Pazartesi , Haziran 17 2019
Tip egitimiyle ilgili tum yazilarinizi burada paylasabilirsiniz...
KTÜ mezunuyum. Ailenden uzaksa bulasma derim. Arkadaslar cevre vs oluyor eyvallah ama Trabzon aile destegi olmadan cekilecek dert degil. Ucak havaalani git-gel vs olmasi kesmiyor bir yerden sonra.

Bir ust tercihim izzet baysaldi. Ailem ankaradaydi cunku. Iskalamastim gelmemisti. Pamukkale zaten olmuyordu. Bir alt tercihim de suleyman demireldi. Simdiki aklim olsa suleyman demirelle ktu.nun yerini degistirirdim ya da direkt yazmadigim kirikkaleyi yazardim.

Ha yanlis anlasilmasin, fakulte olarak cok sevdim fakultemi. Donanimli ve tip egitimi acisindan yeterli. Ama sehir faktoru cok onemli.

Kisacasi sehir secmeni tavsiye ediyorum. Aralarinda ucurum yok saydigin yerlerin.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
circadian yazdı:KTÜ mezunuyum. Ailenden uzaksa bulasma derim. Arkadaslar cevre vs oluyor eyvallah ama Trabzon aile destegi olmadan cekilecek dert degil. Ucak havaalani git-gel vs olmasi kesmiyor bir yerden sonra.

Bir ust tercihim izzet baysaldi. Ailem ankaradaydi cunku. Iskalamastim gelmemisti. Pamukkale zaten olmuyordu. Bir alt tercihim de suleyman demireldi. Simdiki aklim olsa suleyman demirelle ktu.nun yerini degistirirdim ya da direkt yazmadigim kirikkaleyi yazardim.

Ha yanlis anlasilmasin, fakulte olarak cok sevdim fakultemi. Donanimli ve tip egitimi acisindan yeterli. Ama sehir faktoru cok onemli.

Kisacasi sehir secmeni tavsiye ediyorum. Aralarinda ucurum yok saydigin yerlerin.
teşekkürler