Cumartesi , Ağustos 24 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Kullanıcı avatarı

Re: Ideal Evlenme Yasi Kactir?

#2731211  gönderen okndlk
 16.12.2013 - 22:53:29
vrscyrss yazdı:
blameitonme yazdı:
okndlk yazdı: yani demem o ki iki kişi birini sevdiğini söylüyor.neden seviyorsun sorusuna vay efendim o böyle böyle biri söyle iyi böyle nazik böyle kibar ve insaflı vb vb vb ... halbu ki el gör ki işin gerçeği şu: daha iyisini mi bulacağım adam doktor hem de misal uzman doktor parası var istediğimi yapıyor vb vb vb işte ben bu amansız çelişkiden rahatsız oluyorum bunun adı yalan... hem de hiç olmaması gereken yerde olan kocaman kuyruklu bir yalan. halbuki de ki sen doktorsun statün var oturmasını kalkmasını biliyorsun. göğsümü gere gere tanıtabiliyorum seni o zaman yine bir nebze samimi derim. amaaa seviyorum deyip de bunu yaparsan hiç hoş olmaz
kusura bakmayın ama bunu bayan meslektaşlarım dahi bir çok bayan yapıyor
ama ne yapsın evlilik de kutsal bişy sonuçta kocamdır diyip iyi yönleriyle sevmeye çalışıyordr belki
haklı olabilirsin okndlk

ama çoğu o yalana kendi de inanır asıl önemli olan gözünün dışarda olmamasıdır işlte asalet te b urda başlıyor :)
bir ilişkiye bu zihniyetle başlayan biri daha doğrusu bu zihniyeti bir ilişkiye yakıştıran birinin sadakat sorunu olabileceğini düşünüyorum
Kullanıcı avatarı

#2731231  gönderen 5iyah
 16.12.2013 - 23:04:58
vrscyrss yazdı:
blameitonme yazdı:
okndlk yazdı: yani demem o ki iki kişi birini sevdiğini söylüyor.neden seviyorsun sorusuna vay efendim o böyle böyle biri söyle iyi böyle nazik böyle kibar ve insaflı vb vb vb ... halbu ki el gör ki işin gerçeği şu: daha iyisini mi bulacağım adam doktor hem de misal uzman doktor parası var istediğimi yapıyor vb vb vb işte ben bu amansız çelişkiden rahatsız oluyorum bunun adı yalan... hem de hiç olmaması gereken yerde olan kocaman kuyruklu bir yalan. halbuki de ki sen doktorsun statün var oturmasını kalkmasını biliyorsun. göğsümü gere gere tanıtabiliyorum seni o zaman yine bir nebze samimi derim. amaaa seviyorum deyip de bunu yaparsan hiç hoş olmaz
kusura bakmayın ama bunu bayan meslektaşlarım dahi bir çok bayan yapıyor
ama ne yapsın evlilik de kutsal bişy sonuçta kocamdır diyip iyi yönleriyle sevmeye çalışıyordr belki
haklı olabilirsin okndlk

ama çoğu o yalana kendi de inanır asıl önemli olan gözünün dışarda olmamasıdır işlte asalet te b urda başlıyor :)
kendini mi kandırıyosun sen : )
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#2731870  gönderen daydreamr
 17.12.2013 - 13:44:27
erkek için en az 30. kadın her daim güzel ve akıllı ama sanki 30 u geçmese iyi olur.

#2731906  gönderen vrscyrss
 17.12.2013 - 14:25:30
5iyah yazdı:
vrscyrss yazdı:
blameitonme yazdı: ama ne yapsın evlilik de kutsal bişy sonuçta kocamdır diyip iyi yönleriyle sevmeye çalışıyordr belki
haklı olabilirsin okndlk

kendini mi kandırıyosun sen : )
:lol: :lol: okadar iyi bir yalancı değilim

biraz kısa yazınca yanlış anlaşıldım galiba. Çok zengin biriyle parası için evlenen insanlardan bahsetmedim. Okndlk arkadaş bahsetmiş ya:

