Pazartesi , Kasım 18 2019
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

#3452687  gönderen hilal_tp
 30.01.2016 - 21:01:00
Yatay geciste ek yerlestirme taban puanlarina bakilmiyor ama mahkeme karari ile yeniden yapilan yerlestirmeler ile yeni taban puanlar olusmus oluyor. Bu yeni taban puanlari ek yerlestirme gibi degerlendirip yatay geciste gecersiz mi sayarlar acaba? Ayni soru sorulmus ama net bi cevap alirsam buraya yazacagim. Benim de tum gecis hayallerim buna bagli. Tuk ile gorustugumde yetkili kisi son sonuc sayilir HERHALDE demisti. Pazartesi Tuk u tekrar arayacagim.

#3480055  gönderen xfasli
 22.02.2016 - 20:49:21
hilal_tp yazdı:Yatay geciste ek yerlestirme taban puanlarina bakilmiyor ama mahkeme karari ile yeniden yapilan yerlestirmeler ile yeni taban puanlar olusmus oluyor. Bu yeni taban puanlari ek yerlestirme gibi degerlendirip yatay geciste gecersiz mi sayarlar acaba? Ayni soru sorulmus ama net bi cevap alirsam buraya yazacagim. Benim de tum gecis hayallerim buna bagli. Tuk ile gorustugumde yetkili kisi son sonuc sayilir HERHALDE demisti. Pazartesi Tuk u tekrar arayacagim.
sonuç nedir acaba??
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3497686  gönderen hilal_tp
 12.03.2016 - 18:18:44
xfasli yazdı:
hilal_tp yazdı:Yatay geciste ek yerlestirme taban puanlarina bakilmiyor ama mahkeme karari ile yeniden yapilan yerlestirmeler ile yeni taban puanlar olusmus oluyor. Bu yeni taban puanlari ek yerlestirme gibi degerlendirip yatay geciste gecersiz mi sayarlar acaba? Ayni soru sorulmus ama net bi cevap alirsam buraya yazacagim. Benim de tum gecis hayallerim buna bagli. Tuk ile gorustugumde yetkili kisi son sonuc sayilir HERHALDE demisti. Pazartesi Tuk u tekrar arayacagim.
sonuç nedir acaba??
Osym resmi sitesinde aciklanmissa gecerlidir dediler. Suan anabilim dalim onayladi sira dekan onayindan sonra gecmek istedigim yere evraklarimi goturucem

#3500648  gönderen bedir60
 19.03.2016 - 19:07:54
hilal_tp yazdı:
xfasli yazdı:
sonuç nedir acaba??
Osym resmi sitesinde aciklanmissa gecerlidir dediler. Suan anabilim dalim onayladi sira dekan onayindan sonra gecmek istedigim yere evraklarimi goturucem
hocam izin veren dilekçesini kimin imzalaması gerekiyo? anabilim dalı başkanı mı? dekan mı? rektör mü?

#3501507  gönderen Balkaymak
 20.03.2016 - 22:08:08
Ben universitede asistanliga baslayali 1 ay oldu, fakat bazi nedenlerden dolayi baska bir universiteye yatay gecis yapmak istiyorum. Islemleri hemen baslatabilir miyim acaba yoksa belli bir sure beklemek gerekir mi? Bir de benim sinavim yani son 2015 eyluldeki taban puanina gore puanim yuksek ama islemler nisan 2016 yerlesmesinden sonra baslayacak olursa o taban puanindan da yuksek olmasi da gerekir mi?

Re:

#3503166  gönderen alagille
 23.03.2016 - 21:40:31
Merhaba. Bir eğitim Araştırma hastanesinden üniversite hastanesinin sağlık bakanlığı kadrosuna geçiş olabilir mi? Puan sb kadrosuna yetiyorsa ama üniversitenin diğer kadrosunun taban puanını karşılamıyor?

Re:

#3503168  gönderen ozkonak
 23.03.2016 - 21:41:45
Olabilir sağlık bakanlığı kadrosuna geçeceksen
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3506323  gönderen hilal_tp
 28.03.2016 - 23:58:08
Balkaymak yazdı:Ben universitede asistanliga baslayali 1 ay oldu, fakat bazi nedenlerden dolayi baska bir universiteye yatay gecis yapmak istiyorum. Islemleri hemen baslatabilir miyim acaba yoksa belli bir sure beklemek gerekir mi? Bir de benim sinavim yani son 2015 eyluldeki taban puanina gore puanim yuksek ama islemler nisan 2016 yerlesmesinden sonra baslayacak olursa o taban puanindan da yuksek olmasi da gerekir mi?
Universiteler arasi yazisma ve iki tarafin kabulunden sonra belgeler ankaraya kurula gidiyor. Kurula girdigi gune kadar yeni tus olursa ona da bakman gerek ama senin kazandigin donem gecmek istedigin yer kontenjan acmissa o puana bakman yeterli. Eger gecmek istedigin kurum senin suan calistigin yere girdigin tusta kontenjan acmamissa o zaman KONTENJAN ACTIGI son 3 tusun ortalamasina bakman gerekir

#3506333  gönderen hilal_tp
 29.03.2016 - 00:00:40
xfasli yazdı:
sonuç nedir acaba??
Osym sitesinde resmi aciklanan her sonuc gecerliymis hem de en dusuk hangisiyse o. Yani ek yerlestirme puani asil puandan yuksek bile olsa en dusuk puan hangisiyse onu baz aliyormussun
Kullanıcı avatarı

Re:

#3577738  gönderen ogur
 06.06.2016 - 09:15:50
Gecmek istedigimiz bolumun sadece sb kadrosu puani kurtariyorsa ne oluyor ?
Daha once gecen var mi boyle ?
Mutlaka sb kadrosuna mi geciriyorlar ?

Re:

#3578562  gönderen partemol
 07.06.2016 - 14:43:31
Son 3 tusun TABAN puan ortalaması mı ? PUAN ortalaması mı ? Çok önemli lütfen bilen varsa yazabilir mi

Re:

#3579803  gönderen canocan
 09.06.2016 - 10:59:12
Universitenin sb kadrosunda asistanlik kazandim. Yatay gecis hakkimda bir degisiklik oluyor mu,uni ya da eah'a gecmek istedigimde senet imzalamam neleri engeller?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3579851  gönderen evangel
 09.06.2016 - 13:24:57
benim iki ünv arası geçişim olacak (sb kadrosundan sb kadrosuna) iki ünvin de yazılı kabulunu gösteren belgelerim, osym puan belgem ve atamamı istediğim dilekçemi bi araya getirip topluca direkt sağlık bakanlığına mı postalamalıyım yoksa kadromun olduğu kuruma mı vermeliyim de onlar mı bakanlığa göndermeli? işlemleri en kısa ne kadar sürede halledebilirim
Kullanıcı avatarı

Re:

#3589683  gönderen kopekaltindatavsan
 21.06.2016 - 13:51:03
Yatay geçişlerde taban puana bakılırken o yılki normal puana mı bakılıyor ek yerleştirme puanı da oluyor mu?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7