Çarşamba , Ağustos 21 2019
Aile hekimlerinin genel bilgi paylasim platformu...
Kullanıcı avatarı

Re: En İyi Aile Hekimliği Yazılımı

#3620766  gönderen uhuufg
 03.08.2016 - 13:36:15
33445566 yazdı:
zinthy yazdı:nbys yi geç, medix ya da hızır al. 3 ünü de denemiş biri olarak yazıyorum :)
Erbul, Neuroogle, NBYS en iyileri. Diğerlerinde hep sıkıntı oluyor. Bende NBYS var ama en iyisi açık ara Erbul
Valla erbul varken (süremin dolmasını beklemeden) hızıra geçmiş birisiyim, hiçbirşeyin reklamını yapmam hızır hariç :)) erbul'da bırakın sorun çözmeyi, telefonu açmaları sıkıntıydı -hâlâ öyle mi bilmiyorum.

Hızır'da ise 7/24 destek var, pazar günü bile (ertesi gün işe başlıyacam diye) programıma uzak yardımla bağlanıp sorun çözdüler. Hatta isterseniz bilgisayarınızı götürüyorsunuz bedava format bile atıyorlar valla :D

diğer programları bilmediğim için "en iyisi" diyemiyecem, hızırın âni yardımı her an uzak bağlantısının olması falan çok iyi, o yüzden bin kere öneririm (yeminlen komisyon almıyorum) :D
Kullanıcı avatarı

#3622025  gönderen 33445566
 05.08.2016 - 08:40:14
uhuufg yazdı:
33445566 yazdı:
zinthy yazdı:nbys yi geç, medix ya da hızır al. 3 ünü de denemiş biri olarak yazıyorum :)
Erbul, Neuroogle, NBYS en iyileri. Diğerlerinde hep sıkıntı oluyor. Bende NBYS var ama en iyisi açık ara Erbul
Valla erbul varken (süremin dolmasını beklemeden) hızıra geçmiş birisiyim, hiçbirşeyin reklamını yapmam hızır hariç :)) erbul'da bırakın sorun çözmeyi, telefonu açmaları sıkıntıydı -hâlâ öyle mi bilmiyorum.

Hızır'da ise 7/24 destek var, pazar günü bile (ertesi gün işe başlıyacam diye) programıma uzak yardımla bağlanıp sorun çözdüler. Hatta isterseniz bilgisayarınızı götürüyorsunuz bedava format bile atıyorlar valla :D

diğer programları bilmediğim için "en iyisi" diyemiyecem, hızırın âni yardımı her an uzak bağlantısının olması falan çok iyi, o yüzden bin kere öneririm (yeminlen komisyon almıyorum) :D
Erbul'un eskisine göre daha iyi destek hattı, ama Erbul'un sorun çıkarmama özelliği harika, çok stabil bir program. Destek konusunda NBYS, Hızır gayet iyi. En fazla 5 dakika bekliyorsunuz. Erbul bunlara göre daha yavaş. Hızır'da reçete yazması çok kolay, hatta aşırı hızlı. Etrafımda çok fazla Hızır kullanan yok o yüzden takiplerde, gönderimlerde, aşı girmede falan detaylı bilgim yok ama.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4039327  gönderen FurkaNDoktor
 03.01.2018 - 16:00:56
3 farklı birimde hep Arbe entegre kullandım. Ucuz ve kullanışlı. Teknik servise ulaşmak çok basit. Ama bugün bir başka AH arkadaşta Medix gördüm arayüzü daha çok hoşuma gitti. Ayrıca Entegreden daha hızlı geldi bana...

