Salı , Ağustos 20 2019
Gerekli belgeler, kayit sureci, ise baslama sureci! Universite hastanesi kazananlar, EAH kazananlar, Saglik bakanligi adina universite kazananlar icin genel paylasim bolumu...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: 2019 şubat tus yerleştirme evrakları

#4278476  gönderen Jindr
 10.06.2019 - 10:18:56
ARKADASLAR HANGI BASLIGA YAZACAGIMI BILEMEDIM AMA BENIM DURUMUMDA OLAN VARSA BILGI PAYLASIRSA SEVINIRIM . SUAN 2 YILLIK ASISTANIM YÖK KADROSUNDA . SUBAT 2019 DA BASKA BIR UNIVERSITENIN AYNI BOLUMUNU SBA ADINA KAZANDIM. NEDEN DIYE SORMAYIN GORDUGUM MOBINGDEN OTURU TAK ETTI. AMA REKTOR GECISE ONAY VERMEDI . ISTIFA ETSEM SUREC COK UZAYACAK DIYORLAR MAHKEME YOLU VAR AMA 3 AY DAHA KATLANMAYA GUCUM YOK . ARANIZDA BENIM DURUMUMDA OLAN VAR MI

Re: 2019 şubat tus yerleştirme evrakları

#4278478  gönderen 2111986
 10.06.2019 - 10:38:31
Jindr yazdı:
10.06.2019 - 10:18:56
ARKADASLAR HANGI BASLIGA YAZACAGIMI BILEMEDIM AMA BENIM DURUMUMDA OLAN VARSA BILGI PAYLASIRSA SEVINIRIM . SUAN 2 YILLIK ASISTANIM YÖK KADROSUNDA . SUBAT 2019 DA BASKA BIR UNIVERSITENIN AYNI BOLUMUNU SBA ADINA KAZANDIM. NEDEN DIYE SORMAYIN GORDUGUM MOBINGDEN OTURU TAK ETTI. AMA REKTOR GECISE ONAY VERMEDI . ISTIFA ETSEM SUREC COK UZAYACAK DIYORLAR MAHKEME YOLU VAR AMA 3 AY DAHA KATLANMAYA GUCUM YOK . ARANIZDA BENIM DURUMUMDA OLAN VAR MI
Mahkeme olayını bilmiyorum ama sba yeni kazandığınız yerin çkys ye düşebilmesi için yökten istifa etmeniz lazım zaten. Önceki asistanlık süresinin saydırılması başlayacağınız yerle ilgili. Dekanlıktan şu şu tarihler arasında şu bölümde görev yapmıştır yazısı almalısınız ayrılışınızı yaparken.