Perşembe , Kasım 21 2019
TV'da bu akşam hangi program var?Sinemada hangi filmler var?En son hangi tiyatroyu izlediniz? Hepsi burada...

• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

#563428  gönderen 08nisan
 13.12.2008 - 00:11:10
trapezus yazdı:başlangıç:balık çorbası
ara sıcak:kadın bıdı küfte
ana sıcak:hünkar beğendi ve sebzeli pilav
tatlı:kaymaklı ekmek kadayıfı

üzerine bi de türk kahvesi,cezveye bi parça bitter çikolata atmak da lazım tabi
sende de ne mide varmış hocam ya

bulamaç bulamaç :P
Kullanıcı avatarı

#563660  gönderen abismo
 13.12.2008 - 10:35:26
ben fenalaşanlara kıl oluyorum geçen bölümde neydi o yahu" kıl gördüm ağlarım ağlarım işte ilgisizlikte sinirimi bozuyo onada ağlarım " yahu işin gücün yok rol yapıyon anladık bari güzel oyna ne o öyle slikonlu dudaklarla inandırıcı olmuyo ...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#563684  gönderen eflatun
 13.12.2008 - 11:52:10
drmurat08 yazdı:puanlamalar çok saçma yemeğe diil de insan sevdiği insana puan veriyo.nika sırf sevdiği için namime 10 puan verdi.nil de çok gıcık biri
sevdiğine de vermiyor...harkülade diyip 3 puan verdiler ya...
Kullanıcı avatarı

#563699  gönderen ahir
 13.12.2008 - 12:13:20
Dün akşamki bölümünde Naim yine birinci oldu ortalık kıskançlık krizine boğuldu yinede eğlenceli bir bölümdü
Kullanıcı avatarı

#563734  gönderen dr_piramit
 13.12.2008 - 13:00:12
only_gt yazdı:
dr26 yazdı:
only_gt yazdı:ümitle nil kesin çıkmaya başlarlar program bitince=)
yok adam pek takmıyo kızı
ümitin yüzünden zaten bi gıcıklık akıyo...nil dersen kaprisli bi hatun....onlar çıkmaya başlasalar da zaten çok uzun sürmez gibi=)
naiminde ümitte gözümü vardı bilmem
son programda kucağına oturdu
:lol: :lol:
Kullanıcı avatarı

#563738  gönderen eflatun
 13.12.2008 - 13:02:11
valla o ne kadar komikti bayıldı mı kucağında spazm geçirmiş..çok ve hızlı yemekten mide fesatı oldu...
Kullanıcı avatarı

#563739  gönderen dr_piramit
 13.12.2008 - 13:04:15
bi de üstüne şarkı söyleyince gencecik çocukcağız gitti geldi
zaten kuş kadar yiyolar,neyine fesat oldu anlamadım
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#563770  gönderen mehmetefe
 13.12.2008 - 13:23:15
ben katılsaydım kurufasulye bi de yanına soğan, içecek olarak da ayran, yeter işte daha ne. bizim evde en sevilen yemektir bu. oğlum bile (kendisi 22 aylıktır) kıtır kıtır yer soğanı.
Kullanıcı avatarı

#563779  gönderen minimum
 13.12.2008 - 13:41:58
her ne kadar güzelim yemeklere , bizim buraların deyimiyle "nimete", kusur bulup bulup beni sinir etseler de son zamanların en komik programı, son zamanlarda tv de izlediğim tek program :P

akşam biz de akrabalarımıza yemek daveti veriyoruz. Menüde:
- kelle paça çorbası
- işkembe çorbası (kelle paça yemeyenlere)
- zeytinyağlı kuru fasülye (ilk ikisini yemeyenlere)
- zeytinyaplı taze fasulye (kuru fasulye yiyemeyen daha doğrusu rahatsız olanlara)
- kıymalı biber ve patlıcan dolması (herkese)
- pilav (olmazsa olmaz)
- kabaklı ve havuçlu meze
- mevsim salata :D
- kalburabastı tatlısı var