#4040127  gönderen furion07
 04.01.2018 - 18:09:05
Medix (hn bilişim) son derece ilgili ve kibarlar. Program 480 lira önceden 2 ay demo veriyorlardır artık 1 aya indi (14 ay 480 liraydı yani). Teknik ekibe ulaşmak 1 dk bile sürmüyor her sorunu hallediyorlar kısa sürede. Demo olarak bir sürü program denedim genel olarak programlar benzer ve 500 lira altına bir sürü program var badem (480), sisoft (400), hızır (440), medix (480) vs. Fazla para vermeye bence gerek yok.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4043039  gönderen hatkubtem
 09.01.2018 - 17:50:12
erbul , nbys , medix , hızır hepsini kullandım.En iyisi açık ara hızırdır.Pratik hızlı çözüm ,ucuz.ikinci olarak medix iyiydi.Altyapı uyumsuzluğu mevcut diğer programlarla.En kötüsü erbul.2 kat pahalı yavaş mevzuatları takip etmiyor,çözüm birimi vasat yeni alım yapmıyorlardı en son piyasadan çıkıyolarmış sanırım.
Kullanıcı avatarı

#4043930  gönderen FurkaNDoktor
 11.01.2018 - 10:38:49
Arkadaşlar benim gibi görselliğe çok önem verenler için soruyorum Hızır'ın arayüzü (ui) nasıl? Tasarımı vb. Mesela Medix'i bir arkadaşta gördüm, epey hoşuma gitmişti...

#4197856  gönderen ylmz_avsr
 28.11.2018 - 23:09:46
Aile hekimliğine yeni gectim. Şu an NBYS demo kullanıyorum. Hemşirem de şimdiye kadar hep NBYS kullanmış. Aşırı övgülerden dolayı Hızır a ya da Elements e geçmeyi düşünüyorum. Hemşire Hanım bunları kullanmakta zorlanır mı, aşı ve izlem girişleri basit mi. Yorumlarınızı bekliyorum.

#4198805  gönderen isokapo
 03.12.2018 - 01:00:58
Ben 6 aydır element kullanıyorum. Başka hiçbir uygulama kullanmadim. Elementtwn gayet memnunum. Simdiye kadar müşteri hizmetlerine ulasmak ve sorun cozdurmekte bir gram zorluk cekmedim. Telefon yada uzaktan bağlantı farketmiyor. Girisler bana cok basit geliyor. Kimsenin ogrenemeyecegi birsey yok elementte. Digerlerini bilmeme ama elemnt kullanilabilir bence
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4198860  gönderen nexstep
 03.12.2018 - 10:29:55
Ben yaklaşık 9 aydır Hızır kullanıyorum ve şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım. Her aradığımda telefona bakıyorlar ve çözemedikleri sorun da olmadı. Fiyatı da diğerlerine göre çok uygun. Sistem kullanımı da çok pratik, daha önce hiç kullanmamış olmama rağmen hiç sıkıntı yaşamadım. Hemşirem de sistemden çok memnun zaten biraz da onun isteği ile bu sistemi kullanmaya başlamıştım.

Diğer sistemlerden Element'i görevlendirmelere gittiğim zaman kullanmıştım. O da güzeldi ve pratikti ama ayrıntılarda nasıl bilmiyorum.

NBYS'yi kısa bir süre kullandım. İlk aile hekimliğine geçerken herkes NBYS'yi önerdiğinden bir bildikleri vardır diye kullanmaya başlamıştım ama ona alışamadım bir türlü. Hemşire de alışamadı. Hem biraz da pahalıydı diğerlerine göre. Uzun süre kullananlar NBYS'de de memnundu illaki vardır bir bildikleri.

#4198893  gönderen furion07
 03.12.2018 - 12:30:25
Medix öneririm. Kullanımı bence hızırdan daha kolay. İlgi alaka 10 numara (hızır da aynı şekilde). Reçete yazmak ikisinde de çok kolay. Grafik arayüz olarak medix hızırdan güzel bence. Aylık çalışma formları hızırda daha iyi. Haftasonu çalışma olayı hızırda avantaj. Ayrıca reçete yazarken ilaçların fiyatları ve muadilleri de çıkıyor o güzel. Ama genele bakınca kullanım pratikliği açısından medix daha iyi. Medix 1 ay ücretsiz demo var yıllık da 480 tl. Hızır da 15 gün demo ve yıllık 490 tl çok bir fark yok. Ama nbys 780 lira gerek yok bence.