Pazartesi , Eylül 16 2019
Teknolojik gelismeler ve otomobil genel paylasim...
Kullanıcı avatarı

Re:

#2853066  gönderen quaker
 21.04.2014 - 18:31:30
daha önce bir kez asus alma gafletinde bulundum. laptop neredeyse tüm parçaları değişti ama laptop sonunda 2.5 senede resmen çöp oldu. bir daha çalışmadı. acer aldım sorunsuz, toshiba ona keza. f/p oranı olarak acer daha iyi olduğu için acer bence ama toshiba da çok sağlam alet. kaç kere bodoslama yere düşürdüm banamısın demedi. asussa gözümden neredeyse sakınmama rağmen durduğu yerde kasası çatır çatır çatladı resmen yarıldı. ayrıca servisi resmen iğrençti.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2853123  gönderen SelcukDoguncay
 21.04.2014 - 19:31:21
Roland yazdı:Dell olanı kullanıyorum sıfır ses sıfır ısınma ekran kartı desen süper hiç düşünme derim.
Hocam optik okuyucusunun olmaması çok dezavantaj yaratır mı? Aslında şöyle bir düşündüm pc'ye en son ne zaman cd taktım diye, bayağı olmuş :) Optik okuyucusu olsa gözüm kapalı alacağım ama bu konuda tereddütlüyüm.

Sanırım bu ürünü alıp yanına harici bir dvd okuyucu-yazıcı alacağım lazım olursa diye :)

Gerçekten bu özelliklerde bu ekran kartıyla bu fiyata bir ürün yok piyasada.

Bir cihaza bakıyorsun kağıt üstünde on numara ama kullanıcı yorumları hep sıkıntılı.
En son SelcukDoguncay tarafından 21.04.2014 - 19:42:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2853124  gönderen candycrush
 21.04.2014 - 19:32:17
Bu yorumlara gore toshibadan sasmamaliyim anlaşılan haklisiniz arkadaşlar
Kullanıcı avatarı

Re:

#2853129  gönderen SelcukDoguncay
 21.04.2014 - 19:36:04
candycrush yazdı:Bu yorumlara gore toshibadan sasmamaliyim anlaşılan haklisiniz arkadaşlar
Aslında şu an toshiba a300d-17f kullanıyorum.
4 yıl falan oldu alalı.
AMD işlemci sağolsun üstüne yumurta kırsam pişecek cihaz. Yazın kendi kendine kapanıyor ısındığı için. Artı sol taraftaki hoparlörü basslarda cızırdıyor artık. Hiç servise gitmedi yarı yolda bırakmadı emeklilik dilekçesini verdi verecek az kaldı :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2853209  gönderen Roland
 21.04.2014 - 21:23:58
SelcukDoguncay yazdı:
Roland yazdı:Dell olanı kullanıyorum sıfır ses sıfır ısınma ekran kartı desen süper hiç düşünme derim.
Hocam optik okuyucusunun olmaması çok dezavantaj yaratır mı? Aslında şöyle bir düşündüm pc'ye en son ne zaman cd taktım diye, bayağı olmuş :) Optik okuyucusu olsa gözüm kapalı alacağım ama bu konuda tereddütlüyüm.

Sanırım bu ürünü alıp yanına harici bir dvd okuyucu-yazıcı alacağım lazım olursa diye :)

Bir cihaza bakıyorsun kağıt üstünde on numara ama kullanıcı yorumları hep sıkıntılı.
Valla bende alırken çok düşündüm ama crack çıkmadığı zamanlarda oyunlarda sıkıntı yaratıyor sadece
Kullanıcı avatarı

Re:

#2853215  gönderen gordios
 21.04.2014 - 21:27:50
SelcukDoguncay yazdı:

bende aynı senin düşüncendeyim yani şimdi cdrom yok mu bu laptopda eğer olsa direk alacam laptopu.Olmaması çok saçma ya
Kullanıcı avatarı

Re:

#2853438  gönderen SelcukDoguncay
 21.04.2014 - 23:54:18
gordios yazdı:
SelcukDoguncay yazdı:

bende aynı senin düşüncendeyim yani şimdi cdrom yok mu bu laptopda eğer olsa direk alacam laptopu.Olmaması çok saçma ya
böyle bir şeyle çözülebilir?