''halbuki de ki sen doktorsun statün var oturmasını kalkmasını biliyorsun. göğsümü gere gere tanıtabiliyorum seni o zaman yine bir nebze samimi derim. amaaa seviyorum deyip de bunu yaparsan hiç hoş olmaz
kusura bakmayın ama bunu bayan meslektaşlarım dahi bir çok bayan yapıyor''
bende tam da bundan bahsettim işte genelde bayanlar evlilik gibi konularda erkeklere göre daha çok mantıklarıyla hareket ediyorlar.Yani şimdi misal ben beğendiğim bi kız olursa ki hiç okadar yaklaşmadım ister dr olsun ister tezgahtar ister ev kızı benim için sorun olmaz ama bayan arkadaşlar dış güzelliği ikinci plana atıyolar kendi statülerinde kendilerini anlayan yada daha yüksek statüde bi erkekle hayatlarına devam etmek istiyolar ee tabi birazda dış güzellik arıyolar gibi geldi bana mesela bizzat yaşadım asistanlık dönemimde daha başlar başlamaz kanka olduğum bayan arkadaşlar olsun evli olan asistan arkadaşlar olsun hemen
_vrscyrss bu kız bak nasıl bu çok güzel yok bi çay içsenize heeheheh

halbuki ayni tip ve karakterle benimle atıyorum bi kafede karşılaşsalar dr olmasam ( ne ahım şahım bi tipim var ne de çok kötü ortalama) benimle ilgileneceklerini pek sanmıyorum :lol: :lol:

demek istediğim eğer bu arkadaşlar evlenirken dış güzelliği ikinci plana atıyolarsa gerçekten bu bilinç altında oluşaan ve gerçekten istediği birşeyse ona birşey diyemem hayatta herkes kendi tercihini yaşar

yok ama gerçekten dış güzelliğe ne bilim başka şeylere daha meyilliyse ömür boyu yaşamak istedikleri kişiler de önceliklerini değil de mantıklarını kullanıylarsa bu elimin altında kalsın diyolarsa burda problem vardır demek istedim
yoksa herkes kendi tercihini yaşar herkes farklı şeylerden etkilenir önemli olan ne istediğinni bilmek
Kullanıcı avatarı

#2732133  gönderen drahmetburak
 17.12.2013 - 19:08:19
18 yasinda bir kadinla evlenmel isterdim ..masumiyet ini kaybetmemis bireyle

#2732135  gönderen dristiklal
 17.12.2013 - 19:09:30
drahmetburak yazdı:18 yasinda bir kadinla evlenmel isterdim ..masumiyet ini kaybetmemis bireyle
hocam yanında hergün başka bi bayanla görüyoruz senin masumiyet nolacak :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4118531  gönderen koleksiyon
 16.05.2018 - 10:42:53
“Boşanmalar kadınlarda en çok 30-34, erkeklerde 35-39 yaş grubunda görüldü.”
bence sorunun cevabı da bu olmalı
yani ideal evlenme yaşları da bunlar olmalı ama tabi daha erken ve daha geç de tercih meselesi denilip saygı duyulmalı
Kullanıcı avatarı

#4118532  gönderen rzgrgb
 16.05.2018 - 10:45:16
koleksiyon yazdı:
yani ideal evlenme yaşları da bunlar olmalı ama tabi daha erken ve daha geç de tercih meselesi denilip saygı duyulmalı
Harika bir yorum,harikasınız.
Kullanıcı avatarı

#4118553  gönderen M724
 16.05.2018 - 11:54:15
koleksiyon yazdı:
Hocam bosanmalar en fazla ilk yillar icinde görülür. Sizin verdiginiz bilgiyle de birlestirirsek buradan şöyle bir cikarim yapilabilir: zaten bosananlarin cogu bu yas gruplarina yakin yaslarda evlenmislerdir.

#4118554  gönderen soroz
 16.05.2018 - 11:56:46
Doğru kişiyi bulayazdıysan 35 i pek geçirme derim, yaş ilerledikçe özellikle çocuk bakmak büyütmek daha zor oluyo
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14