Çarşamba , Temmuz 17 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15

#2775216  gönderen dristiklal
 28.01.2014 - 12:56:21
zuepla yazdı:
rosebud yazdı:
sena1985 yazdı:boşanma alay konusu olacak bir mevzu değil..
çok doğru, başlığa şöyle bir göz attım sanki insanların evlendikten sonra boşanmama garantileri varmış gibi yazmışlar hep...
şu an online uyelerin iyi ihtimalle %25 i bosanma olayını yaşayacak..
o kadar çok korktuğum bir şey ki benim de başıma gelir kesin allah korusun :(
ama hayatın ta kendisi işte acılara duyarsızlaşmayı , en kotu olaylarda bile gulumseyecek bir şey bulmayı oğrenmek lazım, yoksa nasıl çekililir hayat ?
tabi ki bosanmak çok uzucu hayatta insanın başına gelebilecek en kotu olaylardan biri..
takı konusunda kaynatmamız hassasiyeti olanları uzduyse ben ozur dilerim ..
herkes omur boyu surecek mutlu bir evlilik yapabilse keşke ..
online üyelerin yüzde 25 i neden boşanacak anlayamadım
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775218  gönderen 5iyah
 28.01.2014 - 12:57:05
zexuwar yazdı:
aduket yazdı:
zexuwar yazdı:farkettim tabiki çok güzel olmuşsun ben sana söyliycektim zaten sen söylemesen. hep böyle yapıyosun
neyse uzatmayalım çocuk uyanıcak. sıkıcı hayatımıza geri dönelim ben bi meyve soyuyum içinde elma ve portakal olan.
soy da yiyelim hadi samanyolunda da çileli ananın çektikleri ve oğlunun ibretlik sonu var izlerik
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2775224  gönderen zuepla
 28.01.2014 - 13:04:40
dristiklal yazdı:
zuepla yazdı:
rosebud yazdı: çok doğru, başlığa şöyle bir göz attım sanki insanların evlendikten sonra boşanmama garantileri varmış gibi yazmışlar hep...
ama hayatın ta kendisi işte acılara duyarsızlaşmayı , en kotu olaylarda bile gulumseyecek bir şey bulmayı oğrenmek lazım, yoksa nasıl çekililir hayat ?
tabi ki bosanmak çok uzucu hayatta insanın başına gelebilecek en kotu olaylardan biri..
drtus bosanmak için risk faktoru hocam :)
aşağı yukarı toplumdaki oranı soyledim hepimizin başına gelebilir anlamında yani.., sosyokulturel seviye arttıkça bosanma oranları daha da yuksek malum..
Kullanıcı avatarı

#2775225  gönderen rosebud
 28.01.2014 - 13:04:51
zuepla yazdı:
rosebud yazdı:
sena1985 yazdı:boşanma alay konusu olacak bir mevzu değil..
çok doğru, başlığa şöyle bir göz attım sanki insanların evlendikten sonra boşanmama garantileri varmış gibi yazmışlar hep...
boşuna korkma, ne yazıldıysa onu görüyoruz, doğru insan da olsan doğru insanı bulamadığın sürece boşanmaların olması gayet normal, bir de Türk erkek anneleri oğullarını sen paşasın deyip bi işe sokmadıkları ve aman oğlum bi işe elini sürmesin bütün işleri gelin yapsın dedikleri sürece erkekler eşlerini daha çoook hizmetçi olarak görecekler ve boşanma süreçleri de hızlanacak....
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775226  gönderen 5iyah
 28.01.2014 - 13:05:46
zexuwar yazdı:evlenen adamlar ne ara fesbuka giripte foto ekliyor yorumlara cevap veriyor beğenileri az bulup yeni fotolar ekliyor hayret ediyorum vallahi. ben evlensem iki yıl fesbuka giremem heralde diye düşünüyorum. bekar halimle bile bikaç ayda bir paylaşım anca yapabiliyorum. evlisin arkadaş işin mi yok otur karınla kocanla işte herneyse onla eğlen. illa albüm yapacaksan koy numunelik bikaç tane tamam yeter. aynı kişiler farklı kombinasyonlar zilyon tane paylaşım yapıyolar. hele bebeğini koyanlar. çocuğun ateşini düşürmeyi bilmezler ama foto ekleme dedin mi her anını çekip koyarlar. lan yine çok sinirlendim.
çok haklısın. bikaç tane güzel ve anlamlı foto koysalar tamam dicem. onlarca özensiz foto pek hoş çağrışımlar yapmıyor gerçekten de.
Kullanıcı avatarı

