Pazar , Aralık 8 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775283  gönderen KissMeKissYou
 28.01.2014 - 14:27:38
Sorun evlenmekte değil hacı , evlenecek kişiyi bulmakta da değil ,
sorun düğün istemeyen birisini bulabilmek.. Sırf düğün olayı evliliği bozabilir.. Ne meraklılar şu gelinliği giymeye , milletin içinde oynamaya..
Ben bu gidişle çok bekar kalırım:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775305  gönderen mhurkan
 28.01.2014 - 14:43:11
Evlilik zor iş...Hele belli bir yaşa gelip belli bir düzeni oturttuktan sonra.

Bu yaştan sonra evlenmeme neden olabilecek tek şey çocuk olur. Evlenip çocuk yapmayanları hiç anlayamam zaten. Eee kardeşim neden evlendin o zaman?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2775348  gönderen rosebud
 28.01.2014 - 15:39:01
RandlePatrikMcMurphy yazdı:
rosebud yazdı:
RandlePatrikMcMurphy yazdı: pöf :smt015 ana kuzusu ne ya? gelin-kaynana savaşında kaybeden gelin olursa erkek ana kuzusu olur, kaybeden kaynana olursa erkek hayırsız evlat-hanım köylü vs. olur. bi de şu gelin-kaynana çekişmesi ne zaman biter? o günleri görebilir miyiz acaba?
bayan mısın erkek misin bilmiyorum ama ciddi bir ilişki yaşamadan bu söylediklerimi zaten anlayamazsın.... anladığında da dikkat et çok geç olmasın!
anladım ve çok geç oldu, şimdi antidepresanlarla hayatımı devam ettiriyorum, gelinler-kaynanalar hepiniz adına çok üzgünüm :cry: :cry: :cry: şaka bi yana, şu evlilik düğün mevzuuna hiç girmeyelim, sahte mutluluk pozları, kocişinin maddi gücüyle hemcinslerine hava atma çabaları, modern materyalist görgüsüzlükler, gelin ve kaynanaların bitmek bilmeyen iktidar savaşları, falanlar filanlar....

haftalarca süren gelinlik alışverişine bile girsem zaten cilt cilt ansiklopedi yazarım, o yüzden biz ana kuzusuyuz deyip mevzuuyu kapatalım. siz de sadece babasından bölünerek çoğalan erkek arayışına girin, sağlıcakla :D
sen sanıyor musun ki sadece kadınlar böyle davranıyor? erkeklerin de kadınlarla para için evlendiğini hatırlatırım, bu arada anne sevgisiyle eş sevgisini birbirinden ayırt edemeyip dengeyi sağlayamayanlar da yine erkekler, adam olmak isteyen oluyor ya fazla söze gerek yok....
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775382  gönderen daydreamr
 28.01.2014 - 17:16:40
Benimkiler de boşanmaya başladı çok takmamak lazım
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775385  gönderen kucukstajyer
 28.01.2014 - 17:21:06
ve başlık yavaş yavaş dolmaya başladı.
Kullanıcı avatarı

#2775389  gönderen zuepla
 28.01.2014 - 17:23:33
rosebud yazdı:
zuepla yazdı:
zuepla yazdı: drtus bosanmak için risk faktoru hocam :)
aşağı yukarı toplumdaki oranı soyledim hepimizin başına gelebilir anlamında yani.., sosyokulturel seviye arttıkça bosanma oranları daha da yuksek malum..
valla haklısın ama ciddi ciddi bu konuda fobim var. Başıma boyle bir şey gelirse bir daha dunya donmez gibi geliyor..
ailenden boyle goruyorsun insan bir kere evlenmeli diyorsun ama hayatın içine girince kimin eli kimin cebinde ...
neyse,iyi şeyler dusunelim , uzay hocanın dediği gibi " insanların başına iyi şeyler gelir "
( tusdata khd hocası. Kendisinin hayat felsefesidir bu :) )
boşandıktan sonra ne kadar başarılı olan kadınlar var hiç de öyle düşünme, elbette hiç kimse boşanmak için evlenmiyor ama olursa da takdiri ilahi de geç... bir de kaç yaşındasın bilmiyorum ama abla tavsiyesi ana kuzusu biriyle asla evlenme, oğluna çok sık karışan bir annenin oğluyla da evlenme, o zaman evliliğinin uzun sürmesi biraz daha ihtimal dahilinde :D
ailenin onemi çok buyuk bence de.. İnsanın annesi babası butun kaderidir ..
bağımlı kişilik bozukluğu duzeyinde olmadan aileye duskunluk pozitif bir şey gibi geliyor bana ama aradaki sınır ince işte..