http://www.hepsiburada.com/liste/samsun ... egoryId=17

ya da bu:
http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar ... -109634800
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2853723  gönderen candycrush
 22.04.2014 - 09:49:11
TOSHIBA SATELLITE M50-A-11J NOTEBOOK arkadaslar bu nasıl sızceee
Kullanıcı avatarı

Re:

#2856064  gönderen SelcukDoguncay
 23.04.2014 - 14:37:52
gordios yazdı:
SelcukDoguncay yazdı:

Hocam yabancı forumlardan gördüğüm kadarıyla bu dell notebooktaki intel wifi card nedeniyle wifi bağlantı sorunu yaşayan çok insan var. yavaşlık ya da bağlanmama gibi. cihazdan soğudum.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2856065  gönderen gordios
 23.04.2014 - 14:39:36
SelcukDoguncay yazdı:
gordios yazdı:
SelcukDoguncay yazdı: Hocam optik okuyucusunun olmaması çok dezavantaj yaratır mı? Aslında şöyle bir düşündüm pc'ye en son ne zaman cd taktım diye, bayağı olmuş :) Optik okuyucusu olsa gözüm kapalı alacağım ama bu konuda tereddütlüyüm.

Hocam yabancı forumlardan gördüğüm kadarıyla bu dell notebooktaki intel wifi card nedeniyle wifi bağlantı sorunu yaşayan çok insan var. yavaşlık ya da bağlanmama gibi. cihazdan soğudum.
tamam hocam teşekkürler bilgilendirdiğin için bende biraz daha araştırma yapacam
Kullanıcı avatarı

Re:

#2856232  gönderen SelcukDoguncay
 23.04.2014 - 17:04:04
gordios yazdı:
SelcukDoguncay yazdı:
gordios yazdı: bende aynı senin düşüncendeyim yani şimdi cdrom yok mu bu laptopda eğer olsa direk alacam laptopu.Olmaması çok saçma ya
tamam hocam teşekkürler bilgilendirdiğin için bende biraz daha araştırma yapacam

Toshiba Satellite L50-A-1CX
http://www.hepsiburada.com/liste/toshib ... egoryId=98

Fena değil gibi sanki? Sence?

Bu laptopu kullanan var mıdır arkadaşlar?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2856289  gönderen gordios
 23.04.2014 - 18:03:15
SelcukDoguncay yazdı:
gordios yazdı:
SelcukDoguncay yazdı: Hocam yabancı forumlardan gördüğüm kadarıyla bu dell notebooktaki intel wifi card nedeniyle wifi bağlantı sorunu yaşayan çok insan var. yavaşlık ya da bağlanmama gibi. cihazdan soğudum.

ya bununda özellikleri iyi gibi ben donanım haberden biraz araştırdım pek olumsuz birşey yok, ama benim aklım hala Dell kaldı :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2856299  gönderen SelcukDoguncay
 23.04.2014 - 18:12:58
gordios yazdı:
SelcukDoguncay yazdı:
gordios yazdı: tamam hocam teşekkürler bilgilendirdiğin için bende biraz daha araştırma yapacam

ya bununda özellikleri iyi gibi ben donanım haberden biraz araştırdım pek olumsuz birşey yok, ama benim aklım hala Dell kaldı :)
Ben de çok ısınmıştım ona ama wifi sorunu elememe neden oldu. Sorun dell'den değil intel'den bu arada. Laptopu söküp wifi kartını değiştirince sorun düzeliyormuş falan da kim uğraşacak...

Link:
http://en.community.dell.com/support-fo ... 39031352=1

wifi sorunundan şikayet eden bayağı kişi var.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2856340  gönderen gordios
 23.04.2014 - 18:50:29
SelcukDoguncay yazdı:
gordios yazdı:
SelcukDoguncay yazdı:

Ben de çok ısınmıştım ona ama wifi sorunu elememe neden oldu. Sorun dell'den değil intel'den bu arada. Laptopu söküp wifi kartını değiştirince sorun düzeliyormuş falan da kim uğraşacak...

Link:
http://en.community.dell.com/support-fo ... 39031352=1

wifi sorunundan şikayet eden bayağı kişi var.

http://www.teknosa.com/urunler/12503245 ... n-notebook

hocam bide bu var pek fiyat farkı yok gibi.
bende aslında böyle diye diyede baya çıktım :)