Cuma , Eylül 20 2019
DrTus Köşe yazarlarımızın yazılarına buradan ulaşabilir, sizlerde burada köşe yazılarınızı paylaşabilirsiniz...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
kizarmisekmek yazdı:
09.01.2019 - 23:22:15
tıpdışılar cennet bahçelerinden bir bahçede mi yaşıyorlar.dünyaya gelmesinde sıkıntı yok doktor olması mı problem çok saçma
cennet bahçesi değil belki ama eline iğne batmıyor ve gece gunduz beleşe nöbet tutturulmuyor dershanelere binlerce lira harcamıyor ve okurken de binlerce lira harcamıyorlar.dr niye yuksek kazanmalı cunku okurken cok emek ve para da harcıyor!!! trol musun nesın.evladım asla saglıga kıyısından kosesınden yaklassın istemem.yıpranma payımızı bıle gerıye donuk vermedıler haram zıkkım olsun !!
Kullanıcı avatarı
soraya yazdı:
30.04.2019 - 14:59:15
kizarmisekmek yazdı:
09.01.2019 - 23:22:15
tıpdışılar cennet bahçelerinden bir bahçede mi yaşıyorlar.dünyaya gelmesinde sıkıntı yok doktor olması mı problem çok saçma
cennet bahçesi değil belki ama eline iğne batmıyor ve gece gunduz beleşe nöbet tutturulmuyor dershanelere binlerce lira harcamıyor ve okurken de binlerce lira harcamıyorlar.dr niye yuksek kazanmalı cunku okurken cok emek ve para da harcıyor!!! trol musun nesın.evladım asla saglıga kıyısından kosesınden yaklassın istemem.yıpranma payımızı bıle gerıye donuk vermedıler haram zıkkım olsun !!
evladın sağlığa yakalanmazsa gezegen mi değiştirmiş oluyor.önce bi şu dünyanın sıkıntılarını değerlendir istersen.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Çocuklar bizim projelerimizi gerçekleştirme aracı değildir
Ben gençliğimde yapabildiğim veya yapamadığım şeyleri çocuğum üzerinde proje haline dönüştüremem
Çocuk isterse doktor olur isterse başka meslekte ilerler.
Neye yeteneği varsa o olur.