Pazar , Eylül 20 2020
TV'da bu akşam hangi program var?Sinemada hangi filmler var?En son hangi tiyatroyu izlediniz? Hepsi burada...

• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Kullanıcı avatarı

#564447  gönderen chiloe2
 13.12.2008 - 23:23:40
zehirlendiğimiz için 3 puan verdim, ölebilirdik
Kullanıcı avatarı

#564449  gönderen chiloe2
 13.12.2008 - 23:24:25
salonun oturma düzeni gayet hoştu. yeteri kadar sandalye yoktu ama masa, iki çekyatın arasına konulmuş ve gayet kullanışlıydı. kaşarın eskisi iyidir derler ama yemekteki kaşar epey bi eskiydi. küfleri ayıklaması gerekirdi evsahibinin. kumtel ısıtıcı üzerinde yapılan ızgara, yediğim en lezzetli tavuk ızgarasıydı diyebilirim. lakin keşke daha önceki et ve yağ parçalarını ayırsalardı. evsahiplerinin bizim için hiçbir masraftan kaçmayarak ketılda yaptığı demleme çayın içine kaçak çay atması ise gözlerimi yaşarttı. yemekten sonraki tatlıyı ise kendileri yapmamış. kendilerini, evsahibine acındırmış çakallar. yemekten sonra batakta evsahiplerinin aklını almamız ise olayın şukelasıydı. hiç yabancılık çekmedim kendimi evimde gibi hissettim. sınav zamanı da arkadaşlardan aynı paylaşımı bekliyor ve sekiz puan veriyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#564450  gönderen chiloe2
 13.12.2008 - 23:25:06
daha kapıdan girer girmez beni sigara almaya yollaması pek hoş değildi. üstelik sigaraları deftere yazmayı kabul etmeyen bakkala ödemeyi cebimden yapmak zorunda kaldım.

- sofra düzeni, delik deşik masa örtüsü ve kenarı kırık tabakları saymazsak fena değildi. şinitzellerin hafif yanmış olması bazı arkadaşlarımızın tadını kaçırsa da benim hoşuma gitti. tatlı olarak tekel votkasıyla beraber servis ettiği çikolatalar ise çok bayattı. herşeye rağmen gecenin sürprizi olarak yemek sonrasında oynanan bulaşığına batak sofrayı renklendirdi.

- gece sonunda, cebimden verdiğim sigaraların parasını istediğimde alkolün de etkisiyle kameraların karşısında bana küfür etmesi ve tekme atmaya çalışması vereceğim puanı çok etkiledi. yemekleri genel manada güzel olmasına rağmen damak tadıma pek uymadı. kendisine puanım 3
Kullanıcı avatarı

#564453  gönderen chiloe2
 13.12.2008 - 23:25:40
koltukta otururken elimi koltuğun kenarına koyduğumda bir tutam sümüğü parmaklarımda hissettim. ardından tatağın boyutunu gördüğüm anda; işte gerçek bir öğrenci evi dedim. insana, öğrenci evinde olduğunu hissettirmeyi başaran nuri'ye, 10 puanın 8'ini bu yüzden verdim. özellikle ana yemek olarak sunduğu ekmek arası margarin, tek kelimeyle müthişti. daha önce de ekmek arası margarin yememe rağmen ayrı bir tat aldım. ayrıca sofra bezi olarak, zaman gazetesi kullanması çok ince bir ayrıntıydı. bu yüzden 2 puan daha veriyorum.
Kullanıcı avatarı

#564454  gönderen chiloe2
 13.12.2008 - 23:26:53
yarışmacı arkadaşımız hilmi'nin yarışmadaki tek bayan olan esra hanıma tavırları rahatsız ediciydi. bunda hilmi'nin abazan kişiliğinin ön planda olmasının da rolü vardı elbet ama yarışmanın ana yemeği olan fırında soğanın kabuklarının sadece esra hanımın tabağında soyulmuş olmasını ve gecenin sonunda tatlı olarak ikram edilen çokonatın esra hanıma özel tabakta doğranmış olarak getirmesini samimi bulmuyorum. üstelik yemek sonrası king turnuvası çevirecekken esra hanım için romantik komedi bir film koyması da beni çok rahatsız etti. yine de olanları hilminin gençliğine veriyorum. 7 puan
Kullanıcı avatarı