bakalım , inşallah beğenirler :)
Kullanıcı avatarı

#563780  gönderen ahir
 13.12.2008 - 13:42:38
dr_piramit yazdı:
only_gt yazdı:
dr26 yazdı: yok adam pek takmıyo kızı
ümitin yüzünden zaten bi gıcıklık akıyo...nil dersen kaprisli bi hatun....onlar çıkmaya başlasalar da zaten çok uzun sürmez gibi=)
naiminde ümitte gözümü vardı bilmem
son programda kucağına oturdu
valla bir arada nil ev sahibiyim burda gibi bir laf etti durum vahim :roll:
Kullanıcı avatarı

#563782  gönderen ahir
 13.12.2008 - 13:44:44
minimum yazdı:her ne kadar güzelim yemeklere , bizim buraların deyimiyle "nimete", kusur bulup bulup beni sinir etseler de son zamanların en komik programı, son zamanlarda tv de izlediğim tek program :P

akşam biz de akrabalarımıza yemek daveti veriyoruz. Menüde:
- kelle paça çorbası
- işkembe çorbası (kelle paça yemeyenlere)
- zeytinyağlı kuru fasülye (ilk ikisini yemeyenlere)
- zeytinyaplı taze fasulye (kuru fasulye yiyemeyen daha doğrusu rahatsız olanlara)
- kıymalı biber ve patlıcan dolması (herkese)
- pilav (olmazsa olmaz)
- kabaklı ve havuçlu meze
- mevsim salata :D
- kalburabastı tatlısı var

bakalım , inşallah beğenirler :)
daha ne olsun muhteşem bir menü acıktım 8O

#563789  gönderen cerrahnes
 13.12.2008 - 14:00:02
naim kapadokyada sahneye çıkıyormuş.bizim hastaneden arkadaşlar onu izlemeye gidiyorlardı.yıldızı parlasın ne diyelim :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#564424  gönderen minimum
 13.12.2008 - 23:08:50
:D
bizim davette başarılı geçti; Denizli de olan varsa buyursun gelsin :)
Kullanıcı avatarı

#564444  gönderen chiloe2
 13.12.2008 - 23:21:27
yemekteyiz öğrenci evi

yemekteyiz'in yapilsa reyting rekorlari kirabilecek derecede malzemeler cikabilecek bir alt türü.

yemekteyiz[ögrenci evi] seklinde isimlendirebiliriz bence, show tivi yetkilileri konuyla ilgileniyorlarsa beni arasinlar, numaram, ip adresim hepsi var ssg'de. adimi bile gercek yazdim lan kayit formuna, direkt nokta atisi yapabilirsiniz yani.

yapman gereken 5 tane ögrenci bulmak, ödül de bir karton sigara olacak, sana masrafi da yok fazla show tivi. degerlendir bunu. ilk programa da beni katin, yemekleri ben yapayim, simdi kazandiginizin 4 katini kazanmazsaniz adam degilim, insan degilim.

makarna, corba, kola ve ekmekli bir menüye sahip yemegin ardindan yapilan yorumlara kameralarimizi ceviriyoruz simdi;

+makarna yagsiz olmustu, aslinda damak tadima hitap eden bir makarnaydi. fakat makarnaya tuz atmis arkadas, nasil bir ögrenci bunu anlayamadik. gayet de piskin bir makarnaydi. ben 7 yildir ögrenci evinde kaliyorum, böyle normal annemizin pisirdigi gibi bir makarna yemedim. icine tuz atmis, normal pisirmis. bunlarin hepsi eksi yönleriydi benim icin. yagsiz olmasi ise ögrenci evi makarnasinin olmasi gereken özelligiydi, bu makarnanin tek takdir edilecek tarafi yagsiz olmasiydi. makarnadaki bu eksikliklerin yaninda corbanin hazir olmasi en büyük artiydi. 10 dakika kaynatmasi gereken hazir corbayi dahi yapamamis olmasi onun puanini yükseltti benim gözümde. ögrenci evine geldigimizi anlamis oldum. verecegim puan 4.

