Cuma , Eylül 20 2019
Teknolojik gelismeler ve otomobil genel paylasim...
Kullanıcı avatarı
Resim

Dünyanın ilk termal kameralı Android akıllı telefonu Bullitt Group ve CAT ortaklığı ile ortaya çıktı. Zorlu kullanım şarlarında maksimum dayanıklılığa odaklanan cihazlar üreten CAT'in yeni telefonu S60, hem özellikleri hem görünümü ile doğaya meydan okuyor.

Üzerinde yerleşik olarak sunulan termal kamera bulunan ilk Android akıllı telefon olma özelliğine sahip CAT S60'ın dikkat çekici bir diğer yönü de suya dayanıklılığı. CAT tarafından "dünyanın suya en dayanıklı akıllı telefonu" olarak adlandırılan S60'ı sinirlendiğinizde en fazla 5 metre derinliğindeki denize fırlatabilir, yaptığınızdan pişman olursanız en fazla bir saat içinde dalıp çıkarabilirsiniz. Telefonunuz hala çalışıyor olacaktır.

CAT S60'ın teknik detaylarına hızlıca göz atacak olursak, cihazın gücünü 8 çekirdekli Snapdragon 617'den aldığını ve 3 GB bellek barındırdığını söyleyerek başlayabiliriz. Gorilla Glass 4 ile korunan 4.7 inç'lik bir ekran ile gelen cihazda, su altında kullanılabilen 13 megapiksel arka kamera, 5 megapiksel ön kamera, çift LED flash bulunuyor. 720p ekran çözünürlüğü 540 nit parlaklık sunuyor. 3800 mAh pil ile gelen cihazın yazılım tarafında Android Marsmallow'a yer verilmiş durumda. Önümüzdeki hafta başlayacak MWC 2016'da lansmanı gerçekleştirecek ürün yıl sonuna doğru 599 dolardan satışa sunulacak.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3474856  gönderen ProofStriker923
 19.02.2016 - 07:31:52
Elin botçusu bile telefon yaptı ya tutmayın beni artık
Kullanıcı avatarı

Re:

#3474926  gönderen Oblik
 19.02.2016 - 11:55:32
Snapdragon 617 bu telefon için çok ağır kalır , bellek cidden düşük , bataryası değişmeyen bir telefon için 3800mAH çok düşük bir rakam . Diğer özellikler çok çok iyi , benim gibi telefonunu sürekli düşürenler için çok iyi koruması var , ama işlemcide exynos octa lardan yana tercih yapmalarını beklerdim.