#564455  gönderen chiloe2
 13.12.2008 - 23:27:32
benim çorbayla hiç aram yok, o yüzden hazır çorbadan üzülmesin diye kaşık ucuyla çok az tattım. bilemiyorum.. bir garipti. hep sebze ağırlıklı beslendiğim için makarnaya dokunmadım bile. salata ise maruldan ibaretti ve çamuruyla, köküyle masanın ortasında öylece duruyordu. onu çocuk da yapar. yetiştirememişmiş. son olarak hiç tatlı da sevmediğim için, nutella dan da herkesin aksine kaşıklayamadım. ama bunu duyan fahri'nin "peki sopa sever misin?" diye üzerime yürümesini çok seviyesizce buldum. sonuç olarak masadan aç kalktığım için puanım 1.
Kullanıcı avatarı

#564457  gönderen chiloe2
 13.12.2008 - 23:28:05
yardırcanı öncelikle tebrik etmek istiyorum. her ne kadar anne tarafından yollanan yemekler olsa da yemeklerin en yenisinin 4 günlük en eskisinin de 1 haftalık olması tam olmasını dilediğim gibiydi. açılışı iştah açar diye bira ile yapması üstelik herkese yetmeyecek diye içine su katması 10 numara bir davranıştı. etrafta dekor olarak bıraktığı dergiler gerçekten öğrenci evinde olduğumu hissettirdi. gerçi bazı sayfaların yapışmış olması yarışmacı bayan arkadaşları biraz rahatsız etti sanırım. yemek sırasında walkmanden guns n roses çalması ise ayrı bir artıydı gözümde. hele ki daha çok ses çıksın diye walkman kulaklıklarını tek kullanımlık plastik bardağın içinden geçirmesi son derece yaratıcı ve dekoratifti. açlık had safhaya çıktığında ise 4 günlük makarnayı,1 haftalık kıymalı ve kısmen kurtlu patatesi, 5 günlük mayonez ve ketçabı karıştırarak ortaya çıkardığı şahaserin tadı ise uzun süre boyunca damağımda kalacak sanırım. son olarakta tatlı olarak kısmen kemirilmiş eti cin sunması beni tam anlamı ile fetteti. puanım 10
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#564682  gönderen jundola
 14.12.2008 - 12:32:50
süpersin bence de seni keşfetsin show tv iç yapımlar :)
Kullanıcı avatarı

#595288  gönderen serin
 14.01.2009 - 21:25:20
ya bu hafta adanadalar hiçkimse hiçbişeyi beğenmiyo adananın yöresel yemeğini tatlısını yapmamış diye kızıyolar şırdan mumbar kokoreç adana kebap ... ya bunlar zor değil mi biraz :) nası yapılırki :) ya ben itiraf ediyorum seviyorum galiba bu programı ya :) komik :)
Kullanıcı avatarı

#595388  gönderen anestezi09
 14.01.2009 - 23:29:25
arkadaşlar birde komşu komşu programını izleyin ..işte o zaman yemekteyiz programına şükredeceksiniz..sözde eski komşuluklar geri gelecekti..bu program insanı komşuluktan soğutur yahu:D
o yüzden yemekteyiz idare eder..ama acayip gülüyorum bu programda...
yemek mi yiyorlar kendilerini mi belli değil:D :lol:
Kullanıcı avatarı

#595401  gönderen drzuzu
 14.01.2009 - 23:41:34
bugün mobildeydim,,öğlen yemeğini köyün birinde yedik..çorbada küçük bi kıl vardı.ev sahibi bakıyor utanmasın diye yedimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.ıyyyyyğğğ!!
yemekteyizde olsam kameraya göstere göstere çıkarırdım..
Kullanıcı avatarı

