Pazar , Ekim 20 2019
Teknolojik gelismeler ve otomobil genel paylasim...

Telefon-Televizyon-Tablet

#4314064  gönderen DrRandomterim
 27.09.2019 - 23:43:25
Selam dostlar. Yontma taş devrinden çıkmayı planlıyorum artık. Bu üç teknolojik cihazımı yenileyeceğim, bilgisayar ve televizyon ne alsam alayım eskisine göre yüzde üç yüz iyi olacak. Bilgisayarda da sadece film izliyordum tv alınca onu tvde izlerim. Bilgisayardan vazgeçtim. Başlığı televizyon telefon olarak şu an değiştirdim. Belki tablet alınabilir. Tablet ekledim. Tablet faydalı mıdır tam olarak ne için kullanılır. büyük umutlarla çıkıp büyük hayal kırıklığına dönüştü mü, kimler kullanıyor yorum alabilir miyim? Televizyonu 100-140 arası fp ürünü düşünüyorum. Telefonuysa kolay bozulmayacak performansın bir tık önde fiyatın bir tık önemsiz olduğu bir obje olarak edinmeyi düşünüyorum

Lütfen beni aydınlatın

Re: Telefon-Televizyon-Tablet

#4314066  gönderen Eylül_746
 27.09.2019 - 23:49:40
Telefon konusunda xiaomi Redmi öneririm. En beğenilen alındıktan sonra memnuniyet oranı en yüksek olan telefonlardan biridir fiyatı da uygun. Tabletler bana hep kullanışsız gelmiştir onun yerine dokunmatik ekranlı bilgisayar alırsan daha iyi olur. Ben olsam pc alıp tv almazdım. TV de yapacağın her şeyi pc de yapabilirsin ama pc de yapacağın her şeyi tv de yapamazsın :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Telefon-Televizyon-Tablet

#4314068  gönderen DrRandomterim
 27.09.2019 - 23:57:17
Eylül_746 yazdı:
27.09.2019 - 23:49:40
Telefon konusunda xiaomi Redmi öneririm. En beğenilen alındıktan sonra memnuniyet oranı en yüksek olan telefonlardan biridir fiyatı da uygun. Tabletler bana hep kullanışsız gelmiştir onun yerine dokunmatik ekranlı bilgisayar alırsan daha iyi olur. Ben olsam pc alıp tv almazdım. TV de yapacağın her şeyi pc de yapabilirsin ama pc de yapacağın her şeyi tv de yapamazsın :D
Hocam şöyle bir kareli battaniye patlamış mısır keyfi yapmak istiyorum ya. Battaniyenim altında mucize doktor izleme keyfi yapmak <3 ben

Xiaomi ye bakayım. Dokunmatik pcler bizi aşar. Yokluk görmüş adamız, yatılıda ekmeği tuza banıp yerdik tey tey