Salı , Kasım 12 2019
TV'da bu akşam hangi program var?Sinemada hangi filmler var?En son hangi tiyatroyu izlediniz? Hepsi burada...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Kullanıcı avatarı

Film Önerileri

#1213744  gönderen Carlito
 27.02.2011 - 01:30:39
Bir doktora doktorlardan film tavsiyeleri. Uyumlu olur genelde beğenilen şeyler yazılır sanırım. Başlık dışı yorum yapmayınız. Anket olsun isteriz. İlgilenenlerin işine yarayacak bir film öneri başlığı. Lütfen yorum yapmayın alakasız şeyler yazmayın kısaca filmi anlatın yeter.

- Dönersen Islık Çal: Eski bir türk filmi. Fikret Kuşkan'ı travesti rolünde görmek isterseniz. Geceyi, geceleyin Taksim'in arka sokaklarını, o sessizliği, oradaki kirliliği, umutsuzluğu görmek isterseniz kaçırmayın.

- Mar Adentro (İçimdeki Deniz): Hayat, vazgeçmek, ölüm nedir. Ötenazi gerçekten verilmesi gereken bir hak mıdır? Javier Bardem ne kadar çirkin ve ne kadar sexy olabilir merak edenler için...

- Celda 211: Adalete tersten bir kroşe. Beni dellendirmeyin lan filmi. aslında kötü adamlar iyidir... Kaçırmayın 10 üzerinden 10 bağımsız film.

devam edecek..

Re: Film Önerileri

#1213751  gönderen people
 27.02.2011 - 01:31:47
black swan
yeniizledim tavsiye ederim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1213806  gönderen neveragain
 27.02.2011 - 01:46:24
people yazdı:black swan
bu filmde ne buldunuz cidden sorabilir miyim :) klasik bi şizo vakası binlerce film çekilmiştir aynı kou üzerine. ayrıca inanılmaz ağır seyreden bi film.içim darlandı benim.sakın izlemeyin diyorum valla berbat :)

#1213890  gönderen dr_mh
 27.02.2011 - 02:18:45
Something The Lord Made - Tanrıyı Oynayanlar

#1213945  gönderen drparasempatik
 27.02.2011 - 04:29:29
izlemeden ölmeyin:))) (yabancı filmler)
1-gladyatör 2-titanik 3-apocalipto 4-şeytanın avukatı 5-yaralı yüz 6-baba serisi(1-2-3) 7-ryan'ı kurtarmak 8-iyi kötü çirkin 9-akıl oyunları 10-yüzüklerin efendisi(1-2-3) 11-kurtlarla dans 12-yalancı yalancı 13-salaklar sofrası 14-13. savaşçı 15-truva 16-paramparça aşklar ve köpekler 17-avatar 18-kır zincirlerini 19-6. his 20-yeşil yol 21-forest gump
21-bir avuç dolar için 22-sabata 23-çağrı 24-müzede bir gece 25-aman tanrım 26-mesaj 27-uçuş planı 28-desperado 29-suikast çemberi 30-korkusuz 31-kimlik 32-halka 33-dövüş kulübü 34-maymunlar cehennemi serisi 35-vatansever 35- cesur yürek 36-kill bill 37-x- man
38- batman,kara şovalye 39-yarından sonra 40-krayip korsanları-1 41- matrix(1-2-3) 42-ip man(1-2-3) 43-büyük patron 44-simone 45-ihtiras rüzgarları 46-ihtiyar delikanlı 47-kanunsuz josey wales 48-piyanist 49-küp(1-2-3-zero) 50-2012
not:sıralama kalite sıralaması değildir, zaten bu haddime de değil; sadece aklıma gelen güzel filmlerden 50 tanesini paylaşmak istedim iyi seyirler...
Kullanıcı avatarı

Re:

#1213946  gönderen drckara
 27.02.2011 - 04:44:32
parasempatik coğu film önerin benle benzer.sana katılıyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#1213949  gönderen people
 27.02.2011 - 05:23:53
neveragain yazdı:
bu filmde ne buldunuz cidden sorabilir miyim :) klasik bi şizo vakası binlerce film çekilmiştir aynı kou üzerine. ayrıca inanılmaz ağır seyreden bi film.içim darlandı benim.sakın izlemeyin diyorum valla berbat :)
herseyi bi kenara birak kizlar mukemmeldi , neyse, dr oldugumuz icin heralde halusinasyonlarin sadece nevrotiklerde oldugunu zannediyoruz, nevroz sinirlarinda dolasmayan birine santci demem zaten o ayri, son yillarda Natalie Portman'in oyunculugunu kimsede gormedim mukemmeldi (bunu ilerde teqrar belirtecegim), sanatin yogrulmasi ile ilgili bi film olmasi bile yeterli benim icin, insanlar donustugu surece gelisir diyorum, film ortasinda sordugum soruyu; o gece niye dagitti ve farkli bir kisiligi yasamak istedi; siyah kuguyu oynayabilmek icin mi yoksa baskidan mi? annesi bile anlayamadi
Kullanıcı avatarı

#1213993  gönderen itaiitai
 27.02.2011 - 10:34:09
içimdeki deniz hakikaten çok etkileyici...ameros perros(paramparça aşklar ve köpekler)izlenmeli...

