Pazartesi , Eylül 16 2019
Teknolojik gelismeler ve otomobil genel paylasim...
Arkadaşımda bir alfa romeo 147 var aracın evvelini biliyoruz ikinci sahibi kendisi araca bindim böyle bir zevk yok arkadaş. onun masrafına kurban. yakıt denedik benzinde 35 kr lpgde 21-22 kr yakıyor şehir içi değişken kullanımda... zehir çok pis nüfuz etti zihnime sanırım o sesi o estetiği ve o kaliteyi reddedemeyeceğim arkadaşlar. Eğer alırsam değerlendirmesini de buradan sizlerle paylaşacağım. Puntolar gerçekten güven vermiyor. Yeri gelecek ailemi taşıyacağım o arabayla varsın masraflı olsun napalım.

#3667540  gönderen Drsaliser
 18.09.2016 - 13:59:02
2ci el hyundai getz lere bakiyorum bende onerir misiniz kullanan yada bilgisi olan var mi acaba
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
gargara06 yazdı:Arkadaşımda bir alfa romeo 147 var aracın evvelini biliyoruz ikinci sahibi kendisi araca bindim böyle bir zevk yok arkadaş. onun masrafına kurban. yakıt denedik benzinde 35 kr lpgde 21-22 kr yakıyor şehir içi değişken kullanımda... zehir çok pis nüfuz etti zihnime sanırım o sesi o estetiği ve o kaliteyi reddedemeyeceğim arkadaşlar. Eğer alırsam değerlendirmesini de buradan sizlerle paylaşacağım. Puntolar gerçekten güven vermiyor. Yeri gelecek ailemi taşıyacağım o arabayla varsın masraflı olsun napalım.
Yalniz bu masraf 1.3 yerine, 2.0 MTV'si oder gibi internetten bi tikla halledecegin bi masraf olmayacak. Sanayi yollari tastan demeye baslaman cok olagan. Tabi otomobillerden anlamaya bir eski Alfa vesilesiyle baslamak isterim dersen sen bilirsin:)