Salı , Eylül 17 2019
DrTus Köşe yazarlarımızın yazılarına buradan ulaşabilir, sizlerde burada köşe yazılarınızı paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı

Re: Sağlıkta Şiddet Yasası Çıkıyor

#4258756  gönderen dolaylamo
 12.04.2019 - 15:49:25
Ya kardeşim çözümler çok basit bana yetki verseniz hepsini çözücem ne yasası.

1)En son dayak uygulamalarına baktığımızda başkası adına ilaç yazdırma nedenini görüyoruz. Kardeşim medula tanı kodlarına ekle usulsüz ilaç yazdırma, başkası adına ilaç yazdırma. Doktor abimiz ablamız hemen efendim tabi ki ne demek deyip girsinler kodu sisteme, Bi daha bekleriz efendim deyip gönlünü hoş etsinler. Sonra sen sgk olarak arkadaşa okkalı bir para cezası mı verirsin resmi evrakta sahteciliğe teşebbüsten hapis cezası mı bilmem. He baktın adamın gerçekten hastası mağdurdur ve sağlık açısından sorun teşkil etmiyordur, yüce gönlünle afmı edersin bilmem.

Hastane olayına sonra girecem.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4258758  gönderen dolaylamo
 12.04.2019 - 15:51:55
Bana yetki verin ben sizler için kendimi feda ediyorum. Ruhum Türk doktorlarına feda olsun. Gerekirse sizin yerinize dayağı ben yiyecem. Hadi canlarım... Ben niye böyle gaza geldim birden anlamadım.
Kullanıcı avatarı

#4258760  gönderen serdarder
 12.04.2019 - 15:56:47
dolaylamo yazdı:
12.04.2019 - 15:51:55
Bana yetki verin ben sizler için kendimi feda ediyorum. Ruhum Türk doktorlarına feda olsun. Gerekirse sizin yerinize dayağı ben yiyecem. Hadi canlarım... Ben niye böyle gaza geldim birden anlamadım.
adamsın
Kullanıcı avatarı

#4258784  gönderen dolaylamo
 12.04.2019 - 16:47:59
Hepimiz adamız, ben sizin için adam ışım, bir anda volkanik ruhi patlamalar yaşıyorum, biraz sonra geçer herhalde.
Kullanıcı avatarı

#4258787  gönderen takotsubo
 12.04.2019 - 17:14:04
dolaylamo yazdı:

1)En son dayak uygulamalarına baktığımızda başkası adına ilaç yazdırma nedenini görüyoruz. Kardeşim medula tanı kodlarına ekle usulsüz ilaç yazdırma, başkası adına ilaç yazdırma. Doktor abimiz ablamız hemen efendim tabi ki ne demek deyip girsinler kodu sisteme, Bi daha bekleriz efendim deyip gönlünü hoş etsinler. Sonra sen sgk olarak arkadaşa okkalı bir para cezası mı verirsin resmi evrakta sahteciliğe teşebbüsten hapis cezası mı bilmem. He baktın adamın gerçekten hastası mağdurdur ve sağlık açısından sorun teşkil etmiyordur, yüce gönlünle afmı edersin bilmem.

son zamanlarda okudugum en mantikli sey. parti kur oy verelim hocam
Kullanıcı avatarı

#4258792  gönderen dolaylamo
 12.04.2019 - 17:47:59
takotsubo yazdı:
12.04.2019 - 17:14:04
dolaylamo yazdı:

son zamanlarda okudugum en mantikli sey. parti kur oy verelim hocam
Maksadımız parti kurup, yetki almak değil, gaza geldim bir anda bu tip olayların bir daha yaşanmaması gayemiz. Biraz yetkililer insanlara kulak verip hızlı ve pratik çözümler getirirse inşallah bu tip olaylar yaşanmaz bir daha.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4259274  gönderen akandemir
 14.04.2019 - 11:26:07
dolaylamo yazdı:

İyi fikir de işte hep fikirde kalıyor bu işler
Kullanıcı avatarı

#4259367  gönderen dolaylamo
 14.04.2019 - 21:49:51
Yetkiyi bu yüzden istiyorum zati, icraat makamına gelemezsek bunlar hep fikirde kalır tabi... Yetkilendirin beni😊😊😊
Kullanıcı avatarı

#4259384  gönderen dolaylamo
 14.04.2019 - 22:23:00
Noter onaylı vaad veriyorum, senete imza atıyorum, noter sözleşmeli vaat, dokunulmazlık da istemiyorum, biz de herşey şeffaf. Hatta seçim sistemini de değiştirip online aktüel oylama sistemi ile kararları sizin, almanızı sağlayacağım. Bu teknoloji çağında vekalete gerek yok, millet kendi kararını kendi verecektir. Demokrasi Twitter kadar olamaz mı?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4275088  gönderen Nrsforever
 28.05.2019 - 20:15:12
dolaylamo yazdı:
14.04.2019 - 22:23:00
Noter onaylı vaad veriyorum, senete imza atıyorum, noter sözleşmeli vaat, dokunulmazlık da istemiyorum, biz de herşey şeffaf. Hatta seçim sistemini de değiştirip online aktüel oylama sistemi ile kararları sizin, almanızı sağlayacağım. Bu teknoloji çağında vekalete gerek yok, millet kendi kararını kendi verecektir. Demokrasi Twitter kadar olamaz mı?
Olur olur da o zaman rant ortada kalır. Kim yiyecek kutu kutu?