Perşembe , Şubat 20 2020
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Kullanıcı avatarı
Busra96 yazdı:
16.12.2018 - 16:16:41
arkilador yazdı:
21.12.2017 - 11:32:16
dr_sinaps yazdı:
20.12.2017 - 16:01:46

Hocam itiraf et, evlenesin geldi değil mi? Bütün izdivaç başlıklarını canlandırdın :D
Benim sevgili anlamında görüşüp oturup konuştuğum kişiler evlenmeye karar veriyor ama benden sonra görüştükleri, oturup konuştukları ilk kişiyle...İstisnasız başıma sanırım 3-4 defa geldi. Şimdi sonuncu da o şekilde gerçekleşirse 5'i bulacağız sanırım :D Ondan kendinizi bahtsız olarak görmeyin diye şaaptım :D:D
Aha bu ben :D
Son kısmet bükücüyüm resmen. Acaba bunun ekmeğini yemek için şirket mi açsak hocam? Mottomuz da şu olur: "Evde mi kaldınız? Sizi bir kere beğenmemiz yeterli olacaktır. 3-5 ay içinde sevgili bulmanız/nişanlanmanız/evlenme teklifi almanız garanti edilir. Vaatler gerçek olmazsa paranızı iade ediyoruz." :P
+1
Benim beğendiğim yada benimle en ufak iletisime geçmek isteyen herkesin kısmetini açarım :P
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Biçüleyta yazdı:
16.12.2018 - 16:34:05
Busra96 yazdı:
arkilador yazdı:
21.12.2017 - 11:32:16

Benim sevgili anlamında görüşüp oturup konuştuğum kişiler evlenmeye karar veriyor ama benden sonra görüştükleri, oturup konuştukları ilk kişiyle...İstisnasız başıma sanırım 3-4 defa geldi. Şimdi sonuncu da o şekilde gerçekleşirse 5'i bulacağız sanırım :D Ondan kendinizi bahtsız olarak görmeyin diye şaaptım :D:D
Son kısmet bükücüyüm resmen. Acaba bunun ekmeğini yemek için şirket mi açsak hocam? Mottomuz da şu olur: "Evde mi kaldınız? Sizi bir kere beğenmemiz yeterli olacaktır. 3-5 ay içinde sevgili bulmanız/nişanlanmanız/evlenme teklifi almanız garanti edilir. Vaatler gerçek olmazsa paranızı iade ediyoruz." :P
+1
Benim beğendiğim yada benimle en ufak iletisime geçmek isteyen herkesin kısmetini açarım :P
Biçü beni de beğenir misin canım? Hemen iletişime geçelim, bu laneti ancak bu şekilde çözebiliriz :P
Kullanıcı avatarı
Busra96 yazdı:
16.12.2018 - 16:39:16
Biçüleyta yazdı:
16.12.2018 - 16:34:05
Busra96 yazdı:

+1
Biçü beni de beğenir misin canım? Hemen iletişime geçelim, bu laneti ancak bu şekilde çözebiliriz :P
Hahaha Canım büş seni zaten beğeniyorum
ben 💕 Yakın dostlarım,arkadaşlarım hepsi benim gibi 😄 sana da lanet bulaşmasın korkuyorum 😂
Kullanıcı avatarı
Çok kafaya takmayın dostlar
Evlenen herkes çok mu mutlu sanıyorsunuz...
Hayat bir ritüel-alışılmış davranışların kozmik tekrarı-aslında... Birkaç ritüeli yapmamanız sizi yaşamın dışına çıkarmaz...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Evlilik hikmeti artırır. İnsanın kendine ayırabileceği 5 dakikası bile kalmaz, hikmet sonsuza yakınsar. Mutlu geçirdiği günleri mumla arar. Ama dostlarım peygamberler de çile çekmemişmiydi? Hikmet kolay elde edilmez. Kendine ayırıp mutlu olabileceğin bir hayattansa üzerine bir kıyafet bile alamayacağın hale gelmek, bir tane film bile izleyemeyecek kadar kendinden vazgeçmek daha güzel değil mi dostlarım? Çileye talip olun, hikmet ve kurtuluş ondadır. Özelliklen de sistemin kurtuluşu ondadır. Efendilere hizmet edecek köleler nasıl dünyaya gelecek sevgili dostlarım? Efendilerimiz kimi birbirine kırdırarak “durun dövüşmen” demek suretiyle bizi yönetecek? İnsan çok olsun ki insanın değeri az olsun, böylece üç kuruşa kölelik yapıp hikmet pointleri toplar çocuklarınız. Evlenin ve en az 55 çocuk yapın dostlarım. O zaman insanın değeri sıfıra yani hiçliğe karışır. Somut değerlerden, bedeninden ve maddi değerinden tamamen kurtulmuş, gerçek bir özgür ruh olur. Hekim hikmet sahidir. Hele evliyse duble hikmet. Nettekim devletümüz de duruma ayıktı ve vatandaşının hikmetini düşünerek bekarlığa vergi getirmeyi gündeme getirdi.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15