#2775228  gönderen zuepla
 28.01.2014 - 13:13:51
zuepla yazdı:
dristiklal yazdı:
zuepla yazdı: şu an online uyelerin iyi ihtimalle %25 i bosanma olayını yaşayacak..
aşağı yukarı toplumdaki oranı soyledim hepimizin başına gelebilir anlamında yani.., sosyokulturel seviye arttıkça bosanma oranları daha da yuksek malum..
valla haklısın ama ciddi ciddi bu konuda fobim var. Başıma boyle bir şey gelirse bir daha dunya donmez gibi geliyor..
ailenden boyle goruyorsun insan bir kere evlenmeli diyorsun ama hayatın içine girince kimin eli kimin cebinde ...
neyse,iyi şeyler dusunelim , uzay hocanın dediği gibi " insanların başına iyi şeyler gelir "
( tusdata khd hocası. Kendisinin hayat felsefesidir bu :) )
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775230  gönderen zuepla
 28.01.2014 - 13:16:11
Rose cevabım sanaydı canım, kendimi alıntılamısım
duzeltmeyeyim şimdi :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775232  gönderen 5iyah
 28.01.2014 - 13:19:28
" insanların başına iyi şeyler gelir "
ben anlamadım bu cümleyi.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775233  gönderen KissMeKissYou
 28.01.2014 - 13:21:10
neyin ne zaman olacağı belli olmaz ama kırkına kadar evlenmemek en iyisi..
Kadın dırdırı çekemem bi de.Orasını burasını da açtırmam.Hiç mutlu bir birliktelik olmaz bana kalırsa..
Bize kız mı yok :D
Kullanıcı avatarı

#2775236  gönderen rosebud
 28.01.2014 - 13:22:31
zuepla yazdı:
zuepla yazdı:
dristiklal yazdı: online üyelerin yüzde 25 i neden boşanacak anlayamadım
valla haklısın ama ciddi ciddi bu konuda fobim var. Başıma boyle bir şey gelirse bir daha dunya donmez gibi geliyor..
ailenden boyle goruyorsun insan bir kere evlenmeli diyorsun ama hayatın içine girince kimin eli kimin cebinde ...
neyse,iyi şeyler dusunelim , uzay hocanın dediği gibi " insanların başına iyi şeyler gelir "
boşandıktan sonra ne kadar başarılı olan kadınlar var hiç de öyle düşünme, elbette hiç kimse boşanmak için evlenmiyor ama olursa da takdiri ilahi de geç... bir de kaç yaşındasın bilmiyorum ama abla tavsiyesi ana kuzusu biriyle asla evlenme, oğluna çok sık karışan bir annenin oğluyla da evlenme, o zaman evliliğinin uzun sürmesi biraz daha ihtimal dahilinde :D

Re:

#2775247  gönderen pharmacyyy
 28.01.2014 - 13:42:28
:))) gerçkten güzel yorumlar.ama facede sizin arkadaşlarnzn evlilik resimlerini gören ailelern snde yokmu artk demeleri daha deli ediyor insanı.herkesin bir vakti saati var ama insan özeniyor.sora boşannca nazar değdi demesn kimse:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775257  gönderen rosebud
 28.01.2014 - 14:00:32
KissMeKissYou yazdı:neyin ne zaman olacağı belli olmaz ama kırkına kadar evlenmemek en iyisi..
Kadın dırdırı çekemem bi de.Orasını burasını da açtırmam.Hiç mutlu bir birliktelik olmaz bana kalırsa..
Bize kız mı yok :D
sadece kadınlar mı dırdır yapıyor, erkek dırdırı o kadar berbat ki...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775258  gönderen dr_nergis
 28.01.2014 - 14:03:03
Face i kapattim kafam rahat ...
gelinlikler ,damatliklar , nisan,yuzuklerin goze sokulmasi evlilik,agzi kulaklarda fotolar , baaak ben bile koca buldum tavirlari, sismis bir karin , gebeligin gozumuze sokulmasi , dikkat cocuk var tshirt igrencligi, legende yikanan bebekler ,plajda ,barda ,restoranda orda burda cehennemin dibinde el ele yanak yanaga siritik pozlar...
Tiksincsiniz , gormuyorum mutluyum,kiskaniyor muyum, hayir .,
Kullanıcı avatarı

#2775269  gönderen rosebud
 28.01.2014 - 14:18:35
RandlePatrikMcMurphy yazdı:
rosebud yazdı:
zuepla yazdı: valla haklısın ama ciddi ciddi bu konuda fobim var. Başıma boyle bir şey gelirse bir daha dunya donmez gibi geliyor..
boşandıktan sonra ne kadar başarılı olan kadınlar var hiç de öyle düşünme, elbette hiç kimse boşanmak için evlenmiyor ama olursa da takdiri ilahi de geç... bir de kaç yaşındasın bilmiyorum ama abla tavsiyesi ana kuzusu biriyle asla evlenme, oğluna çok sık karışan bir annenin oğluyla da evlenme, o zaman evliliğinin uzun sürmesi biraz daha ihtimal dahilinde :D
pöf :smt015 ana kuzusu ne ya? gelin-kaynana savaşında kaybeden gelin olursa erkek ana kuzusu olur, kaybeden kaynana olursa erkek hayırsız evlat-hanım köylü vs. olur. bi de şu gelin-kaynana çekişmesi ne zaman biter? o günleri görebilir miyiz acaba?
bayan mısın erkek misin bilmiyorum ama ciddi bir ilişki yaşamadan bu söylediklerimi zaten anlayamazsın.... anladığında da dikkat et çok geç olmasın!
Kullanıcı avatarı

#2775273  gönderen bellapais
 28.01.2014 - 14:20:40
geçen bi arkadaş resim koymuş gelin ortada dört adam etrafında durmuş yan bakışlı poz Aallahım dedim bu ne anlama geliyor damat hangisi.. zaten fotoğraf çekenlerde man.yak man.yak pozlar verdiriyor birde onun aklıyla çekilmiş resimleri koyuyolar..hele o düğün salonunda birbirinin ağzına pasta sokma olayı felaket nasıl bir türk adeti olmuş anlayamıyorum..
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15