Cuma , Eylül 20 2019
DrTus Köşe yazarlarımızın yazılarına buradan ulaşabilir, sizlerde burada köşe yazılarınızı paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
aduket yazdı:
Carlito yazdı:
ponder yazdı:yazin karpuz iyi geliyor
kadın doğum bitmiş :)
%99 doğru deniyo ispanyadan arkadaşımla konuştum kadın doğum bitmiş :D
önümüzdeki hafta geliyomuş türküyeye. kaynak sağlam.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kadın doğumcuların emekleri yendikçe puanlar daha da düşer.Bugün yine haberlerde çıktı.5kilo çocuğu zorla doğurttular omzunu kırdılar diye.Kadın doğumcu hiçbir zaman hata yapamaz.Ama öyle her hastaya da sezaryen yapamaz.düşünür taşınır.Normal doğurtayım der.Başına iş alır vs vs.Bir de para da kazanamaz.Bu koşullarda yazılır mı yaa.Meslektaşlarımızdan da paragöz gözüyle bakılıp oh olsun diyenler var.Onlar bile anlamadıktan sonra
Kullanıcı avatarı
jinekoog yazdı:Kadın doğumcuların emekleri yendikçe puanlar daha da düşer.Bugün yine haberlerde çıktı.5kilo çocuğu zorla doğurttular omzunu kırdılar diye.Kadın doğumcu hiçbir zaman hata yapamaz.Ama öyle her hastaya da sezaryen yapamaz.düşünür taşınır.Normal doğurtayım der.Başına iş alır vs vs.Bir de para da kazanamaz.Bu koşullarda yazılır mı yaa.Meslektaşlarımızdan da paragöz gözüyle bakılıp oh olsun diyenler var.Onlar bile anlamadıktan sonra
Ayni haberi ben de izledim. Sinirlerim zipladi. Cocukta brachial pleksus zedelenmesi olmus haberi hazirlayan pek muhterem vatandas soyle bir cumle kurdu; doktorlar gercegi 3 gun sonra itiraf ettiler...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009