Perşembe , Ocak 23 2020
Foto, Video, Yazi mizah adina ve tip adina ne varsa....:)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Kullanıcı avatarı

Re:

#3734418  gönderen sistermary
 25.11.2016 - 23:21:16
tabibehanim yazdı:
sistermary yazdı:
spero yazdı:Gelmiyo ki radyolojiye intern bekarligimiz hep bundan iste :D
Siz de yoğun bakımlara yatak başı usg ye falan gitmiyo musunuz oralarda yürüyün işte az ve öz :Dd
Radyologlar yürümüyor bence onlara yürüyolarmış gibi. Bi kere usg çektirmem lazımdı. Sıra alma hikayesinde ordaki sekteter ablayla da kanki olayazmıştık. Neyse işte geçtim içeri, sekreter abla abiye diyor ki bak ne tatlı kız getirdim sana, diğer bi görevli abla nerden de buluyosun sen bu kızları yaa falan dedi :D Hoop hacı dedim noluyoruz ne dönüyor burada. Abi de sen de mi internsün dediydi.artık ne işler dönüyosa orda bi garipti :D
İşte sırf bu yüzden radyologlarla muaatap olmuyorum, kızlar radyologlarla yürüyormuş dedirtmem :D

Yine mi dislike :D :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3734426  gönderen tabibehanim
 25.11.2016 - 23:24:42
sistermary yazdı:
tabibehanim yazdı:
sistermary yazdı: Siz de yoğun bakımlara yatak başı usg ye falan gitmiyo musunuz oralarda yürüyün işte az ve öz :Dd
Radyologlar yürümüyor bence onlara yürüyolarmış gibi. Bi kere usg çektirmem lazımdı. Sıra alma hikayesinde ordaki sekteter ablayla da kanki olayazmıştık. Neyse işte geçtim içeri, sekreter abla abiye diyor ki bak ne tatlı kız getirdim sana, diğer bi görevli abla nerden de buluyosun sen bu kızları yaa falan dedi :D Hoop hacı dedim noluyoruz ne dönüyor burada. Abi de sen de mi internsün dediydi.artık ne işler dönüyosa orda bi garipti :D
İşte sırf bu yüzden radyologlarla muaatap olmuyorum, kızlar radyologlarla yürüyormuş dedirtmem :D

Ben de sonraki us için başka hastaneye sıra aldım, yine ona denk gelir falan yanlış anlayıp çaktırmasa bile çok utanırım :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3734442  gönderen sistermary
 25.11.2016 - 23:32:24
tabibehanim yazdı:
sistermary yazdı:
tabibehanim yazdı: Radyologlar yürümüyor bence onlara yürüyolarmış gibi. Bi kere usg çektirmem lazımdı. Sıra alma hikayesinde ordaki sekteter ablayla da kanki olayazmıştık. Neyse işte geçtim içeri, sekreter abla abiye diyor ki bak ne tatlı kız getirdim sana, diğer bi görevli abla nerden de buluyosun sen bu kızları yaa falan dedi :D Hoop hacı dedim noluyoruz ne dönüyor burada. Abi de sen de mi internsün dediydi.artık ne işler dönüyosa orda bi garipti :D

Ben de sonraki us için başka hastaneye sıra aldım, yine ona denk gelir falan yanlış anlayıp çaktırmasa bile çok utanırım :D
Aferin çekirge, doğru yoldasın :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3734551  gönderen spero
 26.11.2016 - 01:03:43
sistermary yazdı:
spero yazdı:Gelmiyo ki radyolojiye intern bekarligimiz hep bundan iste :D
Siz de yoğun bakımlara yatak başı usg ye falan gitmiyo musunuz oralarda yürüyün işte az ve öz :Dd
Ya orda olsa olsa yogun bakimda nobet tutmaktan kendinden gecmis masum bi bayan oluyor ekmek falan veresim geliyor :lol:
Kullanıcı avatarı

Re:

#3734557  gönderen soneryakamoz
 26.11.2016 - 01:12:43
yazık gerçekten

erkenden evlilik gibi bir sorumluluğa girişme .s

hayret ediyorum
Kullanıcı avatarı

Re:

#3734743  gönderen kamala
 26.11.2016 - 11:39:05
evlenmek isteyen intörnler acilci hajıyı eklesin
Kullanıcı avatarı

Re: İnternlerin evlenme sorunsalı?

