıdır bu?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Wortex yazdı:
İstifalıyım herhangi bir yerde asistan değilim şuan. muhtemelen şubat tusunda yerleşeceğim daha önceden 30 haziran 2018 e kadar tecilliydim e- devlette filan öyle gözüküyordu. Bugün askerlik şubesinden posta geldi mayıs celbine katılmış olmam gerektiğini ve bakaya kaldığımı yazmışlar nasıl böyle bir şey olabiliyor aklım almıyor yardımcı olabilir misiniz strese soktular durduk yere başına böyle bir şey gelen var mı sistemsel bir hata mıdır bu?
mezuniyet sonrası 2 sene dolmuş olabilir. yada Asistanlıktan istifa ettiyseniz askerlik şubesine yazı gitmiş olabilir. önünüzde ya bir yere yerleşene kadar kaçmak yada yüksek lisansa başlamak gibi seçenekler var
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Şubat tusunda yerleşeceğim yazmışsınız o zaman stres yapmanıza gerek yok yoksa bi sonrakine yerleşirsiniz biraz stres yaşarsınız ama biyere getirmişken bırakmakta olmuyo
Kullanıcı avatarı
Rrigormortis yazdı:
07.04.2018 - 21:33:01
Mustafi derken asistanliktan mi istifa ettiniz? Daha once bi arkadaşım asistanliktan istifa etmisti ve mezun olduktan sonraki 2 yillik sure dolmadigi halde bakaya yazisinin geldigini ve subeye gidip hakettiğini soylemisti
İstifaliyim hocam aynen 2 senem dolmadi arkadasinizla ayni durumu yasiyorum suan kagidi gorunce ben şok oldum kaynar sular dokuldu resmen
Kullanıcı avatarı
kizarmisekmek yazdı:
07.04.2018 - 21:39:22
30 haziran a kadar ne sebeple tecil edilmişti kayit olasiya kadar köşe bucak kaçman lazım galiba
Hocam ben pazartesi subeye gideyim diyordum. Mezuniyet sonrasi 2 yil tecil hakkimiz var kanunen bu 2 sene dolmadan nasil kagit gelir. Subeye gidince apar topar goturmezler herhalde?
Kullanıcı avatarı
ultraviyole yazdı:
07.04.2018 - 21:46:24
Wortex yazdı:
mezuniyet sonrası 2 sene dolmuş olabilir. yada Asistanlıktan istifa ettiyseniz askerlik şubesine yazı gitmiş olabilir. önünüzde ya bir yere yerleşene kadar kaçmak yada yüksek lisansa başlamak gibi seçenekler var
Hocam 30 haziran 2016 yilinda mezun oldum 2 yil sure kesinlikle dolmadi bundan eminim bu yuzden duzeltmezler mi durumu?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
tani yazdı:
07.04.2018 - 21:51:32
hocam yüksek lisans bhar dönemi kayıt dönemi geçti artıkk kaçmanız lazım yerleşene kadar ama sonrası zaten altı aylıım geçici tecille yırtarsınız
Hocam ama benim mezuniyet sonrasi yapilan 2 yillik tecilim dolmadi ki 2 yil tecil dolmadan bole bir sey olmasi bana garip geliyor sonucta mezuniyet tarihim belli benim ve onceden kayit yaptirdigim universitelere verdigim e devlet ciktilarinda 30 haziran 2018 tarihine kadar askerlik sorunum yoktu nasil bunu erkene cekiyorlar sizce bi hata yok mu?
Wortex yazdı:
07.04.2018 - 22:41:00
tani yazdı:
hocam yüksek lisans bhar dönemi kayıt dönemi geçti artıkk kaçmanız lazım yerleşene kadar ama sonrası zaten altı aylıım geçici tecille yırtarsınız
Hocam ama benim mezuniyet sonrasi yapilan 2 yillik tecilim dolmadi ki 2 yil tecil dolmadan bole bir sey olmasi bana garip geliyor sonucta mezuniyet tarihim belli benim ve onceden kayit yaptirdigim universitelere verdigim e devlet ciktilarinda 30 haziran 2018 tarihine kadar askerlik sorunum yoktu nasil bunu erkene cekiyorlar sizce bi hata yok mu?
hocam istifa asistanlıktan mı peki
Kullanıcı avatarı
tani yazdı:
07.04.2018 - 22:45:51
Wortex yazdı:
07.04.2018 - 22:41:00
tani yazdı:
hocam istifa asistanlıktan mı peki
Aynen hocam yök kadrosundan ankara üni istifaliyim