Pazartesi , Haziran 17 2019
Aile hekimlerinin genel bilgi paylasim platformu...
Kullanıcı avatarı

Re: entegre hastane nöbet?

#3586880  gönderen cankus
 17.06.2016 - 15:43:35
entegre hastanelerde aile hekimleri her ne kadar nöbetten para almıyoruz deseler de entegre farkı maaşlarına yansıyor. yani aslında nöbet paralarını peşinen alıyorlar. gönül rahatlığıyla yazabilirsin aile hekimlerine

yanlış hatırlamıyorsam entegre hastane yönetmeliğinde acil servise tsm hekimleri bakar yeterli sayı yoksa asm bakar diyor özetle. başhekimin tutmaması ile ilgili yönetmelik hatırlamıyorum ama aile hekimeri seni nöbet tutmaya zorlayamaz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3586955  gönderen MrsBartowski
 17.06.2016 - 18:18:44
cankus yazdı:entegre hastanelerde aile hekimleri her ne kadar nöbetten para almıyoruz deseler de entegre farkı maaşlarına yansıyor. yani aslında nöbet paralarını peşinen alıyorlar. gönül rahatlığıyla yazabilirsin aile hekimlerine

yanlış hatırlamıyorsam entegre hastane yönetmeliğinde acil servise tsm hekimleri bakar yeterli sayı yoksa asm bakar diyor özetle. başhekimin tutmaması ile ilgili yönetmelik hatırlamıyorum ama aile hekimeri seni nöbet tutmaya zorlayamaz
Zorluk cikarma cabasindalarda en azind ... cem hocam.

#4199334  gönderen piangle
 04.12.2018 - 21:46:31
benim de bir sorum olucak biz bir aile hekimi bir bashekim ve arkadasla ben 2 pratisyen toplam 4 kisiyiz entegrede ben 8 nobet tutarim fazla tutmam diyebilir miyim
ben 8 arkadas 8 tutarsa geriye 14 gun kaliyor bashekim ve aile hekimi icin 14 nobet kabul edeceklerini sanmiyorum
yada etmek zorundalar mi?