Perşembe , Kasım 14 2019
Gerekli belgeler, kayit sureci, ise baslama sureci! Universite hastanesi kazananlar, EAH kazananlar, Saglik bakanligi adina universite kazananlar icin genel paylasim bolumu...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
ihtiyar yazdı:
07.07.2018 - 14:40:55
ben de aynı durumdayım bu ay sonuna kadar uzatacağımı söyledim sıkıntı olmaz dediler ama sanırım kendileri de emin değil 🤔hangi durumlarda hak yanar acaba sonuçta aile hekimi olduğumuzdan çkys düşme durumu da yok
hocam size teblğat gelmişmiydi?
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar ben Üniversite ile görüştüm.İstediğin zaman aile hekimliğinden istifa edebilirsin dediler.Önemli olan asli kadrondan ayrılış yaptıktan sonra 15 gün içinde bize başlayış yapman dediler.Özellikle sordum istifanın belli bir süresi var mı diye; BİZ (başka üniversite sorun yapar mı bilmiyorum) sıkıntı yapmıyoruz dedi.Bi ay daha aile hek de kalsam sorun olur mu diye somutlaştırdım soruyu , yine bizim için sorun olmaz dediler.1 ağustos gibi aile hek den istifa edip,asli kadroma geçerim diye düşünüyorum.Kurban bayramı na kadar çkys ye düşer ,bayramdan sonra da başlarım.Süreci burdan yazacağım yine.
Arkadaşlar Aile Hekimiyim yök kadrosu kazandım Üni tarafından arandim
1.Sağlık Bakanlığından Muvafakatname için Aile hekimliğinden istifa etmemi söylediler Mufakatname için istifa gerekli mi bilmiyorum muvafakkatname verildikten sonra istifa etmek daha mantikli geliyor bana.
2.Aile Hekimliğinden istifa etmek istimedigimi soyledigimde Açıktan atmam yapılıp tebligat ile yollanacagi söylendi açıktan atama için bakanlıktan istifa etmem gerekmiyor mu ?Bu sekilde de istifa hakkım yanar yanlış mı düşünüyorum?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
iayhan yazdı:
07.07.2018 - 14:51:49
ihtiyar yazdı:
07.07.2018 - 14:40:55
ben de aynı durumdayım bu ay sonuna kadar uzatacağımı söyledim sıkıntı olmaz dediler ama sanırım kendileri de emin değil 🤔hangi durumlarda hak yanar acaba sonuçta aile hekimi olduğumuzdan çkys düşme durumu da yok

hocam size teblğat gelmişmiydi?
gelmedi hocam 1 ağustosta istifa edeceğim , üniversite yazı yollamış ama tebligat değil sanırım istifa tarihi için