Çarşamba , Ekim 16 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Kullanıcı avatarı

Re: Ideal Evlenme Yasi Kactir?

#2729407  gönderen drahmetburak
 15.12.2013 - 13:18:38
black_prince yazdı:
bellapais yazdı:çirkin biriyle olmak daha akıllıca güzeli güzel diye alıyosun 5 yılda kayboluyor çoğu ee beğendiğin özellik kalmıyor ama çirkini başka bişeyi nedeniyle beğenmişsindir ve bu kadar kolay kayıp giden bi özellik olmaz.. daha cost efektif olsun diyosan çirkin kadır candır..
şimdi konu farklı yerlere kayacak ama şunu söyleyeyim. erkeklerin çoğu güzel kızlara meyleder, bu doğru. ama her kız güzel ve her erkek de yakışıklı olmadığına göre ve toplumda erkek nüfusuyla kadın nüfusu denk olduğuna göre, ''çirkin'' dediğimiz kadınlar da bir şekilde evlenebilir. ama bana göre ''çirkin'' kadın tabirini kullanmak yanlış, ''bakımsız'' kadın diyelim biz ona. yani daha önce de belirttim. vasat rus kızları da var ama kendilerine iyi baktıkları için (gerek bedensel gerek kıyafet olarak) erkekleri etkileyebiliyorlar.
bir de şunu söyleyeyim de biraz yüzünüz gülsün. belki rus kızları ortalama olarak türk kızlarından güzel olabilir ama türk kızlarından daha ''vasat'' olanlar ispanyol kızlarıdır. koca ispanya'da bir tane sarışın ispanyola denk geldim, o bile vasattı. :lol:
,
İspanyol hatunlara türklerden vasat dedin ya olmadı üstad :)
Kullanıcı avatarı

#2729427  gönderen 5iyah
 15.12.2013 - 13:47:33
drahmetburak yazdı:
black_prince yazdı:
bellapais yazdı:çirkin biriyle olmak daha akıllıca güzeli güzel diye alıyosun 5 yılda kayboluyor çoğu ee beğendiğin özellik kalmıyor ama çirkini başka bişeyi nedeniyle beğenmişsindir ve bu kadar kolay kayıp giden bi özellik olmaz.. daha cost efektif olsun diyosan çirkin kadır candır..
şimdi konu farklı yerlere kayacak ama şunu söyleyeyim. erkeklerin çoğu güzel kızlara meyleder, bu doğru. ama her kız güzel ve her erkek de yakışıklı olmadığına göre ve toplumda erkek nüfusuyla kadın nüfusu denk olduğuna göre, ''çirkin'' dediğimiz kadınlar da bir şekilde evlenebilir. ama bana göre ''çirkin'' kadın tabirini kullanmak yanlış, ''bakımsız'' kadın diyelim biz ona. yani daha önce de belirttim. vasat rus kızları da var ama kendilerine iyi baktıkları için (gerek bedensel gerek kıyafet olarak) erkekleri etkileyebiliyorlar.
bir de şunu söyleyeyim de biraz yüzünüz gülsün. belki rus kızları ortalama olarak türk kızlarından güzel olabilir ama türk kızlarından daha ''vasat'' olanlar ispanyol kızlarıdır. koca ispanya'da bir tane sarışın ispanyola denk geldim, o bile vasattı. :lol:
,
bi gün avatarında yanında güzel bi kız görebilcek miyiz acaba : )
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#2729488  gönderen future-ctf
 15.12.2013 - 14:35:08
5iyah yazdı:
drahmetburak yazdı:
black_prince yazdı: şimdi konu farklı yerlere kayacak ama şunu söyleyeyim. erkeklerin çoğu güzel kızlara meyleder, bu doğru. ama her kız güzel ve her erkek de yakışıklı olmadığına göre ve toplumda erkek nüfusuyla kadın nüfusu denk olduğuna göre, ''çirkin'' dediğimiz kadınlar da bir şekilde evlenebilir. ama bana göre ''çirkin'' kadın tabirini kullanmak yanlış, ''bakımsız'' kadın diyelim biz ona. yani daha önce de belirttim. vasat rus kızları da var ama kendilerine iyi baktıkları için (gerek bedensel gerek kıyafet olarak) erkekleri etkileyebiliyorlar.
,
surekli degisen avatariyla arkadasi gormemek mumkun degil ki...belki yanindaki kizlar fotoda kilolu cikiyor niye hakir goruyorsun ki...
Kullanıcı avatarı