#595495  gönderen drclavicula
 15.01.2009 - 08:37:10
serin yazdı:ya bu hafta adanadalar hiçkimse hiçbişeyi beğenmiyo adananın yöresel yemeğini tatlısını yapmamış diye kızıyolar şırdan mumbar kokoreç adana kebap ... ya bunlar zor değil mi biraz :) nası yapılırki :) ya ben itiraf ediyorum seviyorum galiba bu programı ya :) komik :)
inşallah Adanalılar böyle insanlar degildir...hiç begenmedim...ben 1-2 dakka baktıktan sonra çıldırmaya ramak kaldığı için değişiyorum kanalı...en idare eder yani yemeklerin hazırlanması...gerisine tahammul edemiyorum...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#595500  gönderen backardi
 15.01.2009 - 09:04:04
tehlıkelı bır yere gdıor bu program adanalılar vs dıolar... nben dısardan ısleıdm başka sehırden ırı olarak bunu ıslesem derım adana bayagı kıro ve kaba bır yer ıslenımım bu olur acıkcası
Kullanıcı avatarı

#595522  gönderen sienna
 15.01.2009 - 10:05:47
gecende conradtaydık..önce bir saat kokteyl oldu ayaküstü herkes sohbet ve içkileriyle uzun süredir görmedikleriyle sohbet etti..sonra conrad ın kristal avizeleriyle dolu,muhteşem balo salonuna geçtik,girişte kocaman gümüş tepsilerin içinde büyük nazar boncuklarına ekli hediye çekilişi için kura numaralarımızın olduğu kadife keselerden aldık..sonra masalarımıza oturduk..önce aferatif olarak,harika deniz mahsulü içeren kanepeler ve ağzımızı tadlandırmak adına sunulan zeytinyağlı ufak sunumlar yapıldı..içkilerimiz sunumu mükemmel olan garsonlarla,her masaya nerdeyse aynı anda yapıldı..salonun genelini kaplayan zerafet,şirketin avrupa ortağının her masaya gelip misafirlerine hoşgeldin demesi ve sonra konuşmasını yapmasıyla devam etti..sonra avrupa yakasının sertaçı çıktı,yani yavuz,,o arada yemeklerimiz geldi..4cm kalınlığındaki devasa bifteklerimizin bir o kadar tek bıçak darbesiyle,yumuşak kesimini hissetmek ve ağzında sanki dağılan un kurabiyesi gb yemek harika bir duyguydu..yavuzun şirketin genel mudurlerine ve üst düzey yöneticilerine yaptığı telefon şakalarını,projeksiyon makinesinden büyük ekranlara yansıtılan görüntüleriyle izlemek oldukça eğlenceliydi..yemeklerimizi yedikten sonra candan erçetin sahne aldı,fransızca chasonlarla geceyi başlattı,salon dansları bilen meslektaşlarımız eşlerini alıp dansı başlattı,yeni nesil olarak salon danslarını bilmemek beni o akşam çok utandırdı,çünkü dans edenlerin çoğu ellili yaşlardaki gençlerdi:))
candan on dakika ara verip,iki saat süren bir konser verdi,salonda bin kişi vardık..beş kadeh içtiğim içkim,alkolün hiçbir etkisini üzerimde yaratmadan ve boğazımı yakmayan üzüm suyu kıvamında ve lezzetliydi..deli gb dans ettik candan eşliğinde,ve bir metreden daha uzağımızda değildi kızıl saçlı yaşayan ve salonda adeta süzülen kadın..daha sonra öğrendikki o akşam sahne alabilmek için iğne yaptırmış çünkü çok hastaymış..insanlar rahat içebilsin,eğlenebilsin diye şirket özel arabalar kiralamıştı,gecenin sonunda evlerimize bırakıldık ve rüya gibi olan geceye veda ettik..
Kullanıcı avatarı

#644578  gönderen hevidarr
 25.04.2009 - 19:19:48
ya şu ıspanaklı pasta nasıl olmuştu o bölümün sonun u kaçırdım :lol:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9