Pazartesi , Ağustos 19 2019
Aile hekimlerinin genel bilgi paylasim platformu...
Kullanıcı avatarı

Re: aile hekimliği tez konusu

#2986836  gönderen Carlito
 17.09.2014 - 22:39:33
bilgiler daha tazeyken bir daha düşün amaçlı bi konuşma benimkisi.

sonuçta geleceğin yer yanım. ben senden 15 bin lira para isticem faturaları şişiricem 25 dicem hatta. sen de ver elini davar pazarlıgı yapıcan. en azından böyle bir hayat için tezi çok önemseme. dakikalarını öldürme. copy + paste bişey bile yapabilirsin.

Re: aile hekimliği tez konusu

#2986846  gönderen siyahhh
 17.09.2014 - 22:51:09
Carlito yazdı:bilgiler daha tazeyken bir daha düşün amaçlı bi konuşma benimkisi.

sonuçta geleceğin yer yanım. ben senden 15 bin lira para isticem faturaları şişiricem 25 dicem hatta. sen de ver elini davar pazarlıgı yapıcan. en azından böyle bir hayat için tezi çok önemseme. dakikalarını öldürme. copy + paste bişey bile yapabilirsin.
yanı pek anlamadım ne demek istediğinizi ama aile hekimliği konusunda mı bir daha düşün dediniz yani başka bölüm mü yazsaydım ?? puanım yeterli olsaydı göz istiyodum ama tabi her istediğimiz olmuyo hayatta, ben aile hekimliğini kazandıktan sonra 2 kez daha tusa girdim ama olmadı neyse tezi bende pek önemsemek istemiyorum ama hoca baskı yapınca insan biraz tedirgin oluyo,neyse gece gece çok uzattım ,kusura bakmayın
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009