Pazartesi , Eylül 21 2020
Foto, Video, Yazi mizah adina ve tip adina ne varsa....:)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Kullanıcı avatarı

Re:

#2950362  gönderen seduction
 25.07.2014 - 14:00:23
kadın olmak zor tabii ama bebeğinin geleceği için saılacaksın dört elle hayata.. kendine yeni zamanlar yarat.. sabah 6da kalkıp günün yemeğini hazırlayabilirsin.. yemek dediğim öyle pratik şeyler.. sonra sessizlik hakimken okuman gereken şeyleri okursun.. hayata bakış açını değiştirdiğinde, yapabilecek enerjiyi de bulursun inan... olumlu yönlerine bak olayın; sağlıklısın, evlisin, sağlıklı nur topu gibi bi bebeğin var, anne olmuşsun daha ne??, zekisin, tutsu başarmışsın.. biraz şükür, biraz da eşine anlat kendini.. inan mükemmel olacak..

Re:

#2950366  gönderen neslishh
 25.07.2014 - 14:10:11
Kadın olmak zor falan değil ;kadın olmanın sanki yetersiz olmakla, eksik olmakla eş anlamlı olduğunu kanıksatmış yıllarca insanlar ve kadınlarda adeta her zorlukta buna sığınmış!!
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#2950388  gönderen paradiselost
 25.07.2014 - 15:19:15
ne zorluğu be kadın olmak kadar rahat bişey var mı dünyada? güzelsen hiç bir sorunun kalmaz, güzel değilsen de erkekle denksin işte.

Re:

#2950418  gönderen pusat27
 25.07.2014 - 16:35:30
Valla bende kadın olmak istiyorum bulurum zengin bir **** yerim parasini ohh tabi güzel olmak şartıyla yıldız tilbe gibi olacaksak olmaz
Kullanıcı avatarı

Re: Cinsiyetimi Değiştirmek İstiyorum...

#2950421  gönderen elsco
 25.07.2014 - 16:42:14
charcot yazdı:Bunu yapmak isteyeceğim hiç aklıma gelmezdi. süs püs.. iyiki bayanım diyordum.. erkek halimi düşünemiyordum.. taaa ki bu ana kadar.. meger ne kadar zormus bayan olmak. hem asistanlık yap.. hem çocuk doğur.. hem ev işi..
erkek erkek diyip erkekleri kafamıza çıkaran anlayışa inanamıyorum.. herşeyin temeli kadınmıs meger.. anladım.. ne zormus bir taraftan cocuk sallayıp bir taraftan corba karıştırmak.. hele bir reklam dönüyor.. erkek parfümü üzerine yok sen tekerlek değiştirdin bilmem ne yaptın falan.. ne zorluklarla baş ettin falan.. yok öyle bişi.. herşeyle mucadele eden kadındır. feminist falan değilim ben ama gidin annelerinizin ya da kız arkadaşlarınızın ayaklarını öpün.. çünkü onlar herşeyin temeli..
erkek olup kendimle evlenesim var..
hanımefendi lütfen fetişist fantezilerinizi foruma taşımayın, özelinizde kalsın. Yaptığınız da hazır çorba hep !!

#2950440  gönderen defiser
 25.07.2014 - 17:38:45
charcot yazdı:Bunu yapmak isteyeceğim hiç aklıma gelmezdi. süs püs.. iyiki bayanım diyordum.. erkek halimi düşünemiyordum.. taaa ki bu ana kadar.. meger ne kadar zormus bayan olmak. hem asistanlık yap.. hem çocuk doğur.. hem ev işi..
erkek erkek diyip erkekleri kafamıza çıkaran anlayışa inanamıyorum.. herşeyin temeli kadınmıs meger.. anladım.. ne zormus bir taraftan cocuk sallayıp bir taraftan corba karıştırmak.. hele bir reklam dönüyor.. erkek parfümü üzerine yok sen tekerlek değiştirdin bilmem ne yaptın falan.. ne zorluklarla baş ettin falan.. yok öyle bişi.. herşeyle mucadele eden kadındır. feminist falan değilim ben ama gidin annelerinizin ya da kız arkadaşlarınızın ayaklarını öpün.. çünkü onlar herşeyin temeli..
Belliki yanlış hayat tarzı- belki meslek seçmişsin.
Nüfus cüzdanını değiştirebilirsin belki , amma
-Fıtratını,
-Duygularını
değiştiremezsin..

Dışın erkek görünecektir fakat, içindeki ovaryum ve uterusun ile gizleneceksin. Yanlış anlama ben sana hakaret etmem, ancak öyle yaparsan; SEN, sana verilen fıtrata hakaret edersin.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2950676  gönderen boyozcu
 26.07.2014 - 01:00:57
Ben de gerçek sandıydım "bizim hastanede çok fazla yapılıyo gel yaptır" diyeceğidim...
Kullanıcı avatarı

#3024691  gönderen charcot
 23.10.2014 - 14:02:29
elsco yazdı:
hanımefendi lütfen fetişist fantezilerinizi foruma taşımayın, özelinizde kalsın. Yaptığınız da hazır çorba hep !!
2 sene önceki ruh halimi okuyunca.. :) heheh... ne biliyorsun ya hazır çorba yaptığımı. belki mantı açıyorum :roll:

#3024723  gönderen cndst
 23.10.2014 - 14:28:11
defiser yazdı:
Belliki yanlış hayat tarzı- belki meslek seçmişsin.
Nüfus cüzdanını değiştirebilirsin belki , amma
-Fıtratını,
-Duygularını
değiştiremezsin..

Dışın erkek görünecektir fakat, içindeki ovaryum ve uterusun ile gizleneceksin. Yanlış anlama ben sana hakaret etmem, ancak öyle yaparsan; SEN, sana verilen fıtrata hakaret edersin.
biri fıtrat mı dedi? bunlar bu işin fıtratında var diyorsun yani kabullen otur diyosun :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3024735  gönderen sparka
 23.10.2014 - 14:34:26
charcot yazdı: kız arkadaşlarınızın ayaklarını öpün.. çünkü onlar herşeyin temeli..
.
Bir ayak fetişistine yapılabilecek çok güzel bir tavsiye. Bu bahaneyle görürüz işimizi :))))

#4401622  gönderen DrakeMcCain
 21.05.2020 - 00:30:42
charcot yazdı:
04.09.2012 - 17:32:27
Bunu yapmak isteyeceğim hiç aklıma gelmezdi. süs püs.. iyiki bayanım diyordum.. erkek halimi düşünemiyordum.. taaa ki bu ana kadar.. meger ne kadar zormus bayan olmak. hem asistanlık yap.. hem çocuk doğur.. hem ev işi..
Charcot artropatisini siz mi keşfettiniz hocam?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11