*sevgili kenan bizi s*kten bir sofrayla karsiladi acikcasi. mum koymus, cicek koymus. eve girince ilk tepkim "g*tümüze mi sokucaz bunlari??" seklinde oldu. tavernaya gitmiyorduk, ögrenci evine gidiyorduk ve bizi bu sekilde karsilamasi yanlis oldu. hele mutfagina girdigimde gördügüm o temizlik verecegim 1 puanin asil nedenini olusturuyor aslinda. o yemekleri bu kadar temiz, hijyenik bir mutfakta yaptigina inanamiyorum acikcasi, yemekleri zor bitirdim ama midemin bulanmasinin nedenini de mutfaga girip o hijyeni gördükten sonra anladim. sonuc olarak alismamis götte don durmaz derler, bu kadar hijyenik bir mutfakta yapilan yemek tükürük köfte dahi olsa bünyeme zarar veriyor. bu nedenle puanim 1.

-kenan'in evinde en begendigim sey bizi yirtik pijama ve 12 yillik lise tisörtüyle karsilamis olmasiydi. kapiyi acar acmaz bizleri etkilemeyi basardi kenan. kapidan girerken selim'e "naber lan yarr****m" demesi de samimiyetinin bir göstergesiydi. genel olarak kenan'in sofrasini begenmedim. cicek vardi, mum vardi, makarna güzel yapilmisti. bir tek corbasi iyiydi, pismemisti, tam damak tadima uygun bir corba yapmis. zaten biz daha önce kendi aramizda konusmustuk bunu, bu tarz corba sevdigimi biliyordu, benim icin yapmis olsa gerek. fakat ben hayatimda böyle bir ekmek yemedim, sirf bu ekmek yüzünden 0 puan dahi verebilirdim. kenan yarismayi algilayamamis bence, bize verdigi ekmek dumani üzerinde, sicacik bir ekmekti. ben bunu annemin evinde dahi yiyemiyorum! annem dahi bize bu kadar sicak bir ekmek saglayamiyor. kaldi ki bu sicak ekmekler benim damak tadima da uygun degil. posetin dibinde gördügüm kurumus, yanlari yenilip sert kisimlari birakilmis ekmekleri sofraya getirseydi puanim gercekten yüksek olacakti. fakat unuttugunu düsünüyorum, yoksa bu kadar büyük bir hata yapilamaz bence. bu nedenle puanim 5.

>evet, kenan hakikaten yemekler icin hic ugrasmamis. taze taze yemekler getirdi önümüze, yeni yapilmis yemeklerdi. halbuki ben kenan'dan 3 günlük bir yemek beklerdim, dolabindaki o küflenmis yogurdu getirmesini beklerdim, ama düsünemedi. ben kola'yi her gün icen bir ögrenci olarak kenan'a cok kizdim, gözümüzün önünde 2,5 litrelik kolayi acti kenan. ben bugüne kadar hicbir ögrenci evinde yemekte yeni acilan bir kolaya rastlamadim. kolanin asitleri bogazimi yakti, biz kolayi böyle tanimamistik. asitli kola damak tadima uymadi, gazi kacmis ögrenci evi kolasi olsaydi puani sirf kola sevgim yüzünden yüksek verebilirdim ama olmadi. bu nedenle puanim 3.
Kullanıcı avatarı

#564446  gönderen chiloe2
 13.12.2008 - 23:23:14
selim biraları depozitolu almasıyla takdirimi kazandı. bunun yanında yaptıgı leziz melemenle de ne kadar yetenekli bir aşçı oldugunu kanıtlar nitelikteydi. ve tabi yemekten sonra ikram ettigi camel, winston'dan baymış bünyeye ilaç gibi geldi. 9 puan.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9