Salı , Eylül 17 2019
DrTus Köşe yazarlarımızın yazılarına buradan ulaşabilir, sizlerde burada köşe yazılarınızı paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3495076  gönderen kaymakam
 08.03.2016 - 19:40:03
disciyim yazdı:
pseudomanas17 yazdı:
disciyim yazdı:Bayan icin En ideal uzmanlik analik; her yila bir cocuktan 4 cocuk 4 seneye tamamlanir. Uzatma olursa 5 yil. Kasmaya gerek yokmus :D kiz cocugu icin ideyal meslek kuran kursu hocaligi.
hocam öle düşünüyorsanız ilerde cocuklarınızı öyle yetiştirirsiniz,buda sizin tercihiniz olur.
Ben oyle yonlendiririmde tercih dogmamis cocumun :D
Zaten bana cekerse beni dinlemez gider cerrah olur :D
diş hekimliği de iyi aslında ama geçti artık

Re:

#3495081  gönderen disciyim
 08.03.2016 - 19:43:53
kaymakam yazdı:
disciyim yazdı:
pseudomanas17 yazdı:hocam öle düşünüyorsanız ilerde cocuklarınızı öyle yetiştirirsiniz,buda sizin tercihiniz olur.
Ben oyle yonlendiririmde tercih dogmamis cocumun :D
Iyi, cene yuz cerrahisini vardi bi ara
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3495094  gönderen kaymakam
 08.03.2016 - 20:00:37
disciyim yazdı:
kaymakam yazdı:
disciyim yazdı: Ben oyle yonlendiririmde tercih dogmamis cocumun :D
aynı şey mi?

Re:

#3495125  gönderen disciyim
 08.03.2016 - 20:28:08
kaymakam yazdı:
disciyim yazdı:
kaymakam yazdı: diş hekimliği de iyi aslında ama geçti artık
aynı şey mi?
Deil tabi de, bilmem belkide aynidir, neyseki goremedik aynimi degil mi :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3495215  gönderen Albatross
 08.03.2016 - 21:40:11
tintin yazdı:Bence kbb.dusun adamin bogaxina bisey takilsa trakeotomi acabilir kadin
Ne kadan cilgin.bi dusundum tuylerim urperdi o derece ha haa:)
eskiden chicago hope diye bir dizi vardı hastaneye belgesel çekmeye geliyorlardı , sonra tesadüfen yemek yerken hastanın birinin boğazında birşey kalıyordu , bunu gören doktor hanım "yemek bıçağıyla" trakeotomi yapıyordu ... o sırada bunu kameraya çekiyorlardı fln .... trakeotomi deyince aklıma hep o sahne geliyor :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3495216  gönderen doceb
 08.03.2016 - 21:42:46
Kime göre neye göre.
Dünya emekçi kadınlar günü adına alnindan opuyorum bu başlığı.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3495218  gönderen forrester
 08.03.2016 - 21:44:43
mhurkan yazdı:FTR FTR FTR....

Bak bir kere daha yazıyorum FTR....

Açıp da yazayım, Fizik tedavi ve rehabilitasyon.
fiziksel tıp ve refabilitasyon
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3495223  gönderen tintin
 08.03.2016 - 21:47:08
Albatross yazdı:
tintin yazdı:Bence kbb.dusun adamin bogaxina bisey takilsa trakeotomi acabilir kadin
eskiden chicago hope diye bir dizi vardı hastaneye belgesel çekmeye geliyorlardı , sonra tesadüfen yemek yerken hastanın birinin boğazında birşey kalıyordu , bunu gören doktor hanım "yemek bıçağıyla" trakeotomi yapıyordu ... o sırada bunu kameraya çekiyorlardı fln .... trakeotomi deyince aklıma hep o sahne geliyor :)

bende hatirliyom o sahneyi.ama sankim er da geciyodu.tam emin diilim yaniliyo olabilirim ama beni etkiledigini hatirliyorum.kadina bak demistim.simdi belki ck vakam yok ondan midir bilmiyom ama trakeotomi yine en zevklisi.tabi hic acil ya da tek basima acmadim
Kullanıcı avatarı

Re:

#3495225  gönderen Albatross
 08.03.2016 - 21:49:40
tintin yazdı:
Albatross yazdı:

bende hatirliyom o sahneyi.ama sankim er da geciyodu.tam emin diilim yaniliyo olabilirim ama beni etkiledigini hatirliyorum.kadina bak demistim.simdi belki ck vakam yok ondan midir bilmiyom ama trakeotomi yine en zevklisi.tabi hic acil ya da tek basima acmadim
er da olabilir ya kendimden emin olamadım şimdi
Kullanıcı avatarı

Re:

#3495231  gönderen tintin
 08.03.2016 - 21:53:32
Albatross yazdı:
tintin yazdı:
Albatross yazdı: eskiden chicago hope diye bir dizi vardı hastaneye belgesel çekmeye geliyorlardı , sonra tesadüfen yemek yerken hastanın birinin boğazında birşey kalıyordu , bunu gören doktor hanım "yemek bıçağıyla" trakeotomi yapıyordu ... o sırada bunu kameraya çekiyorlardı fln .... trakeotomi deyince aklıma hep o sahne geliyor :)

er da olabilir ya kendimden emin olamadım şimdi
:) O ikisini senkronize izliyodum.ben de karistiriyom hep olaylari.bunu da karistirmis olabilirim]
Kullanıcı avatarı

Re:

#3495344  gönderen drtkibr
 08.03.2016 - 23:47:51
forrester yazdı:

:D :D :D

reHabilitasyon hocam 8)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3495559  gönderen mhurkan
 09.03.2016 - 10:01:38
forrester yazdı:

Önümdeki istek kağıdında öyle yazıyor.... Ben ne anlayayım FTR'den. :lol:
Kullanıcı avatarı

Re:

#3507820  gönderen mdack
 30.03.2016 - 22:44:57
disciyim yazdı:Bayan icin En ideal uzmanlik analik; her yila bir cocuktan 4 cocuk 4 seneye tamamlanir. Uzatma olursa 5 yil. Kasmaya gerek yokmus :D kiz cocugu icin ideyal meslek kuran kursu hocaligi.
bunun şaka olduğunu düşünerek çok beğendim .