#1213999  gönderen eelmdab
 27.02.2011 - 10:39:21
İzlenecek evde en az 20-25 film bekliyor hala... ve hepsi de sıkı filmler...
Anksiyetöz halim geçerse elbet izlerim...:):):)
Kullanıcı avatarı

#1214014  gönderen dr_kucukkaynarca
 27.02.2011 - 11:44:44
Sevmek Zamanı
Jeux D'enfants
Le Fabuleux Deestin D'amelie Poulain
Groundhog Day
This Is Spinal Tap
Eternal Sunshine Of Spotless Mind
Betty Blue
Green Mile
Shawshank Rdemption
Spirited Away
The Fall
TaxiDriver
Raging Bull
Fight Club
Bitter Moon
Big Lebowski
Arizona Dream
The Majestic
Başka Dİlde Aşk
Sweeney Todd
Indiana Jones ve Back To The Future Serileri
Hotel Rwanda
Gone With The Wind
Million Dollar Baby
Pan's Labyrinth
A Walk To Remember
Departed
Forrest Gump
Ratatouille
Crash
A Baturiful Mind
Rain Man
Good Will Hunting
Howl's Moving Castle
Schindler's List
Kick Ass
Being John Malkovich
Brazil
Heat
Shutter
In The Name Of The Father
No Country For Old Man
It Happened One Night
Truman Show
Mustafa Hakkında Herşey
Vanilla Sky
Patch Adams
Ps I Love You
Man of Fire
Seven Pounds
Atonement
Awake
The Notebook
Sleepy Hollow
Goodfellas
Carlito's Way
Sweet November
City Of Angels
The Secret Garden
Beetlejuice
The Box
Edward Scissorhands
Saving Private Ryan
Odl Boy
Hancock
The Pursuit Of Happiness
Midnight Cowboy
Delicatessen
Eşkiya
Alice In Wonderland
Love Story
Amores Perros
The Others
V For Vendetta
Dead Silence
Pearl Harbour
Dead Poets Society
Kullanıcı avatarı

#1214038  gönderen itaiitai
 27.02.2011 - 12:21:04
dr_kucukkaynarca yazdı:Sevmek Zamanı
Jeux D'enfants
Le Fabuleux Deestin D'amelie Poulain
Groundhog Day
This Is Spinal Tap
Eternal Sunshine Of Spotless Mind
Betty Blue
Green Mile
Shawshank Rdemption
Spirited Away
The Fall
TaxiDriver
Raging Bull
Fight Club
Bitter Moon
Big Lebowski
Arizona Dream
The Majestic
Başka Dİlde Aşk
Sweeney Todd
Indiana Jones ve Back To The Future Serileri
Hotel Rwanda
Gone With The Wind
Million Dollar Baby
Pan's Labyrinth
A Walk To Remember
Departed
Forrest Gump
Ratatouille
Crash
A Baturiful Mind
Rain Man
Good Will Hunting
Howl's Moving Castle
Schindler's List
Kick Ass
Being John Malkovich
Brazil
Heat
Shutter
In The Name Of The Father
No Country For Old Man
It Happened One Night
Truman Show
Mustafa Hakkında Herşey
Vanilla Sky
Patch Adams
Ps I Love You
Man of Fire
Seven Pounds
Atonement
Awake
The Notebook
Sleepy Hollow
Goodfellas
Carlito's Way
Sweet November
City Of Angels
The Secret Garden
Beetlejuice
The Box
Edward Scissorhands
Saving Private Ryan
Odl Boy
Hancock
The Pursuit Of Happiness
Midnight Cowboy
Delicatessen
Eşkiya
Alice In Wonderland
Love Story
Amores Perros
The Others
V For Vendetta
Dead Silence
Pearl Harbour
Dead Poets Society
biri sorsa da söylesem artık dayanamıyorum saycam gıb ı olmus not ettım ama sen dedıysen ızlemek lazım gelır
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1217005  gönderen neveragain
 28.02.2011 - 21:42:56
people yazdı:
neveragain yazdı:
herseyi bi kenara birak kizlar mukemmeldi , neyse, dr oldugumuz icin heralde halusinasyonlarin sadece nevrotiklerde oldugunu zannediyoruz, nevroz sinirlarinda dolasmayan birine santci demem zaten o ayri, son yillarda Natalie Portman'in oyunculugunu kimsede gormedim mukemmeldi (bunu ilerde teqrar belirtecegim), sanatin yogrulmasi ile ilgili bi film olmasi bile yeterli benim icin, insanlar donustugu surece gelisir diyorum, film ortasinda sordugum soruyu; o gece niye dagitti ve farkli bir kisiligi yasamak istedi; siyah kuguyu oynayabilmek icin mi yoksa baskidan mi? annesi bile anlayamadi
filmin başından itibaren sonu ile ilgili tüyolar veriliyordu.beyaz kuğu-siyah kuğu melek-şeytan ikilisinin çatışması vs...kızın şizo olduğu da anlaşıldıktan sonra filmin ikinci yarısı benim için anlamsızlaştı.yanlış hatırlamıyorsam uzun da bi film.ya da bana uzun gelmiştir :) n. portmanı çok beğenirim hemen her filmi güzeldir bu filmdeki performansı kabiliyetinin altında kalmış diye düşünüyorum.bi de ben daha gürültülü filmleri seviyorum sanırım.

#2305869  gönderen erva_
 15.04.2013 - 23:18:06

Au nom du fils -

Rahip'ler tarafindan tecavuz edilen çocuklarin filmi yapilmi$...
bence çok ses getirecek bir film.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10