Salı , Aralık 10 2019
Tip egitimiyle ilgili tum yazilarinizi burada paylasabilirsiniz...

ege tıp mı çapa mı?

#3946875  gönderen doktorolacakbey
 18.07.2017 - 19:08:06
merhaba arkadaşlar, hangi tıp fakültesini tercih etmeliyim sıralamam 2000 egeye de çapaya da giebiliyorum konuştuğum doktorlar direk çapa diyor ama istanbulda kalmak beni biraz korkutuuyor izmir bu açıdan çok daha rahat gibi bu fakültelerde okuyan/okumuş kişiler yardımcı olabilirse çok mutlu olurum

Re: ege tıp mı çapa mı?

#3946883  gönderen draey
 18.07.2017 - 19:15:57
Direk çapa, ist her açıdan fırsattır, öğrencilik açısından da cok güzel, Ege de cok iyi ama ist rakipsiz bir şehir 😊😉
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3946896  gönderen Zehra_985
 18.07.2017 - 19:37:35
İzmir de kalmanın daha rahat olucağını sanmıyorum, İstanbul harika bir şehir tek kötü özelliği yurtlar ve evler çok pahalı

#3946906  gönderen idiyopatik250
 18.07.2017 - 19:49:59
doktorolacakbey yazdı:merhaba arkadaşlar, hangi tıp fakültesini tercih etmeliyim sıralamam 2000 egeye de çapaya da giebiliyorum konuştuğum doktorlar direk çapa diyor ama istanbulda kalmak beni biraz korkutuuyor izmir bu açıdan çok daha rahat gibi bu fakültelerde okuyan/okumuş kişiler yardımcı olabilirse çok mutlu olurum
bunun cevabı aslında sende. derecen güzel her türlü iyi bir tıp fakültesine gideceksin. nerede okumak istediğine kalmış gibi duruyor. bir de ailene neresi yakınsa onu da önemseyebilirsin.intörnlüğünün nasıl geçeceği de bir kriter olabilir. alt başlıklara indirge bence. yani demem o ki gözünü korkutmasından ziyade artıları eksileri ölç tart. Ege hakkında bilgi istersen yardımcı olurum. umarım hakkında hayırlısı olur

#3946907  gönderen doktorolacakbey
 18.07.2017 - 19:53:36
deoksiriboz yazdı:niye özellikle çapa istiyorsun ki? cerrahpaşanın internlüğü çok rahattır mesela.
cerrahpaşaya sıralamam yeter mi bilemiyorum geçen sene 1800 ile kapatmış

#3946908  gönderen doktorolacakbey
 18.07.2017 - 19:55:54
idiyopatik250 yazdı:
doktorolacakbey yazdı:merhaba arkadaşlar, hangi tıp fakültesini tercih etmeliyim sıralamam 2000 egeye de çapaya da giebiliyorum konuştuğum doktorlar direk çapa diyor ama istanbulda kalmak beni biraz korkutuuyor izmir bu açıdan çok daha rahat gibi bu fakültelerde okuyan/okumuş kişiler yardımcı olabilirse çok mutlu olurum
bunun cevabı aslında sende. derecen güzel her türlü iyi bir tıp fakültesine gideceksin. nerede okumak istediğine kalmış gibi duruyor. bir de ailene neresi yakınsa onu da önemseyebilirsin.intörnlüğünün nasıl geçeceği de bir kriter olabilir. alt başlıklara indirge bence. yani demem o ki gözünü korkutmasından ziyade artıları eksileri ölç tart. Ege hakkında bilgi istersen yardımcı olurum. umarım hakkında hayırlısı olur
egede yurt dışı olanakları nasıl bir de eğitim olarak diğer fakültelerden farklı bir eğitimi varmış bu konu hakkında bilgilendirebilir misiniz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3946913  gönderen forrester
 18.07.2017 - 19:59:08
doktorolacakbey yazdı:
deoksiriboz yazdı:niye özellikle çapa istiyorsun ki? cerrahpaşanın internlüğü çok rahattır mesela.
2007 de cerrahpasa 4binle aliyordu. ne oldu bu fakulteye acaba kiymete bindi:D

#3946914  gönderen doktorolacakbey
 18.07.2017 - 19:59:20
Zehra_985 yazdı:İzmir de kalmanın daha rahat olucağını sanmıyorum, İstanbul harika bir şehir tek kötü özelliği yurtlar ve evler çok pahalı
izmir bana daha sakin ve oturaklı bir şehir gibi geliyor neden daha rahat olmayacağımı düşünüyorsunuz istanbulun kalabalığı ve insanların çok çeşitli olmasından dolayı istanbula çekinerek bakıyorum maalesef..

#3946916  gönderen Zehra_985
 18.07.2017 - 20:00:10
doktorolacakbey yazdı:
Zehra_985 yazdı:İzmir de kalmanın daha rahat olucağını sanmıyorum, İstanbul harika bir şehir tek kötü özelliği yurtlar ve evler çok pahalı
izmir bana daha sakin ve oturaklı bir şehir gibi geliyor neden daha rahat olmayacağımı düşünüyorsunuz istanbulun kalabalığı ve insanların çok çeşitli olmasından dolayı istanbula çekinerek bakıyorum maalesef..
Size özel mesaj attım bakar mısınız yukarda mektup gibi yer var. Sormam gereken bazı şeyler var

#3946925  gönderen deoksiriboz
 18.07.2017 - 20:07:57
forrester yazdı:
doktorolacakbey yazdı:
2007 de cerrahpasa 4binle aliyordu. ne oldu bu fakulteye acaba kiymete bindi:D
Rahatlığından dolayı kıymete binmiş olabilir.

#3946937  gönderen idiyopatik250
 18.07.2017 - 20:18:09
doktorolacakbey yazdı:
idiyopatik250 yazdı:
egede yurt dışı olanakları nasıl bir de eğitim olarak diğer fakültelerden farklı bir eğitimi varmış bu konu hakkında bilgilendirebilir misiniz
özelden msj attım bakabilirsiniz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009