#2729701  gönderen drahmetburak
 15.12.2013 - 18:57:23
future-ctf yazdı:
5iyah yazdı:
drahmetburak yazdı: ,
surekli degisen avatariyla arkadasi gormemek mumkun degil ki...belki yanindaki kizlar fotoda kilolu cikiyor niye hakir goruyorsun ki...

kilolu mu ee yok artık hocam :(
Kullanıcı avatarı

#2729712  gönderen fegi
 15.12.2013 - 19:12:06
kadınlar için çocuk doğurabilecek yaştan en az 6 - 7 yıl öncesi , erkekler için ekonomik ve bireysel özgürlüğünü kazandığı andan ölünceye kadar :)
Kullanıcı avatarı

#2729714  gönderen drahmetburak
 15.12.2013 - 19:13:32
fegi yazdı:kadınlar için çocuk doğurabilecek yaştan en az 6 - 7 yıl öncesi , erkekler için ekonomik ve bireysel özgürlüğünü kazandığı andan ölünceye kadar :)
dostum cinsiyetin erkekse bir şey söyleyceğim
Kullanıcı avatarı

#2729716  gönderen drckara
 15.12.2013 - 19:15:42
drahmetburak yazdı:
future-ctf yazdı:
5iyah yazdı: bi gün avatarında yanında güzel bi kız görebilcek miyiz acaba : )

avatarındaki kızlar güzel ama ahmet cok yakısıklı olunca kızlar sönük kalıyor haliyle :wink:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2729721  gönderen fegi
 15.12.2013 - 19:18:59
drahmetburak yazdı:
fegi yazdı:kadınlar için çocuk doğurabilecek yaştan en az 6 - 7 yıl öncesi , erkekler için ekonomik ve bireysel özgürlüğünü kazandığı andan ölünceye kadar :)
dostum cinsiyetin erkekse bir şey söyleyceğim
erkek
Kullanıcı avatarı

#2729723  gönderen drahmetburak
 15.12.2013 - 19:19:57
drckara yazdı:
drahmetburak yazdı:
future-ctf yazdı: surekli degisen avatariyla arkadasi gormemek mumkun degil ki...belki yanindaki kizlar fotoda kilolu cikiyor niye hakir goruyorsun ki...

avatarındaki kızlar güzel ama ahmet cok yakısıklı olunca kızlar sönük kalıyor haliyle :wink:
valla sende olmasan abi :)
Kullanıcı avatarı

#2730052  gönderen black_prince
 15.12.2013 - 23:31:40
drahmetburak yazdı:
black_prince yazdı:
,
valla gidip görmesem ben de inanmazdım, ama durum öyle gerçekten. ispanya'da gördüğüm bütün güzel kızlar turistti. hatta dali müzesini gezerken karşılaştığım bir kafile vardı, yanımızdaki rus kafilesini sönük bırakmıştı o derece :D ingilizce konuşuyorlardı kendi aralarında ama hangi ülkeden geldiklerini soracak fırsatım bile olamadı. :lol:
Kullanıcı avatarı