bu arada 26 yasındayım , ablacım diyebilir misin sen karar ver :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775394  gönderen ellidokuznoktayetmis
 28.01.2014 - 17:31:02
daydreamr yazdı:Benimkiler de boşanmaya başladı çok takmamak lazım
Abi ''benimkiler de boşanmaya başladı'' nasıl bi cümledir.Tamam hacı gülüncek bişey değil geçmiş olsun da,koptum ...

Sanki ''kendi kıraş''a başlamışlar gibi yazmışsın panpa
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775406  gönderen kamala
 28.01.2014 - 17:43:19
mhurkan yazdı:Evlilik zor iş...Hele belli bir yaşa gelip belli bir düzeni oturttuktan sonra.

Bu yaştan sonra evlenmeme neden olabilecek tek şey çocuk olur. Evlenip çocuk yapmayanları hiç anlayamam zaten. Eee kardeşim neden evlendin o zaman?
özel olmyacaksa bişey soracam mesela evlendiniz eşinizden kaynaklanan bir problem yüzünden çocuk olmuyor. boşanır mısınız?
Kullanıcı avatarı

Re:

#2776136  gönderen mhurkan
 29.01.2014 - 08:45:00
kamala yazdı:
mhurkan yazdı:Evlilik zor iş...Hele belli bir yaşa gelip belli bir düzeni oturttuktan sonra.

özel olmyacaksa bişey soracam mesela evlendiniz eşinizden kaynaklanan bir problem yüzünden çocuk olmuyor. boşanır mısınız?
Hayır evlat edinirim. Kişisel bir bilgi paylaşıyım. EVlat edinmek için başvurdum ama evli olmayana evlatlık verilmiyor. :wink:

Re:

#2776140  gönderen sena1985
 29.01.2014 - 08:49:54
mhurkan yazdı:
kamala yazdı:

Hayır evlat edinirim. Kişisel bir bilgi paylaşıyım. EVlat edinmek için başvurdum ama evli olmayana evlatlık verilmiyor. :wink:
ne güzel bir düşünce tebrikler. :wink:

#2776238  gönderen noctum
 29.01.2014 - 10:53:43
35 yas ustu bayan degilsen huzunlenme bence. 35 yas ustu bayansan da huzunlenme hatta . Ha niye sevgilim yok diye bozuluyorsan neti birakip disari cikacaksin =)

#2776241  gönderen noctum
 29.01.2014 - 11:08:16
35 yas ustu bayan degilsen huzunlenme bence. 35 yas ustu bayansan da huzunlenme hatta . Ha niye sevgilim yok diye bozuluyorsan neti birakip disari cikacaksin =)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#2789032  gönderen overcome
 10.02.2014 - 23:45:37
[quote:="noctum"]35 yas ustu bayan degilsen huzunlenme bence. 35 yas ustu bayansan da huzunlenme hatta . Ha niye sevgilim yok diye bozuluyorsan neti birakip disari cikacaksin =)[/quote:]

Yaş 21 olmadı daha, erkeğim :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2789036  gönderen ferhatdr
 10.02.2014 - 23:52:51
Game is over kanka.
Hüngür hüngür ağla bence.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2789044  gönderen dharma61
 10.02.2014 - 23:58:52
Bizim arkadaşlarda yavaş mavaş değil hepsi hızlıca evlendi :( bizde daha aday yok la ortada :(
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15