Perşembe , Eylül 19 2019
Teknolojik gelismeler ve otomobil genel paylasim...
Kullanıcı avatarı

Robotlara zulme dur de.

#3483861  gönderen Hanzo
 25.02.2016 - 20:48:39

Google'a ait Boston Dynamics şirketi, insansı robot Atlas'ın son versiyonunu tanıttı. Robotun tanıtıldığı video ise sosyal medyada tepkilere neden oldu. Yeni nesil Atlas'a tanıtım çekimlerinde "zulmedildiğini" savunan çok sayıda kişi, şirkete e-posta yağdırdı.

Bu yapay zeka işi gerçek olursa çekeceğimiz var.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Robotlara zulme dur de.

#3483869  gönderen vedatmilor
 25.02.2016 - 20:58:02
Çok feci hayal kırıklığı, elindekilerinin en iyisi buysa ömrü hayatımızda robot falan göremeyeceğiz arkadaşlar, üzücü.
Kullanıcı avatarı

#3483870  gönderen Oblik
 25.02.2016 - 20:58:18
negerekvardi yazdı:Duygulari olmayan bir esyaya nasil zulmedeceksin ki? :)
Duygulari olmayan bircok insana nasil zulm edilebiliyorsa ;)
Kullanıcı avatarı

#3483875  gönderen Hanzo
 25.02.2016 - 21:01:28
vedatmilor yazdı:Çok feci hayal kırıklığı, elindekilerinin en iyisi buysa ömrü hayatımızda robot falan göremeyeceğiz arkadaşlar, üzücü.
Hocam Windos'un 30 yıllık gelişimine bakarsak, gelecek var gibi bu iş için de.

Resim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3483878  gönderen vedatmilor
 25.02.2016 - 21:04:18
Hanzo yazdı:
vedatmilor yazdı:Çok feci hayal kırıklığı, elindekilerinin en iyisi buysa ömrü hayatımızda robot falan göremeyeceğiz arkadaşlar, üzücü.
Ben winxp'den itibaren, win10 hariç hepsini kullandım. Neredeyse hiçbir önemli gelişme olmadı. Bi cortana falan çıktı işte, onun da kullanılabilirliği pek yok.
Kullanıcı avatarı

#3483883  gönderen Hanzo
 25.02.2016 - 21:10:20
vedatmilor yazdı:
Hanzo yazdı:
Ben winxp'den itibaren, win10 hariç hepsini kullandım. Neredeyse hiçbir önemli gelişme olmadı. Bi cortana falan çıktı işte, onun da kullanılabilirliği pek yok.
Hayatınızda hiç DOS kullanmak zorunda kaldınız mı?

Resim
Kullanıcı avatarı

#3483886  gönderen vedatmilor
 25.02.2016 - 21:13:01
Hanzo yazdı:
vedatmilor yazdı:
Hanzo yazdı: Hocam Windos'un 30 yıllık gelişimine bakarsak, gelecek var gibi bu iş için de.
Kalmadım. WinXp'den itibaren pc kullanıyorum. Sıradan kullanıcıyım. Zaten hocam sizin verdiğiniz ilk gife de bir daha göz atın. Cortana hariç sayılan yeniliklerin hepsi arayüz ve grafiklerle ilgili temelde.
Kullanıcı avatarı

#3483895  gönderen Hanzo
 25.02.2016 - 21:22:49
vedatmilor yazdı:
Hanzo yazdı:
vedatmilor yazdı: Ben winxp'den itibaren, win10 hariç hepsini kullandım. Neredeyse hiçbir önemli gelişme olmadı. Bi cortana falan çıktı işte, onun da kullanılabilirliği pek yok.
Kalmadım. WinXp'den itibaren pc kullanıyorum. Sıradan kullanıcıyım. Zaten hocam sizin verdiğiniz ilk gife de bir daha göz atın. Cortana hariç sayılan yeniliklerin hepsi arayüz ve grafiklerle ilgili temelde.
Hocam güvenlik, stabilite gibi özellikleri gözardı etmemek lazım, yeni donanımsal gelişimlere bağlı bir çok yazılım da değişiyor. Windowsun gelişimini sadece sarayüz ve grafiklerle sınırlandıramayız.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3483905  gönderen Oblik
 25.02.2016 - 21:28:10
Hanzo yazdı:
vedatmilor yazdı:
Hanzo yazdı: Hayatınızda hiç DOS kullanmak zorunda kaldınız mı?
Hocam güvenlik, stabilite gibi özellikleri gözardı etmemek lazım, yeni donanımsal gelişimlere bağlı bir çok yazılım da değişiyor. Windowsun gelişimini sadece sarayüz ve grafiklerle sınırlandıramayız.
8bit DOS ftw