Pazartesi , Eylül 16 2019
Teknolojik gelismeler ve otomobil genel paylasim...
Kullanıcı avatarı

Re: peugeot

#4045962  gönderen leona
 14.01.2018 - 21:58:21
Legend_Doctor90 yazdı:
14.01.2018 - 21:53:47
memluklu yazdı:
14.01.2018 - 20:29:10
Legend_Doctor90 yazdı:
14.01.2018 - 18:54:29
Fransız markasıdır

İç aksamları koltuklar kapı kulpları döşemeler tuşlar biraz dayanıksızdır üst düzey markaşara göre.
Dizelleri kendini kanıtlamış motorlara sahiptir ve az yakarlar.
Yagını suyunu aksatmaz iseniz şu ara çıkan arabaların çoğu kolay kolay arıza cıkarmaz.
Fiyat olarak Alman markalara göre uygundur.
Donanım olarak emsallerinden zengindir
Sanki otomotiv muhendisisiniz hocam hey maşallah :)
Peki fiat hakkinda yani egea lar hakkinda ne fikriniz var 1.6 etorq hakkinda ozellikle
Hocam arabalara ilgiliymdir.

Hayatınızı zor idame ettiriyor, para arttırmada sorun yaşıyorsanız eğer Fiat grubu alınabilir ha bir de çanınız cok kıymetli değilse alınabilir. Bu saydıklarımın dışında iseniz Fiat grubundan araba önermem.

Motor olarak dizelleri efsane ekonomiktir yıllarca opele dizel motor tedariği yapmıstır.
Bakımları kolaydır cunku ziraat Bankası gibi her sehirde bayisi vardır her sanayide anlayanı vardır, arıza durumunda yedek parça teMini kolay ve ucuzdur.

Ancaaaaaak güvenlik anlamında sınıfta kalır benim gözümde. Arac içinde kullanılan malzemesi kalitesizdir. Ucuzluk hissini dokunduğunuz her yerde hissedersiniz. Sizi özel hissettirecek bir marka değildir.

Nasıl satıyor kimse bilmiyor bir siz mi biliyorsunuz diyen olacaktır, her topalın kör bir alıcısı vardır.
teneke daha sağlam > bütün fiat arabaları

#4045971  gönderen Legend_Doctor90
 14.01.2018 - 22:04:33
leona yazdı:
Legend_Doctor90 yazdı:
memluklu yazdı:
14.01.2018 - 20:29:10

Sanki otomotiv muhendisisiniz hocam hey maşallah :)
Peki fiat hakkinda yani egea lar hakkinda ne fikriniz var 1.6 etorq hakkinda ozellikle

Hayatınızı zor idame ettiriyor, para arttırmada sorun yaşıyorsanız eğer Fiat grubu alınabilir ha bir de çanınız cok kıymetli değilse alınabilir. Bu saydıklarımın dışında iseniz Fiat grubundan araba önermem.

Motor olarak dizelleri efsane ekonomiktir yıllarca opele dizel motor tedariği yapmıstır.
Bakımları kolaydır cunku ziraat Bankası gibi her sehirde bayisi vardır her sanayide anlayanı vardır, arıza durumunda yedek parça teMini kolay ve ucuzdur.

Ancaaaaaak güvenlik anlamında sınıfta kalır benim gözümde. Arac içinde kullanılan malzemesi kalitesizdir. Ucuzluk hissini dokunduğunuz her yerde hissedersiniz. Sizi özel hissettirecek bir marka değildir.

Nasıl satıyor kimse bilmiyor bir siz mi biliyorsunuz diyen olacaktır, her topalın kör bir alıcısı vardır.
Madem bu kadar ileriye gittik bir diyaloğumu anlatayım :)

Babamda şirketin verdiği 1.3 dizel Fiat Albea vardı. O gün acelem vardı garajdan kendi aracımla çıkacak vaktim yoktu babamın arabasını aldım arkadaşı aldım yol üstü. Arkadas kanka bu araba nasıl diye sordu. Cevaben “kanka düşün ki 1 ton tenekeyi bir köseye atmışlar sabah gelmis bakmışlar araba olmus o tenekeler.” demişligim var :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4045991  gönderen doncorleone
 14.01.2018 - 22:24:33
4 halka iç içe amblemi olan bir araç var..hah işte ondan ayrılmayın
Kullanıcı avatarı

#4046147  gönderen memluklu
 15.01.2018 - 00:55:15
Legend_Doctor90 yazdı:
14.01.2018 - 22:04:33
leona yazdı:
Legend_Doctor90 yazdı:

Madem bu kadar ileriye gittik bir diyaloğumu anlatayım :)

Babamda şirketin verdiği 1.3 dizel Fiat Albea vardı. O gün acelem vardı garajdan kendi aracımla çıkacak vaktim yoktu babamın arabasını aldım arkadaşı aldım yol üstü. Arkadas kanka bu araba nasıl diye sordu. Cevaben “kanka düşün ki 1 ton tenekeyi bir köseye atmışlar sabah gelmis bakmışlar araba olmus o tenekeler.” demişligim var :D
Biz vur dedik siz öldurdunuz hocam :) biraz haklilik payi var ama gidip almana yuzmilyarlarca para vermekte var . Sonucta para kazanmak kolay degil bu ulkede biz bile para biriktirmekte zorlaniyorken..