Çarşamba , Temmuz 17 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775008  gönderen sgail
 28.01.2014 - 00:31:37
Bu arada konu sahibi 1. sınıf değil miydi? O yaştayken bir arkadaşımın evlendiğini duysam acırdım.

Re:

#2775009  gönderen pisces_
 28.01.2014 - 00:33:34
dr_mirkan yazdı:
sgail yazdı:Facebookdaki birçok arkadaşımın paylaşımlarını engelledim. Ama sonu gelmiyor. Evlenen,çocuk yapan sanki ilk evlenen ya da ilk çocuk yapan onlarmış,çok büyük bir marifetmiş gibi tonlarca fotoğraf paylaşıyor.. Kimsenin mutluluğunda gözüm yok da mutluluk bu kadar çok paylaşılınca gerçek görünmüyor.. Eğer bir gün evlenecek ve düğün yapacak olursam kesinlikle fotoğraf çekilmesini yasaklayacağım :)

hiç olmazsa bi iki seferde koyup bitirsinler,ama taksit taksit koyuyolar,sanki kredi kartıyla 6 aya bölmüşler
yeminle bikaç arkdsmdan gına geldi artık,engellemek silmek istemiyorum ama b.okunu çıkarmamak lazım
engellemeden ve silmeden sadece paylaşımlarını görmek istemiyorum artık yetti diye bi seçenek var, onu yapabilirsin :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775013  gönderen sgail
 28.01.2014 - 00:38:26
dr_mirkan yazdı:
sgail yazdı:Facebookdaki birçok arkadaşımın paylaşımlarını engelledim. Ama sonu gelmiyor. Evlenen,çocuk yapan sanki ilk evlenen ya da ilk çocuk yapan onlarmış,çok büyük bir marifetmiş gibi tonlarca fotoğraf paylaşıyor.. Kimsenin mutluluğunda gözüm yok da mutluluk bu kadar çok paylaşılınca gerçek görünmüyor.. Eğer bir gün evlenecek ve düğün yapacak olursam kesinlikle fotoğraf çekilmesini yasaklayacağım :)

hiç olmazsa bi iki seferde koyup bitirsinler,ama taksit taksit koyuyolar,sanki kredi kartıyla 6 aya bölmüşler
yeminle bikaç arkdsmdan gına geldi artık,engellemek silmek istemiyorum ama b.okunu çıkarmamak lazım
12ye bölenler bile var,bir de düğüne katılanların çektiği fotoğraflarda etiketleniyorlar. Bir de işin iğrenç boyutu 1 sene sonra koyulan fotoğraf bile ilk günkü heyecanla bir ton kişi tarafından beğenilip,"çok yakışıyorsunuz" yorumları alıyor.
Bence akıl sağlığımızı korumak,insanları hala sevebilmek için paylaşımlarını anasayfamızdan kaldırmak iyi bir çözüm:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775018  gönderen zuepla
 28.01.2014 - 00:45:21
Sen 1. Sınıfta değil misin , biz ne yapalım :/
bosanıyorlar hem sonra bosver sen, alnımızda ne yazıyorsa o :)

#2775024  gönderen natoz
 28.01.2014 - 00:49:24
Kıskançlara bak sennnn.... :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775030  gönderen kucukstajyer
 28.01.2014 - 00:54:06
pisces_ yazdı:
dr_mirkan yazdı:

engellemeden ve silmeden sadece paylaşımlarını görmek istemiyorum artık yetti diye bi seçenek var, onu yapabilirsin :)
dr tus bilişim danışmanı :)

Re:

#2775031  gönderen overcome
 28.01.2014 - 00:54:34
sgail yazdı:Bu arada konu sahibi 1. sınıf değil miydi? O yaştayken bir arkadaşımın evlendiğini duysam acırdım.
Tamam 1.sınıfım ama 93lüyüm aynı zamanda
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#2775032  gönderen overcome
 28.01.2014 - 00:56:19
zuepla yazdı:Sen 1. Sınıfta değil misin , biz ne yapalım :/
bosanıyorlar hem sonra bosver sen, alnımızda ne yazıyorsa o :)
Haklısınız valla, her şeyin hayırlısı ama kıskandım :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775035  gönderen sgail
 28.01.2014 - 00:58:06
overcome yazdı:
sgail yazdı:Bu arada konu sahibi 1. sınıf değil miydi? O yaştayken bir arkadaşımın evlendiğini duysam acırdım.
Tamam 1.sınıfım ama 93lüyüm aynı zamanda
:) Evlenmek için çok çok çok erken bir yaş..

Re:

#2775037  gönderen blameitonme
 28.01.2014 - 01:03:53
bi de evli - nisanli ciftlerin cift halinde olmadan kimseyle gorusmemeleri sikintisi var.
ornek, bi ciddi iliski cifti disari cikarsa yine ciddi iliski cifti olan arkadaslariyla cikiyor.
biz yalnizlarla degil :/
e bize de en yakn arkadaslarmzla maksimum ee naber nasilsina gidebilen samimiyetten yoksun bir kac cumle dusuyor sadece.
evlenince daha beter olucak kesin, sevgili es yapinca sosyal ortamindan kopan insanlari sevmiyorum insallah ben de oyle olmam.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775040  gönderen zexuwar
 28.01.2014 - 01:09:18
evlenen adamlar ne ara fesbuka giripte foto ekliyor yorumlara cevap veriyor beğenileri az bulup yeni fotolar ekliyor hayret ediyorum vallahi. ben evlensem iki yıl fesbuka giremem heralde diye düşünüyorum. bekar halimle bile bikaç ayda bir paylaşım anca yapabiliyorum. evlisin arkadaş işin mi yok otur karınla kocanla işte herneyse onla eğlen. illa albüm yapacaksan koy numunelik bikaç tane tamam yeter. aynı kişiler farklı kombinasyonlar zilyon tane paylaşım yapıyolar. hele bebeğini koyanlar. çocuğun ateşini düşürmeyi bilmezler ama foto ekleme dedin mi her anını çekip koyarlar. lan yine çok sinirlendim.
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775041  gönderen aduket
 28.01.2014 - 01:13:29
bi çift feysbuka nekadar foto koyuyosa o kadar mutsuzdur. onlara kucak açın. ayrılmalarına destek olun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775042  gönderen zexuwar
 28.01.2014 - 01:14:52
aduket yazdı:bi çift feysbuka nekadar foto koyuyosa o kadar mutsuzdur. onlara kucak açın. ayrılmalarına destek olun.
abi senle bi fotoraf çekinebilir miyiz
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775043  gönderen aduket
 28.01.2014 - 01:17:41
zexuwar yazdı:
aduket yazdı:bi çift feysbuka nekadar foto koyuyosa o kadar mutsuzdur. onlara kucak açın. ayrılmalarına destek olun.
açık konuş zexu bitti mi herşey ? başkası mı var ?
Kullanıcı avatarı

Re:

#2775046  gönderen zexuwar
 28.01.2014 - 01:22:19
aduket yazdı:
zexuwar yazdı:
açık konuş zexu bitti mi herşey ? başkası mı var ?
asla. senden başkası olmadı. nasıl böyle düşünürsün??
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15