#3838676  gönderen sistermary
 21.03.2017 - 20:57:37
drkayramert yazdı:İntern kızlar sırayla evleniyor bu yeni donem cok mu aceleci davetiyeler beni bunalıma soktu intern erkeklerde davetiye dağıtmaya başlarsa intiharım yakın
onlar şimdi uzman :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3944915  gönderen Jeanne
 14.07.2017 - 20:57:05
sistermary yazdı:
tabibehanim yazdı:
sistermary yazdı: Siz de yoğun bakımlara yatak başı usg ye falan gitmiyo musunuz oralarda yürüyün işte az ve öz :Dd

4.sınıfta kendi üzerimizde muayene çalışırken dahiliye sözlüsü için, mal stajer jeanne ve jeanne'nin jeanne'den bile mal arkadaşı kendilerini jeannenin sol üst kadranda ele gelen kitlesinin olduğuna inandırmıştı :D oha burda kesinlikle birşey var diyip radyolojiye gittik. mal gibi 'ele gelen kitlem var' dedim arkadaşım da yanımda mutsuz mutsuz. çocukcağız da önemsedi bakalım hemen dedi baktı bişey göremiyorum dedi kıdemlisini çağırdı o da baktı beraber bakıyorlar tabii ki hiçbirşey yok. Bi de s.alak s.alak ısrar ediyoruz vallahi böyle şurdan palpe ederken falan diye :D ne karanlık yıllar :D

Re:

#3944950  gönderen medicaldoc
 14.07.2017 - 22:07:47
Jeanne yazdı:
sistermary yazdı:
tabibehanim yazdı: Radyologlar yürümüyor bence onlara yürüyolarmış gibi. Bi kere usg çektirmem lazımdı. Sıra alma hikayesinde ordaki sekteter ablayla da kanki olayazmıştık. Neyse işte geçtim içeri, sekreter abla abiye diyor ki bak ne tatlı kız getirdim sana, diğer bi görevli abla nerden de buluyosun sen bu kızları yaa falan dedi :D Hoop hacı dedim noluyoruz ne dönüyor burada. Abi de sen de mi internsün dediydi.artık ne işler dönüyosa orda bi garipti :D

4.sınıfta kendi üzerimizde muayene çalışırken dahiliye sözlüsü için, mal stajer jeanne ve jeanne'nin jeanne'den bile mal arkadaşı kendilerini jeannenin sol üst kadranda ele gelen kitlesinin olduğuna inandırmıştı :D oha burda kesinlikle birşey var diyip radyolojiye gittik. mal gibi 'ele gelen kitlem var' dedim arkadaşım da yanımda mutsuz mutsuz. çocukcağız da önemsedi bakalım hemen dedi baktı bişey göremiyorum dedi kıdemlisini çağırdı o da baktı beraber bakıyorlar tabii ki hiçbirşey yok. Bi de s.alak s.alak ısrar ediyoruz vallahi böyle şurdan palpe ederken falan diye :D ne karanlık yıllar :D
Mission failed
Kullanıcı avatarı

Re:

#3944956  gönderen Jeanne
 14.07.2017 - 22:11:34
medicaldoc yazdı:
Jeanne yazdı:
sistermary yazdı: İşte sırf bu yüzden radyologlarla muaatap olmuyorum, kızlar radyologlarla yürüyormuş dedirtmem :D

Mission failed
Mission muhabbeti değildi ya gayet kanser olduğuma inanmıştık :D

Re:

#3945034  gönderen drbuspiron
 15.07.2017 - 00:32:27
Jeanne yazdı:
sistermary yazdı:

Iyice bi bak orda olcakti :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3945050  gönderen Jeanne
 15.07.2017 - 01:01:57
drbuspiron yazdı:
Jeanne yazdı:
sistermary yazdı: İşte sırf bu yüzden radyologlarla muaatap olmuyorum, kızlar radyologlarla yürüyormuş dedirtmem :D

Iyice bi bak orda olcakti :D
birbirimize tiroid muayenesi yaparken aynı arkadaş guatrımın olduğunu farketmişti ve aynı radyoloji asistanı lenfositik tiroidit demişti sonuç: hashimotoyum. Karnımda ele gelen kitlem olduğunu iddia eden arkadaş radyoloğu tekrar görmek için beni kullanmış olmasın lan yoksa :D Şu an aydınlandım :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3947535  gönderen Pearlyy
 19.07.2017 - 14:14:14
Tam bi sorun gercekten.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3950593  gönderen sistermary
 23.07.2017 - 19:17:04
bırakın evlensinler, evlenin :D
  • 1