#2730079  gönderen okndlk
 15.12.2013 - 23:44:32
5iyah yazdı:
okndlk yazdı:
blameitonme yazdı: nasıl yani
yani demem o ki iki kişi birini sevdiğini söylüyor.neden seviyorsun sorusuna vay efendim o böyle böyle biri söyle iyi böyle nazik böyle kibar ve insaflı vb vb vb ... halbu ki el gör ki işin gerçeği şu: daha iyisini mi bulacağım adam doktor hem de misal uzman doktor parası var istediğimi yapıyor vb vb vb işte ben bu amansız çelişkiden rahatsız oluyorum bunun adı yalan... hem de hiç olmaması gereken yerde olan kocaman kuyruklu bir yalan. halbuki de ki sen doktorsun statün var oturmasını kalkmasını biliyorsun. göğsümü gere gere tanıtabiliyorum seni o zaman yine bir nebze samimi derim. amaaa seviyorum deyip de bunu yaparsan hiç hoş olmaz
kusura bakmayın ama bunu bayan meslektaşlarım dahi bir çok bayan yapıyor
zaten paraya geliyorlar bari dürüst olsunlar olayını neden bu kadar kanıksadın? o kadar çaresiz olan da vardır ama bir o kadar şöyle diyen de var: istemezse bana beş kuruş vermesin ama benden az kazanmasın. bunun sebebini de şu arkadaş daha iyi çözmüş bence: http://www.drtus.com/yeni/modules.php?n ... 60#2728760
kanıksamıyorum ama gerçek olduğunu düşündüğüm bir tespitte bulunuyorum ve bu gözlemim beni üzüyor.bu kadar başka bir durum yok yani
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2730081  gönderen okndlk
 15.12.2013 - 23:45:26
5iyah yazdı:
okndlk yazdı:
blameitonme yazdı:ooo çok iyi moral oldu :D erkek doktorlar birer sanat eseri çünkü... gerçi onları alacak olan yakışıklılığını değil arabasının deri koltuğunu alıyor genelde. o da ayrı bi tartışma, güzellik için sevilmek mi para için sevilmek mi daha kötü bilemedim.
eğer soru buysa cidden para için sevilmek daha iyi çünkü akıllıysan her zaman paran olur ve seni para için seven de olur.
ama gel gör ki aşk güzellik menşeili ise hepimiz biliyoruz ki bu geçici bir özellik ve bunu kriter alan haliyle bu özellik bitince tabanları yağlıyor :D :D
kusura bakma çok materyalist bir açı ama sorunun cevabı ancak böyle veriliyor sanki :lol:
o yüzden bazı kızlar kendilerinden 10 yaş falan büyük olmayan erkekleri ciddiye almıyor zaten.
ilginç ve maalesef yine de üzücü :cry:

#2731203  gönderen blameitonme
 16.12.2013 - 22:45:44
okndlk yazdı:
blameitonme yazdı:
okndlk yazdı: insanı asıl rahatsız eden para uğruna sevilmiyormuş gibi yapma ve para uğruna sevmiyormuş gibi yapmak. ben buna fitil oluyorum.
nasıl yani
yani demem o ki iki kişi birini sevdiğini söylüyor.neden seviyorsun sorusuna vay efendim o böyle böyle biri söyle iyi böyle nazik böyle kibar ve insaflı vb vb vb ... halbu ki el gör ki işin gerçeği şu: daha iyisini mi bulacağım adam doktor hem de misal uzman doktor parası var istediğimi yapıyor vb vb vb işte ben bu amansız çelişkiden rahatsız oluyorum bunun adı yalan... hem de hiç olmaması gereken yerde olan kocaman kuyruklu bir yalan. halbuki de ki sen doktorsun statün var oturmasını kalkmasını biliyorsun. göğsümü gere gere tanıtabiliyorum seni o zaman yine bir nebze samimi derim. amaaa seviyorum deyip de bunu yaparsan hiç hoş olmaz
ama ne yapsın evlilik de kutsal bişy sonuçta kocamdır diyip iyi yönleriyle sevmeye çalışıyordr belki

#2731208  gönderen vrscyrss
 16.12.2013 - 22:49:13
blameitonme yazdı:
okndlk yazdı:
blameitonme yazdı: nasıl yani
ama ne yapsın evlilik de kutsal bişy sonuçta kocamdır diyip iyi yönleriyle sevmeye çalışıyordr belki
haklı olabilirsin okndlk

ama çoğu o yalana kendi de inanır asıl önemli olan gözünün dışarda olmamasıdır işlte asalet te b urda başlıyor :)
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14