Pazartesi , Kasım 18 2019
Bu kategoride sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz...
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Re:

#3914737  gönderen dr_cancan35
 13.06.2017 - 22:17:12
4924 den usulsüz istifa edersek herhangi bir süre beklemeden sb kadrosu yazabiliyor muyuz?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3937636  gönderen hsrt
 05.07.2017 - 17:17:26
arkadaşlar mecburi hizmetten ayrılmak için 18 mayısta dilekçe verdim 15 haziranda da ilişiğimi kestim. 27 ağustos tusu için sağlık bakanlığı , eah ya da üniversiteler için sağlık bakanlığı yazabiliyor muyum ? sağlık bakanlığını ve ösym yi aradım bilgi veren kimse olmadı.

Re:

#3980752  gönderen Barbarosss
 05.09.2017 - 10:30:12
ağustos tusunda bu duru nasıl şu an nereden öğrenebiliriz. Yani tusu atamalardan önce aldılar yeni mezunum atamamız yapılmadı bakanlık bünyesinde çalışmıyorum doğal olarak. Şu an ben bu kadrolara başvurabiliyor muyum nasıl öğrenebilirim ?

Re:

#3980785  gönderen dvemes
 05.09.2017 - 12:43:16
Barbarosss yazdı:ağustos tusunda bu duru nasıl şu an nereden öğrenebiliriz. Yani tusu atamalardan önce aldılar yeni mezunum atamamız yapılmadı bakanlık bünyesinde çalışmıyorum doğal olarak. Şu an ben bu kadrolara başvurabiliyor muyum nasıl öğrenebilirim ?
+1
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Sağlık bakanlığı adına üniversite kontenjanlarıni tercih edersem eş durumu, yandal gibi süreçlere bir zararı olur mu?

Bu kontenjanlara yerleşenler; YDUS’la yeni bir kadroya yerleştiklerinde hemen başlayabilir ve yandal eğitimlerini alabilirler. Ancak, sözleşmeden kaynaklanan taahhütleri baki olduğu için yandal uzmanlığı sonrasında mecburi hizmetlerini (ihtisas süresi kadar) yapmak zorundadır.

Son çıkan yasayla (yan dal yapmak için mecburi hizmetini bitirme şartı) bu durum nasıl değişti?
Sb kadrosuyla uzman olan birinin de 1-2 yıl hizmetten sonra yan dal hakkının olacağı kalan hizmetin yan dal sonrasına ekleneceği doğru mu?
cisel yazdı:
30.03.2019 - 12:23:15
Sağlık bakanlığı adına üniversite kontenjanlarıni tercih edersem eş durumu, yandal gibi süreçlere bir zararı olur mu?

Bu kontenjanlara yerleşenler; YDUS’la yeni bir kadroya yerleştiklerinde hemen başlayabilir ve yandal eğitimlerini alabilirler. Ancak, sözleşmeden kaynaklanan taahhütleri baki olduğu için yandal uzmanlığı sonrasında mecburi hizmetlerini (ihtisas süresi kadar) yapmak zorundadır.

Son çıkan yasayla (yan dal yapmak için mecburi hizmetini bitirme şartı) bu durum nasıl değişti?
Sb kadrosuyla uzman olan birinin de 1-2 yıl hizmetten sonra yan dal hakkının olacağı kalan hizmetin yan dal sonrasına ekleneceği doğru mu?
+1
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13